• Hlavná
  • Herci
  • Keith L. Williams Životopis: Vek, výška, rodičia, čistá hodnota

Keith L. Williams Životopis: Vek, výška, rodičia, čistá hodnota

ObsahKto je Keith L. Williams?

Keith L. Williams je detský herec, ktorý je svetu známy najmä ako Lucas v úspešnom komediálnom filme Good Boys, ktorý vyšiel v roku 2019. Tento film z neho urobil medzinárodnú hviezdu a vyniesol si niekoľko nominácií vrátane spoločnej ceny Young Entertainer Award za najlepší Obsadenie Young Ensemble. Je tiež známy tým, že stvárnil Jaspera v televíznom komediálnom seriáli Posledný muž na Zemi (2017-2018).

Životopis Keitha L. Williamsa - Vek, detstvo a vzdelanie

Keith Leon Williams sa narodil 21. mája 2007 vo Fort Worth, Texas, USA, je jedným z troch detí, všetci chlapci, a nasledoval svojho staršieho brata na hereckých konkurzoch, čo ho inšpirovalo k tomu, aby sa venoval herectvu sám.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko to začalo touto fotkou! @flygirlphoto #tbt❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Keith L.Williams 🦎 (@keithlwilliams) 30. apríla 2020 o 8:23 PDT

Keď mal tri roky, rodina sa presťahovala do Los Angeles, pretože jeho starší brat Heath L. Williams II. bol už vo veľkej snahe o herecké koncerty. Keith bol priťahovaný celým herectvom a rozhodol sa to vyskúšať sám. Má mladšieho brata Kaisona, ktorý tiež túži po hereckej kariére.

Začiatky kariéry

Len dva mesiace po príchode do Los Angeles si zarezervoval svoju prvú reklamu.

Potom ľahko pribudli ďalšie reklamy a svoj herecký debut si odkrútil ako Kindergarten Kid v televíznom špeciáli Blake Shelton’s Not So Family Christmas (2012), ktorý mal ešte len päť rokov. Po niekoľkých reklamách, a teda s určitými skúsenosťami, sa Keith začal venovať iným hereckým úlohám. V roku 2014 bol Milesom v televíznom komediálnom seriáli Suburgatory a v tom istom roku bol obsadený do svojej prvej opakujúcej sa úlohy, ako Kevin v televíznom romanticko-komediálnom seriáli Selfie.

Vďaka tejto úlohe sa lepšie zoznámil s režisérmi a producentmi a v roku 2015 sa objavil v televíznych seriáloch Tosh.0 a The Goldbergs.

Vystúpte na výslnie

Keith pokračoval vo svojej kariére veľmi úspešne a napriek tomu, že bol dieťa, veľmi sa sústredil na svoju prácu. V roku 2016 si zahral v krátkom filme Cora o černošskej žene žijúcej v Memphise v štáte Tennessee v roku 1966. V tom istom roku bol vybraný pre rolu Rodneyho v televíznom komediálnom seriáli Učitelia spolu s Caitlin Barlow, Kathy Colloton a Kate. Lambert, medzi inými.

V rokoch 2016 až 2018 sa objavil v štyroch epizódach, pričom v roku 2017 bol vybraný pre rolu svojej doterajšej kariéry ako Jasper v televíznom komediálnom seriáli Posledný muž na Zemi (2017-2018), ktorý hral v 18 epizódach Séria nominovaná na Primetime Emmy Award. V roku 2017 bol veľmi zaneprázdnený, pracoval totiž aj na filme Lemon and The Bachelors, kde si zahrali J. K. Simmons, Odeya Rush a Jean Louisa Kelly.

V posledných rokoch pokračoval vo významných úlohách a neustále zlepšoval svoju kariéru. Bol Francisom vo filme Sadie, v ktorom hrá Sophia Mitri Schloss, zatiaľ čo v roku 2019 si zabezpečil ďalšiu úspešnú rolu Lucasa, jednej z hlavných postáv v dobrodružnom komediálnom filme Good Boys, v ktorom si zahrali aj Jacob Tremblay a Brady Noon, ktorý ich všetkých poháňa. ku sláve vďaka celosvetovému úspechu filmu. Keith následne urobil množstvo rozhovorov, hovoril o svojom vlastnom dojme, ale aj ako jeho rodičia reagovali na jeho novú rolu .

Od uvedenia filmu do kín pracoval Keith na niekoľkých ďalších projektoch vrátane krátkeho televízneho seriálu Princess Bride a je ohlásený ako hviezda nového televízneho seriálu The Astronauts, v ktorom stvárni postavu menom Martin Taylor. v hlavnej úlohe s Miya Cech, Ben Andrusco-Daon a Paige Howard, medzi inými.

Keith L. Williams Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Hoci má Keith len 13 rokov, zarobil si už slušnú sumu vďaka svojim úspešným snahám. Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok Keitha L. Williamsa od polovice roku 2020 odhaduje na takmer 500 000 dolárov.

Keith L. Williams je vysoký 5 stôp (1,53 m), pričom váži približne 120 libier ~ 55 kg, hoci vyzerá trochu bacuľato. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Keith L. Williams Osobný život, zoznamka, priateľka

Keith momentálne propaguje svoj film Good Boys a pracuje na novom televíznom seriáli, no zároveň je stále príliš mladý na to, aby spolu chodili. Zatiaľ je Keith slobodný a skôr sa zameriava na zábavu so svojimi priateľmi a kolegami, jedným z nich je Cassidey Fralin .

Keith L. Williams News, fakty

V mnohých rozhovoroch, ktoré viedol po úspechu Good Boys, dokonca hovoril ako zdokonalil krik pre film . S týmto úspechom Keith videl niekoľko červených kobercov a bol vyrovnaný v účasti na odovzdávaní cien Zlatý glóbus , okrem iných významných podujatí. V dôsledku pandémie koronavírusu, Keith a zvyšok obsadenia Astronautov si dali pauzu , ale ukážka je už dostupná online a ukazuje zábavu a problémy, ktoré on a jeho kolegovia zažili, keď sa neúmyselne dostali do vesmíru.