Kde žije youtuber Gigguk? Priateľka, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je YouTuber Gigguk a kde býva?

Garnt Maneetapho – všeobecne známy Gigguk – sa narodil v Brightone v Anglicku 31. mája 1990 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci, má thajský pôvod a má britskú národnosť. Je to YouTuber , ktorý je azda najznámejší vďaka sérii videí EvAbridged a The Anime Zone, v ktorých recenzuje animáky – Gigguk je najodberanejším anime YouTuberom.

V súčasnosti žije v Tokiu, hlavnom meste Japonska.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gigguk (@giggukaz)

Detstvo a vzdelanie

Gigguk bol vychovaný ako jediné dieťa v Brightone jeho thajskými rodičmi, ktorí sa tam presťahovali za lepším životom, keď s ním bola jeho matka tehotná – jeho rodičia pracovali na viacerých zamestnaniach, aby dali jedlo na stôl, čo Gigguka neskôr motivovalo pracovať na svojom vzdelávaní. .

Navštevoval miestnu strednú školu, kde sa začal zaujímať o počítače, programovanie a elektroniku, no nebol príliš fanúšikom športu.

Gigguk imatrikuloval v roku 2008 a potom sa zapísal na University of Bristol z ktorého v roku 2012 ukončil bakalársky titul. Nasledujúce dva roky sa sústredil na svoj kanál YouTube a potom sa pridal k sieti BBC ako technický projektový manažér, čo ho viedlo k tomu, že bol na dva roky mimo YouTube.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a YouTuber

Gigguk skutočne spustil svoj kanál YouTube 4. mája 2006 a odvtedy nazbieral takmer tri milióny odberateľov, pričom všetky jeho videá si spolu pozrelo viac ako 380 miliónov krát.

Gigguk sa väčšinou zameriava na recenzovanie animovaných filmov a nahrávanie svojich paródií – dve z jeho momentálne najobľúbenejších videí sú Útok na Titan za 9 minút, ktoré si od 30. marca 2017 pozrelo viac ako 19 miliónov krát, a Tokyo Ghoul IN 5 MINUTES, ktoré bolo pozretých od 10. júna 2016 viac ako 18,4 milióna krát.

Jednou z najobľúbenejších sérií videí Gigguka je jeho každoročná a sezónna anime diskusia AZ: Anime alebo AZ: Summer Anime while je tiež populárny pre svoje videá Top Lists z ktorých vytvoril tri.

Tiež rád robí anime hudobné videá (AMV) a môže byť najznámejší pre svoju sériu AZ Rants, v ktorej sa venuje náhodnej téme súvisiacej s anime a potom používa svoj vtipný prístup na jej analýzu – niektoré z jeho ďalších populárnych seriálov sú AZ reakcie, anime v minútach a ako anime.

Gigguk má tiež účet na Patreone a uviedol, že ak nedokáže zarobiť viac ako 2 500 dolárov mesačne z anime videí, ktoré robí, bude sa musieť vrátiť do svojho starého života a znova prestať používať YouTube. Je aktívny aj na rôznych iných sociálnych sieťach, ako sú Instagram a Twitter, ale nie je taký populárny.

V roku 2012 Gigguk spolu s tromi priateľmi vytvoril podcast PodTaku, ktorý mal 49 epizód, kým v roku 2016 skončil – hostil aj jeho vedľajší podcast J-Taku, ktorý mal 17 epizód. Od októbra 2020 hosťuje svoj nový podcast – Trash Taste – ktorý doteraz odvysielal 10 epizód.

Naposledy, v októbri 2019 sa Gigguk presťahoval do Tokia v Japonsku so svojou snúbenicou Sydney Poniewaz.

Milovať život a priateľku

Gigguk je už asi rok zasnúbený so svojou polovičkou Sydney Poniewaz – nepotvrdená fáma hovorí, že sa len nedávno zosobášili v Tokiu na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina.

Mnohí veria, že sa stretli na internete po tom, čo mu Sydney poslala správu, pretože je tiež veľkým fanúšikom anime. Gigguk nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol chodiť pred stretnutím so Sydney.

Sydney je najznámejšia vďaka svojmu kanálu YouTube sydsnap, ktorý spustila 20. mája 2007 a na ktorom je v súčasnosti prihlásených viac ako 400 000 ľudí, pričom má viac ako 25 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. Celý jej obsah súvisí s anime a jej najobľúbenejšie video I Say ‘Ara Ara’ Non-Stop For 1 Straight Hour, od 9. októbra 2019 videlo takmer 850 000 krát.

Záľuby a iné záujmy

Gigguk trávi väčšinu svojho voľného času pozeraním animákov, pretože potrebuje obsah pre svoje videá, a tiež sleduje animované filmy, ktoré vytvorilo slávne japonské štúdio Ghibli – dva z jeho obľúbených filmov sú Nausicaa of the Valley of the Wind a Ponyo. Gigguk málokedy pozerá naživo akčné filmy a radšej chodí do divadiel na hry.

Vonku netrávi veľa času a keď ide von, zvyčajne sedí vo svojom obľúbenom bare a pije kávu alebo čaj.

Je milovníkom zvierat, ale nemá domáceho miláčika, pretože nemá dostatok času sa o neho náležite starať a nechce ho brať von na prechádzky.

Gigguk nie je fyzicky aktívny a nehrá žiadne športy okrem tých na svojej PlayStation 4.

Rád cestuje a bol v mnohých ázijských krajinách a nie je prekvapením, že je fanúšikom ázijských kultúr.

Čistý majetok

Gigguk má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 140 libier (63 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov.