• Hlavná
  • Herci
  • Kde žije Ethan Cutkosky? Čistá hodnota, výška, vek, bio

Kde žije Ethan Cutkosky? Čistá hodnota, výška, vek, bio

ObsahKto je Ethan Cutkosky?

Ethan Francis Cutkosky sa narodil v St. Charles, Illinois USA, 19. augusta 1999 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. On je herec ktorý je možno stále najznámejší vďaka stvárneniu Barta v mysterióznom hororovom filme The Unborn z roku 2009, ktorý napísal a režíroval David S. Goyer a v ktorom si zahrali Odette Annable, Gary Oldman, Cam Gigandet a Idris Elba, ktorý bol nominovaný na cenu BET. pre najlepšieho herca – príbeh sleduje ženu, ktorá bojuje s duchom, ktorý sa ju chystá zmocniť.

pridané Ethan Cutkosky na Nedeľa 19. augusta 2018

Kde býva?

Ethan momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii, kde sa sťahuje, aby sa venoval svojej hereckej kariére.

Raný život a vzdelanie

Bol vychovávaný ako jedináčik v St. Charles jeho otcom, ktorý bol právnik, a jeho matkou, ktorá bola účtovníčkou. Keďže Ethan trávil so svojou matkou veľmi málo času, keď mal len štyri roky, začala ho brávať na spoločné fotografické reklamy, aby sa tak mohli spojiť. Po získaní uznania sa Ethan začal objavovať v reklamách a potom bol pozvaný, aby sa objavil vo filmoch.

Ethan navštevoval miestnu strednú školu v St. Charles kde sa venoval herectvu, účinkoval v školských predstaveniach a hral aj futbal, potom sa po imatrikulácii v roku 2017 presťahoval do Los Angeles.

Kariéra ako herec

Ethan debutoval vo filme (neuvedený) v roku 2007, keď bol obsadený do úlohy Carla v komediálnom rodinnom fantasy Fred Claus, v ktorom hrali Vince Vaughn, Paul Giamatti a Elizabeth Banks a je o staršom Santovom bratovi Fredovi, ktorého platí Santa. prísť a pomôcť mu na severný pól – film získal rozporuplné recenzie.

V roku 2010 stvárnil The Neighborhood Boy v životopisnej kriminálnej dráme Conviction, v ktorej si zahrali Hilary Swank a Sam Rockwell, a je o žene, ktorá sa snaží stať právničkou, aby mohla brániť svojho brata, ktorý bol neprávom poslaný do väzenia. film bol hitom, ktorý získal deväť ocenení, pričom na ďalších deväť bol nominovaný. V roku 2013 hosťovala Ethan ako Henry Mesner epizóda Narodený psychopat z kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit a v roku 2017 si zahral hlavnú postavu Carla Gallaghera v krátkom hudobnom videu Vic Mensa Feat. Pusha T: OMG.

V rokoch 2011 až 2020 Ethan stvárnil Carla Gallaghera, jednu z hlavných postáv komediálneho seriálu Shameless, ktorý vytvorili Paul Abbott a John Wells a v ktorom si zahrali aj Emmy Rossum, William H. Macy a Shanola Hampton. Séria sleduje chicagskú rodinu, ktorá má veľmi rada párty a získala 15 ocenení, pričom bola nominovaná na 66 ďalších, vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Najnovšie, v roku 2020, Ethan hosťoval ako Young Tommy v epizóde Presne ako sme plánovali kriminálneho seriálu Power, pričom bol tiež obsadený do úlohy Josha v pripravovanej dráme Alex/October, ktorú napísal a režíroval Josh Hope, a v ktorej si zahrajú aj Rivkah Reyes a Lisa Zane.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný ethanom cutkoskym (@ekat19)

Úlohy v krátkych a dokumentárnych filmoch

V roku 2011 bol Ethan obsadený, aby sa objavil v krátkej komédii Shameless: Bringing the Fun to Dysfunctional, v ktorej si zahrali Paul Abbot a Justin Chatwin, a nasledujúci rok si zahral v ďalšom krátkom filme Juvenile Delinquents: A Shameless Actor Diskusia, v ktorom si zahrala aj Emma Kenney. .

V roku 2014 hral v dvoch krátkych filmoch Shameless: Season 4, Shameless Neighbors a Shameless: Season 4, Being Gallagher, pričom v roku 2015 sa objavil v krátkom dokumente Shameless: Season 5 – Shameless Love.

Dve z jeho posledných vystúpení boli v krátkom dokumente Shameless: Season 7 – Growing Up Shameless v roku 2017 a epizóde Television spravodajskej talkshow Celebrity Page v roku 2018.

Problémy s úradmi

Ethan mal posledných pár rokov problémy s alkoholom a 6. novembra 2017 bol zatknutý počas šoférovania v Los Angeles.

Milujte život a vzťahy

Ethan sa stáva trochu tajnostkársky, keď sa ho pýtajú na jeho milostný život, ale je známe, že má vzťah s herečkou a modelkou Brielle Barbusca od roku 2016 – Brielle je možno najlepšie známa svojimi úlohami v komediálnom kriminálnom seriáli Bones, romantickom komediálnom seriáli Modern Family a komediálnom seriáli The Starter Wife.

Stretli sa, keď bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v epizóde #AbortionRules zo série Shameless, a Ethan ju približne o týždeň neskôr pozval na rande – sú spolu dodnes a o vzťahu nie sú žiadne chýry ani kontroverzie. .

Verí sa, že Brielle je Ethanovou prvou láskou, zatiaľ čo niektorí z jeho priateľov tvrdili, že pred stretnutím s Brielle bol vo vzťahu s iným dievčaťom, ale že sa asi po šiestich mesiacoch randenia z neznámych dôvodov rozišli.

Od októbra 2020 Ethan chodí s Brielle Barbuscou, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ethan sa o bojové umenia zaujímal od svojich ôsmich rokov a dodnes je držiteľom čierneho pásu druhého stupňa v Taekwondo . So skateboardingom začal vo veľmi ranom veku a zúčastnil sa mnohých súťaží, ale bez víťazstva – rád jazdí aj na bicykli a korčuľovaní.

Zaujíma sa o fotografiu a hovorí, že by sa stal fotografom, keby mu herectvo nevyšlo.

Väčšinu voľného času trávi so svojimi priateľmi, väčšinou športom alebo pozeraním komediálnych videí.

Ethan je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov psov a mačiek.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou v noci rád pozerá filmy a televízne seriály – niekoľko z jeho obľúbených hercov a herečiek je Tom Hanks, Jim Carrey a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Terminál, Klamár a klamár. franšíza Harry Potter. Jeho dva obľúbené televízne seriály sú Simpsonovci a That '70s Show.

Čistý majetok, výška a vek

Ethan má 21 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.