• Hlavná
  • Celebrity
  • Kde je teraz Yolanda Saldivar? Vek, kradnúť, Wiki – stále nažive?

Kde je teraz Yolanda Saldivar? Vek, kradnúť, Wiki – stále nažive?

ObsahKde je Yolanda Saldivar teraz a je stále nažive? Wiki Bio

Yolanda Saldivar sa narodila v San Antoniu v Texase v USA 19. septembra 1960 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to bývalá zdravotná sestra a prezidentka fanklubu, ktorá sa po zatknutí stala „populárnou“ na internete za vraždu Seleny Quintanillovej-Perezovej , ktorá bola americká speváčka, herečka a modelka.

Internetom sa šírili zvesti, že Yolanda zomrela vo väzení, no tie sa ukázali ako nepravdivé.

Detstvo a vzdelanie

Yolanda bola vychovaná v San Antoniu spolu so svojím starším bratom ich otcom, ktorý pracoval ako hlavný čašník v mexickej reštaurácii, a ich matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici.

pridané Yolanda Saldivarová na štvrtok 21. januára 2016

Yolanda sa začala zaujímať o kroky svojej matky a počas štúdia na strednej škole snívala o tom, že sa stane modelkou a herečkou, ako väčšina jej rovesníčok. Niekoľko rokov po maturite. Yolanda sa zapísala na Texaskú univerzitu a v marci 1991 sa stala registrovanou zdravotnou sestrou po tom, čo získala licenciu od Texaskej rady skúšajúcich sestier.

Vražda Seleny

Yolanda išla na jediný koncert Seleny a po tom, čo ju počula spievať, sa stala ňou posadnutá a niekoľkokrát zavolala svojmu otcovi Abrahamovi Quintanillovi Jr., kým jej dovolil založiť fanklub Seleny v San Antoniu.

Yolanda bola vybraná, aby slúžila ako prezidentka klubu a čoskoro bola pozvaná pracovať ako manažérka Selena Etc., čo je Selenin butik s oblečením. Trvalo štyri roky, kým zábavný klub zhromaždil 5 000 členov a stal sa jedným z najväčších fanklubov v San Antoniu.

Začiatkom roku 1995 Selena a jej rodina zistili, že Yolanda ich kradne a v marci ju vyhodili. Yolanda vlastnila finančné záznamy, ktoré Selena potrebovala, a potom, čo ich niekoľko dní nebola ochotná dať Selene, obaja súhlasili, že sa stretnú v moteli v Corpus Christi v Texase, kde Yolanda tvrdila, že bola znásilnená.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Odsúdená vrahyňa Yolanda Saldívar požiadala o nový proces na základe toho, že obžaloba mala prístup k dôkazom, ktoré jej obhajca nemal. Saldívar bude mať nárok na podmienečné prepustenie v roku 2025. Bude mať 65 rokov. #selenaquintanilla #latinapower #yolandasaldivar #latinastrong #corpuschristi #amanmaglatina

Príspevok zdieľaný používateľom Latinský časopis Aman (@aman_maglatina) 6. júla 2020 o 16:06 PDT

Selena ju odviezla do nemocnice pri ktorom lekár zistil, že Yolanda nebola znásilnená, a keď sa dve ženy vrátili do motela, Yolanda strelila Selenu do chrbta svojou zbraňou .38 Taurus, model 85. Selena sa dostala do vestibulu, kde úradník zavolal políciu a nemocnicu, ale zomrela v nemocnici kvôli strate krvi.

Súd sa konal v Houstone v Texase, pretože Yolandini právnici verili, že v Seleninom rodnom meste nedostane spravodlivý proces. Predtým, ako to začalo, sieť CNN uviedla, že právnici Yolandy tvrdili, že zo zbrane nevystrelila úmyselne a že celá udalosť bola náhodná. Proces nebol uvedený v televízii, hoci v súdnej sieni boli povolené kamery a po tom, čo Yolandini právnici tvrdili, že to všetko bola nehoda, prokurátori uviedli, že Yolanda nedokázala zavolať na číslo 911, hoci bola zdravotná sestra, a v skutočnosti to neurobila. urob čokoľvek, aby si pomohol Selene.

Bolo tiež dokázané, že pištoľ, ktorú Yolanda používala, mala ťažkú ​​spúšť a na vypálenie potrebovala veľký tlak, čo znamená, že z nej nemohla vystreliť náhodou. Dňa 23. októbra 1995 bola Yolanda uznaná vinnou z vraždy prvého stupňa a 26. októbra ju sudca odsúdil na zvyšok života vo väzení, čím jej dal šancu na podmienečné prepustenie po 30 rokoch. Yolandinu pištoľ našli až o sedem rokov neskôr v roku 2002 v dome súdneho reportéra a neskôr ju hodili do zálivu Corpus Christi. Yolanda podala svoju žiadosť o napadnutie rozhodnutia súdu v roku 2000, ale nebola preskúmaná až do 31. marca 2008 a neprešla.

Yolanda si v súčasnosti odpykáva svoj trest vo väznici Mountain Views Unit v Gatesville na texaskom ministerstve pre trestnú justíciu a 30. marca 2025 bude mať šancu na podmienečné prepustenie.

Miluj život a manžela

Podľa súdnych vyhlásení bola Yolanda slobodná, keď zavraždila Selenu, v minulosti sa nevydala ani nemala žiadne deti, ale všeobecne sa verí, že sa stretávala s tajomným mužom a že ju nabádal, aby ukradla peniaze. Selena. Mnohí sa domnievajú, že muž bol narkoman a že peniaze, ktoré Yolanda ukradla, použil väčšinou on, pričom niektoré dala aj svojej rodine.

Yolandu nenavštívili vo väzení žiadni muži, ktorí by sa mohli považovať za jej priateľa alebo manžela, a verí sa, že v súčasnosti je slobodná. Iné klebety hovoria, že si vo väzení našla priateľku a že sa o seba už roky starajú, ale tieto sa nepotvrdili.

Vzhľad a čistý majetok

Yolanda má 59 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,57 m) a váži okolo 115 libier (53 kg). Od júna 2020 Yolandin čistý majetok sa hovorí o viac ako 1 milióne dolárov, z ktorých väčšinu ukradla Seleniným fanklubom a jej butikom – Selenin čistý majetok sa v čase jej smrti odhadoval na viac ako 10 miliónov dolárov.

Kto bola Selena Quintanilla? Wiki Bio

Selena Quintanilla-Perez sa narodila v Lake Jackson v Texase v USA 16. apríla 1971 – jej znamenie zverokruhu bol Baran a mala americkú národnosť. Selena bola považovaná za kráľovnú hudby Tejano a je považovaná za jednu z najvplyvnejších latinských speváčok, aké kedy žili.

Selenu vychovávala spolu so svojimi staršími súrodencami Abrahamom III. a Suzette ich matka Marcella Ofelia Quintanilla, ktorá bola ženou v domácnosti a ich otec Abraham Quintanilla Jr. ktorý bol hudobníkom. Bol to jej otec, ktorý si všimol, že Selena je talentovaná speváčka a ako sedemročná začala vystupovať v jeho reštaurácii Tex-Mex. Reštaurácia sa po roku zatvorila, rodina Quintanilla skrachovala a presťahovali sa do Corpus Christi, kde Quintanilla Jr. začal pracovať ako manažér Seleninej kapely Selena y Los Dinos. Potom, čo sa stala trochu slávnou, musela opustiť základnú školu a vzdelávala sa doma, nakoniec získala stredoškolský certifikát na Americkej korešpondenčnej škole v roku 1989.

Pokračovala na Pacific Western University, ktorú v roku 1993 ukončila bakalárskym titulom, a potom si kúpila starý autobus a so svojou rodinou cestovala po štátoch. Boli veľmi chudobní a zarábali sotva dosť peňazí na jedlo, ale to sa zmenilo po 17. októbri 1989, keď vydala svoj rovnomenný album, a potom bola pozvaná, aby sa objavila v dvoch reklamách na Coca-Colu. Hudbu k nim zložil Chris Perez, ktorý sa neskôr stal Seleniným priateľom.

Selenin druhý album Ven Conmigo vyšiel v roku 1990 a pred zavraždením vydala ďalšie tri albumy: Entre a Mi Mundo v roku 1992, Amor Prohibido v roku 1994 a Dreaming of You v roku 1995.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

. . . . . #selenaquintanilla #selena #texmex #90s #selenaquintanillaedit #reinadeltexmex #selenaquintanillaperez #selenaylosdinos #dreamingofyou #90s #iconic #queen #latina #1990s #90svibes #selenaq #selenamovie #thingselenaselenasflix #inillaguaselenasflix #instaquintanymus #chrisperez #tbt #1995 #1971 #mexico #instalove

Príspevok zdieľaný používateľom 𝑺𝒆𝒍𝒆𝒏𝒂 𝑸𝒖𝒊𝒏𝒕𝒂𝒏𝒊𝒍𝒍𝒂-𝑷𝒆𝒓𝒆𝒛 (@selenaquintanillaaboutique) 5. júna 2020 o 10:56 PDT

Bdenie sa konalo na Bayfront Plaza v Corpus Christi a v kondolenčnej knihe bolo 78 000 podpisov. Selena bola pochovaná 3. apríla 1995 v Seaside Memorial Park za účasti viac ako 600 ľudí.

Selena bola filantropka, ktorá bola členkou organizácie Toys for Tots od čias, keď bola tínedžerkou. Často navštevovala školy, aby so študentmi diskutovala o dôležitosti vzdelania, nabádala ich, aby dokončili strednú a vysokú školu, než sa budú venovať svojej kariére, pričom hovorila aj proti alkoholu a drogám. Zorganizovala niekoľko benefičných koncertov a v januári 1995 vystúpila na festivale Teach the Children v San Antoniu – všetky príjmy išli neziskovej organizácii.

Selena sa objavila v dvoch televíznych seriáloch a jednom filme a po jej smrti boli jej zábery uvedené v šiestich filmoch a televíznych seriáloch, pričom bolo natočených osem epizód pre skutočný kriminálny dokumentárny seriál, ako napríklad Americká spravodlivosť v roku 1998, Slávna scéna zločinu 2010 a Zlomené v roku 2010.