Kde je teraz Victoria Wyndham? čo robí dnes?

ObsahKto je Victoria Wyndham?

Victoria ‚Wyndham‘ Camargo sa narodila v Chicagu, Illinois USA, 22. mája 1945 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá je azda najznámejšia vďaka stvárneniu hlavnej postavy Rachel Cory v romantickej sérii Another World, ktorá sa vysielala v rokoch 1964 až 1999. a ktorá mala 4047 epizód – Victoria sa k hlavnému obsadeniu pridala v roku 1972. V seriáli si zahrala aj Constance Ford a Hugh Marlowe a sledovala (komplikované) životy ľudí žijúcich v Bay City – získala 43 ocenení a bola nominovaná na 176 ďalších, vrátane jednej Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Do očí bijúca Rachel Cory odhaľuje svoju nevlastnú dcéru Iris ako tajomnú ‚náčelníčku‘, ktorá spustila nepriateľský pokus o prevzatie vydavateľstva jej vlastného otca, ktorý sa končí tým, že sa Iris rozplakala pred jej autoportrétom s ‚Daddy‘. Dramatické spovedné scény s ním zverejním ešte dnes! #AnotherWorld #1989 #IrisWheeler #CarmenDuncan #RachelCory #VictoriaWyndham #VintageSoaps 🧼

Príspevok zdieľaný používateľom Adam Tariq Ghani (@adamtghani) 25. apríla 2020 o 7:43 PDT

Kde je teraz a čo robí dnes?

Victoria odišla z herectva v roku 2007 a dnes vedie pokojný život – občas maľuje a predáva svoje obrazy na internete. Spustila webovú stránku na ktorom možno vidieť niektoré obrázky, ktoré namaľovala.

Raný život a vzdelanie

Victoriu vychovávali spolu so svojou staršou sestrou Felice Camargo v Chicagu ich mexicko-americký otec Ralph Camargo, ktorý bol hercom, a ich matka Florence Skeels, ktorá bola v domácnosti – Felice bola pred odchodom do dôchodku v 50. rokoch tiež herečkou.

Počas navštevovania základnej školy sa jej rodičia Victorie spýtali, či by sa nechcela pridať do školského dramatického krúžku a Victoria sa čoskoro zamilovala do herectva a začal sa objavovať v hrách hraných na škole.

Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej pokračovala v herectve, pričom sa venovala aj veľkému športu, keďže hrala bedminton a stolný tenis. Po imatrikulácii v roku 1963 Victoria študovala herectvo v divadle v Los Angeles v Kalifornii a v roku 1967 promovala s titulom Bachelor of Fine Arts.

Kariéra herečky

Victoria skutočne začala svoju kariéru v roku 1965, keď sa objavila v hre Fiddler on the Roof, a potom pokračovala v kabaretnom hraní na ďalšie dva roky so svojou priateľkou Lily Tomlin.

V televíznom seriáli debutovala v roku 1967, keď sa objavila ako Charlotte Waring Fletcher Bauer v jedinej epizóde seriálu. romantický seriál Guiding Light a potom sa objavil v ďalšej epizóde v roku 1969.

Po tom, čo sa stala slávnou v USA vďaka úlohe v Another World, bola Victoria pozvaná, aby sa objavila v mnohých televíznych reláciách a špeciáloch, počnúc 4. výročným udeľovaním cien Emmy v roku 1977 – na tomto podujatí nebola nominovaná na žiadne ceny, v nasledujúcom roku sa však zúčastnila 5. výročného udeľovania cien Emmy počas dňa a bola nominovaná na cenu za vynikajúcu herečku v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli. Zúčastnila sa aj udeľovania cien Soapy Awards, kde vyhrala vynikajúcu herečku. V roku 1979 bola Victoria nominovaná na ďalšiu cenu Daytime Emmy za vynikajúcu herečku v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli.

V roku 1982 hosťovala Victoria v jedinej epizóde televízneho seriálu Hour Magazine a v roku 1989 sa objavila v televíznom špeciáli The 16th Annual Daytime Emmy Awards. V roku 1994 bola v jedinej epizóde talk show Pure Soap a potom sa objavila v romantickom filme 50 Years of Soaps: An All-Star Celebration.

V roku 1995 hosťovala Victoria v jedinej epizóde talkshow Leeza a potom hrala ako Kay Nealy v trileri Terror in the Shadows, v ktorom hrali aj Genie Francis a Leigh McCloskey a ktorý je o žene, ktorá zabije muža. manželku a ich adoptívne dieťa, potom po úteku z ústavu pre duševne chorých, v ktorom bola roky držaná, sa vydáva na lov mužovej novej manželky a ich dcéry.

V roku 1998 sa Victoria objavila v epizóde talk show Today a v nasledujúcich rokoch sa objavila v dvoch televíznych špeciáloch – The 16th Annual Soap Opera Awards (2000) a The Another World Reunion (2003).

Jej posledná rola predtým, ako odišla z herectva, bola v roku 2007 v epizóde Šeherezáda z kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit, v ktorej hrala Ritu Colino.

Miluj život a manžela

Victoria si svoje osobné záležitosti vždy radšej nechávala pre seba a až po rokoch vyšlo najavo, že sa niekedy v 70-tych rokoch vydala za Wendella Minnicka, muža bez celebrít.

Dňa 7. júla 1971 porodila ich syna Christiana Camarga , ktorý sa stal hercom, filmovým spisovateľom a režisérom a ktorý sa v USA preslávil po tom, čo stvárnil Briana Mosera v kriminálnom seriáli Dexter – Christian privítal svojho syna a Victoriinho vnuka Elana Jacobusa Camarga 16. novembra 2019. V roku 1974 Victoria dala narodil sa jej druhý syn Darian Minnick, ktorý sa stal fotografom.

V roku 2002 bolo na internete oznámené, že Victoria sa z neznámych dôvodov rozviedla so svojím manželom a odvtedy si ju nikto nevšimol s inými mužmi – internetom kolujú klebety, že s ňou mala dlhodobý vzťah. stredoškolská láska predtým, ako sa zoznámila so svojím teraz už bývalým manželom, a že spolu chodili takmer štyri roky, kým sa rozišli.

Od augusta 2020 je Victoria slobodná, bola raz vydatá a má dvoch synov.

Záľuby a iné záujmy

Victoria rada trávi svoj voľný čas v prírode obklopená stromami a zvieratami, ako sa dá usúdiť z obrázkov, ktoré odovzdáva na jej instagramový účet – má vlastný akýsi ranč a má na ňom koňa, ktorého možno vidieť na mnohých jej obrázkoch. Je veľkou milovníčkou zvierat a okrem koňa má aj pár psov a papagája Kyrie.

Victoria miluje farby, a to je len jeden z dôvodov, prečo má rada kvety – jej obľúbeným obdobím je jeseň pre jej farby.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Bruce Willis, Brad Pitt a Angelina Jolie, a niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerá, sú Pulp Fiction, Pán a pani Smithovci a Zoznámte sa s Joeom Blackom.

Vek a výška

Victoria má 75 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,7 metra a váži okolo 59 kg. Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.