Kde je teraz Travis T. Flory? čo robí dnes? Wiki

Travis T. Flory je herec, ktorého si najlepšie pamätáte ako Joeyho Carusa, školského tyrana v televíznom komediálnom seriáli Everybody Hates Chris (2005-2009), a tiež ako Billyho v televíznom horore Mostly Ghostly (2008), medzi inými. rolí.

Obsah



Kde je teraz Travis T. Flory?

Travis sa naposledy objavil na obrazovke v roku 2015 v menšej úlohe vo vysoko uznávanom vojnovom dramatickom filme Little Boy, v ktorom hrali Jakob Salvati, Emily Watson a David Henrie.

Travis T. Flory (Caruso)

pridané afrikanizovať na Nedeľa 31. marca 2019

Film získal veľkú chválu od kritikov a hoci nezískal žiadne ocenenia, verejnosť ho stále milovala. Od vydania filmu Travis nepracoval na žiadnych nových projektoch a žije v malom meste Yucaipa v Kalifornii v USA, ktoré sa nachádza 16 kilometrov východne od San Bernardina.

Travis T. Flory Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Travis T. Flory sa narodil 24. mája 1992 vo Fontane v Kalifornii v USA, žiaľ, nezdieľal nič zo svojho raného života, vrátane mien svojich rodičov a toho, či má súrodencov alebo nie. Záhadou je aj jeho vzdelanie.

Začiatky kariéry

Travis začal svoju kariéru ako detský herec v roku 1999, keď sa objavil v epizóde televízneho komediálneho seriálu Becker, v ktorom hrali Ted Danson, Hattie Winston a Terry Farrell.

Po svojom debute si Travis dal pauzu od herectva, pravdepodobne sa zameral na svoje vzdelanie, ale potom sa v roku 2005 vrátil, najprv s úlohou Jakea v televíznom komediálnom seriáli Zoey 101 a potom stvárnil Dannyho Doyla vo filme The 12 Dogs of Christmas. .

Vystúpte na výslnie

Bez veľkých predchádzajúcich skúseností získal Travis rolu svojej kariéry, keď bol vybraný ako školský tyran Joey Caruso v televíznom sitcome Everybody Hates Chris. Séria sa zamerala na detstvo a tínedžerské roky komediálnej hviezdy Chrisa Rocka, ktorého postavu stvárnil Tyler James Williams.

Travis sa objavil v 54 epizódach a našiel nové spôsoby, ako Chrisovi znepríjemniť život. Bez ohľadu na to ho táto rola urobila veľmi populárnym a počas svojho pôsobenia v šou dostal ponuky aj na iné projekty. V roku 2006 sa objavil v televíznom seriáli Nip/Tuck, potom v roku 2007 mal menšiu úlohu v romantickej komédii License to Wed, v ktorej hrali Mandy Moore, John Krasinski a Robin Williams.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@terrycrews @tichinaarnold @willtylerjames @tdashrich @vinman17 @iamrickyharris @iamnialong @realimanihakim @chrisrock

Príspevok zdieľaný používateľom Travis T. flory (@travisttflory) 9. marca 2017 o 5:53 PST

Nasledujúci rok sa objavil v komediálnom filme Step Brothers s Willom Ferrellom, Johnom C. Reillym a Mary Steenburgen v hlavných úlohách a tiež sa objavil ako Billy v horore Mostly Ghostly s takými hviezdami ako Madison Pettis, Sterling Beaumon a Luke Benward.

Pokles kariéry

Po skončení Všetci nenávidia Chrisa sa Travis snažil získať pozoruhodné úlohy a do roku 2015 mal len niekoľko jednorazových vystúpení. V roku 2010 bol Donnym v televíznom komediálnom seriáli Gary Unmarried a v roku 2011 hral Axela v romantickom komediálnom seriáli Melissa & Joey (2011), zatiaľ čo v roku 2012 sa menej objavil v krátkom televíznom seriáli Youth Pastor Kevin.

Travis T. Flory Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Travis je už pár rokov preč zo šoubiznisu, no jeho predchádzajúci úspech navýšil jeho bohatstvo o veľkú časť. Podľa zdrojov sa jeho majetok v polovici roku 2020 odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.

Travis je známy svojimi červenými vlasmi a pehavou tvárou, zatiaľ čo jeho oči sú modré.

Jeho výška, váha a ďalšie dôležité štatistiky sú v médiách neznáme, no celý život trpí miernou nadváhou, s ktorou bojuje.

Osobný život, rande, slobodný, ženatý?

Travis sa po odchode zo šoubiznisu dostal do tmy a o jeho osobnom živote nie sú dostupné žiadne aktuálne informácie. Žije pokojným životom v malom meste v okrese Bernardino, zdroje uvádzajú, že je stále slobodný – neexistujú žiadne záznamy o minulých vzťahoch.