• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Sue Ane Langdon? Merania, čistá hodnota

Kde je teraz Sue Ane Langdon? Merania, čistá hodnota

ObsahKto je Sue Ane Langdon a kde je teraz?

Sue Ane Langdon sa narodila v Patersone, New Jersey, USA, 8. marca 1936 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herečka na dôchodku , ktorá je možno dodnes najznámejšia vďaka hlavnej úlohe v romantickej komédii Sprievodca pre ženatého muža z roku 1967, ktorú napísal Frank Tarloff, režíroval Gene Kelly a v ktorej si zahrali aj Walter Matthau a Inger Stevens. Príbeh sleduje muža, ktorý učí svoju kolegyňu, ako podvádzať svoju manželku, bez toho, aby sa o tom dozvedela – film bol nominovaný na Zlatý vavrín a Cenu Spisovateľov Ameriky.

Sue odišla z herectva pred 30 rokmi a dnes vedie zjavne pokojný život vo svojom dome v Calabasas v Kalifornii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sue Ane Langdon (narodená 8. marca 1936) je americká herečka. Objavila sa v desiatkach televíznych seriálov a účinkovala vo filmoch ako Sprievodca pre ženatého muža a The Cheyenne Social Club, ktoré režíroval Gene Kelly. ako The Rounders po boku Henryho Fondu a Glenna Forda a dvojice filmov Elvisa Presleyho, Roustabout a Frankie a Johnny. Jedinečný, módny, linajkový zápisník s moderným a úžasným obalom Sue Ane Langdon. ⬇️⚜️⬇️⚜️⬇️⚜️⬇️⚜️⬇️ https://www.amazon.com/Sue-Ane-Langdon-notebook-Notebooks/dp/1671625986/ref=mp_s_a_1_s⬚8️9️9️9️idqucan58️9️9️4qucan+08 ⬆️⚜️⬆️⚜️⬆️⚜️⬆️ #sueanelangdon #langdon #lucanus #notebooky #nezávislý #vydavateľ #amazon#blank #žurnál #kniha #poznámka #denník #inšpirácia #písanie #nápady na darčeky #úžasné #oldhollywood #famous #peo

Príspevok zdieľaný používateľom Zápisníky slávnych ľudí✳️⚜️✳️ (@lucanus.notebooks) 29. januára 2020 o 4:06 PST

Detstvo a vzdelanie

Sue sa narodila Grace Huddle, ktorá bola opernou sopranistkou, a jej otcovi Albertovi G. Lookhoffovi, ktorý bol divadelným hercom, ale vychovala ju matka, keď sa jej rodičia krátko po jej narodení rozišli.

Sue sa začala zaujímať o herectvo, keď ešte chodila na základnú školu a svoje zručnosti si precvičila v miestnom divadle, pričom sa objavila takmer vo všetkých hrách hraných na jej škole. Počas strednej školy sa venovala viacerým športom, aby sa udržala vo forme, a tiež dodržiavala prísnu diétu. Sue imatrikulovala v roku 1954 a potom začala navštevovať University of North Texas pred prestupom na Idaho State University – ukončila štúdium počas posledného ročníka, aby sa mohla sústrediť na svoju hereckú a spevácku kariéru.

Úlohy v televíznych seriáloch

Po ukončení vysokej školy začala Sue spievať v Radio City Music Hall a objavovať sa v muzikáloch na Broadwayi – nakoniec sa presťahovala do Las Vegas, kde stretla Jacka Emreho, zosnulého amerického herca, ktorý jej pomohol nájsť jej prvé úlohy. Sue bola pripísaná približne 70 vystúpením vo filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

V televíznom seriáli debutovala v roku 1959, keď stvárnila Denise Cerise v epizóde The Dreamer romantickej komediálnej drámy Lux Playhouse, a nasledujúci rok sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je napríklad dráma Goodyear Theatre, The Dreamer. western Shotgun Slade a kriminálna dráma Dan Raven .

Získala uznanie, keď bola pozvaná hrať Kitty Marsh, jednu z hlavných postáv v komediálnom seriáli Bachelor Father, zatiaľ čo v roku 1961 hrala tri postavy v troch epizódach kriminálneho seriálu Coronado 9. Sue pokračovala ako hosťujúca hviezda v epizódu Dievča zo Švédska z komediálneho seriálu Room for One More v roku 1962, hrala Barbaru v epizóde Jose the Playboy z komédie The Bill Dana Show v roku 1963 a bola obsadená aj ako Millie v epizóde The Square Peg dobrodružnej komédie. Bob Hope uvádza divadlo Chrysler v roku 1967. Hrala tri rôzne postavy v troch epizódach kriminálnej mysterióznej drámy Perry Mason, v ktorej hrali Raymond Burr, Barbara Hale a William Hopper, a ktorá je o majstrovskom obhajcovi v trestnom konaní, ktorý sa ujme toho najťažšieho. prípadov.

V nasledujúcich rokoch bola Sue hosťujúcou hviezdou v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, vrátane kriminálnej mysterióznej drámy Ironside v roku 1968, sci-fi dobrodružstva The Name of the Game v roku 1969 a drámy Police Surgeon v roku 1971. Stvárnila hlavnú postavu Lillian Nuvo vo filme komédia Arnie, ktorá sa vysielala v rokoch 1970 až 1972 a hrali v nej aj Herschel Bernardi a Roger Bowen, a za svoj výkon bola Sue nominovaná na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – televízia v roku 1971 a rovnakú cenu získala o rok neskôr. Séria sleduje ženatého muža Arnieho, ktorého život sa obráti hore nohami po tom, čo bol povýšený na manažéra nakladacej rampy, a bol veľkým hitom, pretože získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalších päť.

Jej ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 1978, keď bola pozvaná hrať Rosie v siedmich epizódach komediálnej drámy Grandpa Goes to Washington a o dva roky neskôr hrala Sue Darlene Ridgeway v siedmich epizódach krátkej komédie When the Whistle Blows.

Tri z posledných úloh Sue v televíznych seriáloch pred odchodom do herectva boli v epizóde Urban Plowboy z komédie Three's Company a epizóde All I Want for Christmas rodinného komediálneho muzikálu Happy Days v roku 1982 a v epizóde Bahama Bound Harts of the akčná dobrodružná krimi Hart to Hart v roku 1983.

Úlohy vo filmoch

Sue debutovala vo filme (neuvedená) v roku 1960, keď stvárnila Daphne v romantickej dráme Strangers When We Meet, v ktorej hrali Kirk Douglas, Kim Novak a Ernie Kovacs, a je o architektovi, ktorý začne podvádzať svoju manželku, keď vyrastie. nudiť sa ňou a svojou prácou – v tom istom roku hrala Sue aj Eulalie Chandler v komediálnej dráme Veľký podvodník, ktorá sleduje Ferdinanda Walda Demaru Jr., ktorý bude pôsobiť ako námorník, mních alebo námorný dôstojník, pokiaľ to pomôže dostane dievča.

Jej ďalšia rola vo filme prišla v roku 1964, keď bola obsadená ako Stella v dráme The New Interns, pričom v tom istom roku stvárnila aj vedľajšiu postavu Madame Mijanou v muzikáli Roustabout, ktorý získal protichodné recenzie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Sue Ane Langdon! #sueanelangdon #thedickvandykeshow #dabbsgreer #dickvandyke

Príspevok zdieľaný používateľom Len Conner (@len3rd) 8. marca 2017 o 5:51 PST

V roku 1965 Sue stvárnila Mary, jednu z hlavných postáv kritikou oceňovaný komediálny western The Rounders , v ktorom si zahrali Glenn Ford a Henry Fonda a sleduje dvoch kravín, ktorí si užívajú očarujúce dámy a stávkovanie na rodeo. V tom istom roku sa objavila v muzikáli When the Boys Meet the Girls a niekoľko z jej nasledujúcich úloh bolo v romantickom komediálnom muzikáli Frankie a Johnny, hudobnej komédii Hold On! a romantickej komédii A Fine Madness. v roku 1966. V roku 1968 sa Sue objavila ako Ingrid v akčnom thrilleri Muž zvaný dýka a potom bola chválená za svoj výkon ako Opal Ann v romantickom komediálnom westerne The Cheyenne Social Club v roku 1970, ktorý bol nominovaný do cechu spisovateľov. of America Award za najlepšiu komédiu napísanú priamo pre filmové plátno.

Sue hrala Edith Jordan v kriminálnej mysterióznej dráme The Victim v roku 1972, stvárnila Olie Gibson v hororovej kriminálnej dráme The Evicors v roku 1979 a objavila sa ako Aggy v sci-fi thrilleri Bez varovania v roku 1980. Tri z jej posledných úloh vo filmoch pred odchodom do dôchodku z herectva boli v romantickej akčnej dráme Hawken's Breed, ktorú napísal a režíroval Charles B. Pierce v roku 1988, ale ktorá získala väčšinou negatívne recenzie, komédia UHF v roku 1989 a sci-fi komédia Zapped Again! v roku 1990.

Miluj život a manžela

Sue začala randiť s Jackom Emrekom, slávnym filmovým režisérom, hneď ako sa stretli v Las Vegas, a boli spolu len niečo vyše roka, kým sa 4. apríla 1959 vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina.

Dohodli sa, že nebudú mať deti , pretože sa obaja chceli sústrediť na svoju kariéru a zostali spolu nasledujúcich 51 rokov bez toho, aby sa o ich manželstve šuškalo ani o kontroverziách. Jack zomrel v ich dome v Calabasas 27. apríla 2010 a Sue je od jeho smrti slobodná.

Sue nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla chodiť, kým sa zoznámila s Jackom, ale povráva sa, že mala dlhodobý vzťah so svojím miláčikom z vysokej školy a že sa rozhodla opustiť vysokú školu, keď ju opustil kvôli inému dievčaťu. .

Od septembra 2020 je Sue slobodná, bola raz vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sueina obľúbená sezóna bola vždy leto, pretože rada predvádzala svoje telo vo svojich 20 a 30 rokoch a tiež niekoľkokrát pózovala nahá, čím ukázala, ako pohodlne sa cítila nahá – vo svojich filmoch a televíznych seriáloch často hrala sexi, ale nevinné postavy.

pridané Starý filmový program Reklamy a plagáty na Nedeľa 8. marca 2020

So svojimi priateľmi rada hrala ľahké športy, ako plážový volejbal a plážový futbal, a občas si zahrala aj tenis a golf. Počas svojej kariéry herečky rada cestovala, čo jej umožnilo cestovať po celom svete, spoznávať nových ľudí a spoznávať iné kultúry – Sue už necestuje a radšej trávi čas doma.

Niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú dnes Will Smith, Tom Hanks a Julia Roberts a jej obľúbené filmy sú Pulp Fiction, Seven Pounds a Sleepless in Seattle.

Merania a čisté imanie

Sue má 84 rokov. Mala dlhé blond vlasy, ktoré dnes zošediveli a jej oči sú modré. Jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,68 m), váži okolo 130 libier (58 kg), s vitálnymi štatistikami 37-23-36, veľkosť podprsenky 34C.

Od septembra 2020 Sue má čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.