Kde je teraz Rake Yohn? Wiki, manželka Melissa Carr, čistá hodnota

ObsahKto je Rake Yohn a čo teraz robí?

Edward Carl Webb sa narodil vo West Chester v Pensylvánii v USA 20. januára 1975 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je snáď najznámejší za členstvo v skupine CKY Crew, ako aj účinkovanie vo filmoch skupiny Jackass.

Detstvo a vzdelanie

Rake bol vychovaný po boku svojho mladšieho brata Arta Webba ich otcom, ktorý bol právnik, a ich matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou.

Rake sa začal zaujímať o chémiu počas štúdia na strednej škole a vždy rád chodil do laboratória a miešal ingrediencie, aby vyrobil niečo nové, a preto zapísaný na Penn State University po imatrikulácii v roku 1993. V roku 1997 ukončil bakalársky titul v odbore chémia a špecializoval sa na syntetické materiály.

Rake bol priateľom s dievčaťom, ktorého bratom je Brandon DiCamillo, jeden zo zakladajúcich členov CKY Crew, a tak sa títo dvaja prvýkrát stretli. Brandon sa Rakea spýtal, či mu chce pomôcť niečo nakrútiť. a tak CKY Crew začala natáčať svoje videá a neskôr aj filmy.

Kariéra ako herec

Rakeova kariéra herca sa začala v roku 1998, keď hral spolu so svojimi priateľmi v sérii videí s názvom CKY video series – krátko predtým si chlapci zvolili „CKY“ ako svoje meno, čo znamená „Camp Kill Yourself“.

Potom, čo si ho všimla posádka Jackass, bol Rake pozvaný hrať v ich rovnomennom seriáli, ktorý sa vysielal v rokoch 2001 až 2002 a objavil sa v troch epizódach. Potom sa objavil vo filme Criminal Mischief and Jackass: The Movie v roku 2002 a v roku 2003 si zahral vo filme nezávislá komédia Haggard: The Movie , ako aj v televíznom seriáli reality Viva La Bam, ktoré oba vytvoril Jackass.

Rake potom hosťoval v jedinej epizóde seriálu The Dudsons a potom bol obsadený do filmu A Halfway House Christmas. Nasledujúce roky sa objavil v sérii Blastazoid, filme Jackass 2.5 a filme Hotdog Casserole.

V roku 2009 si Rake zahral vo filme Minghags, ktorý vytvoril profesionálny skateboardista Bam Margera a v roku 2010 sa objavil v jednom z posledných filmov Jackass Jackass 3D. 20. júna 2011 Ryan Dunn, Rakeov dobrý priateľ a člen Jackass, zomrel počas jazdy na svojom Porsche 911 GT3 v alkohole a jeho posádka mu vzdala hold svojou sériou A Tribute to Ryan Dunn.

Rake sa po Ryanovej smrti podieľal len na jednej sérii – CKY: The Greatest Hits v roku 2014.

Posádka CKY

Posádka bola oficiálne vytvorená v roku 1999 vydaním svojho debutového videa Landspeed presents: CKY a jej hlavnými členmi boli Bam Margera, ktorý zaplatil väčšinu ich natáčaní, Ryan Dunn, Brandon DiCamillo, Chris Raab, Rake a Jess Margera, ktorý je Bamovým brat a je členom jeho kapely CKY.

Skupina prestala natáčať videá a filmy v roku 2009, ale v roku 2011 sa opäť zišli, aby vzdali hold Ryanovi Dunnovi a vydali pre neho aj špeciál . V roku 2018 Chris Raab spustil podcast Bathroom Break a mnohí chlapci z CKY Crew boli predstavení vrátane Rake a Bam Margera.

Milostný život a manželka Melissa Carr

Rake si radšej necháva podrobnosti o svojom milostnom živote pre seba, ale je známe, že je ženatý s Melissou Carr už viac ako desať rokov. Presný dátum svadby obaja tajili, no panuje všeobecný názor, že súkromný obrad sa konal niekedy v roku 2009 a zúčastnili sa ho len ich najbližší priatelia a rodina.

Krátko po svadbe, Melissa porodila ich prvé dieťa , a ich druhý nasledoval o dva roky neskôr.

Rake nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť pred tým, než sa stretol s Melissou, ale predpokladá sa, že bol raz zasnúbený, no rozišli sa tri mesiace pred svadbou – predpokladá sa tiež, že s ňou mal dlhodobý vzťah. jeho stredoškolská láska.

Od augusta 2020 je Rake ženatý a má dve deti.

pridané Rake Yohn na Utorok 7. mája 2019

Záľuby a iné záujmy

Rake nie je veľkým fanúšikom sociálnych sietí, a preto nie je aktívny ani na Instagrame, ani na Twitteri. Vždy sa zaujímal o šport a počas štúdia na strednej škole začal hrať futbal, futbal a basketbal a približne v rovnakom čase začali Rake a jeho priatelia jazdiť na skateboardoch a ubližovať si, len aby sa ľudia smiali, čo poslúžilo ako nápad pre ich filmy. Stále je fyzicky aktívny, keďže má za sebou minimálne dva tréningy v posilňovni a občas si zabehne s manželkou.

Vo svojom voľnom čase Rake rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami sú Jackie Chan, Buster Keaton a Tom Cruise, väčšinou preto, že vo filmoch robia vlastné kaskadérske kúsky – niektoré z jeho obľúbených filmov sú Drunken Master, Steamboat Bill, Jr. a Edge. zajtrajška.

Čistý majetok

Rake má 45 rokov. Má hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,89 metra a váži okolo 82 kg.

Od augusta 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.