• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Omri Katz? Čistá hodnota. Je ženatý? Alebo gay?

Kde je teraz Omri Katz? Čistá hodnota. Je ženatý? Alebo gay?

ObsahKde je teraz Omri Katz? Wiki Bio

Omri Haim Katz sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA, 30. mája 1976 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Omri je herec na dôchodku , ktorý je možno stále najznámejší pre stvárnenie Johna Rossa Ewinga III., jednej z hlavných postáv v romantickej dramatickej sérii Dallas, ktorá sa vysielala v rokoch 1978 až 1991 a v ktorej si zahrali aj Larry Hangman, Ken Kercheval a Patrick Duffy. Séria je o J. R. Ewingovi, ktorý pracuje v ropnom biznise v Texase a na dosiahnutie svojich cieľov používa metódy ako vydieranie a manipulácia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vážme si všetci túto premenu. ✨ #hocuspocus #omrikatz #maxdennison #disney #halloween #disneyhalloween #disneymovies #halloweenmovies #iputaspellonyou #ilovehalloween #halloweeneverday #halloweenstuff #disneygirlprobz

Príspevok zdieľaný používateľom allison. ✨ (@disneygirlprobz) dňa 29. augusta 2015 o 22:01 PDT

Séria získala 47 ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom bola nominovaná na ďalších 82. Omri sa k obsadeniu pripojil v roku 1983 a pred koncom série sa objavil v 149 epizódach.

Raný život a vzdelanie

Omriho vychovávali spolu so svojím starším bratom Michaelom a sestrou Lali v Los Angeles ich izraelsko-židovskí rodičia Yoram a Rina Katzovci. Rodina sa na rok presťahovala do Izraela, keď mal Omri asi šesť rokov, ale keď si uvedomili, že ich život je lepší v USA, presťahovali sa späť do Los Angeles. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal 17 rokov, ale s oboma zostal v dobrom vzťahu.

Omri navštevoval miestnu strednú školu, kde bol fyzicky aktívny, vynikal vo futbale, pričom bol aj členom školského dramatického krúžku a vystupoval vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali.

Po imatrikulácii v roku 1994 sa neprihlásil na vysokú školu, ale radšej vstúpil do miestneho divadla, kde trénoval svoje herecké schopnosti.

Kariéra ako herec

Omri debutoval v televíznom seriáli v roku 1983, keď hral v Dallase, čo je tiež rola, ktorá ho preslávila a pre ktorú si ho dnes pravdepodobne pamätáme. V roku 1984 stvárnil Chlapca v epizóde Yes, Virginia, There is Liberace detektívneho seriálu Simon & Simon, v ktorom hrali Jameson Parker a Gerald McRaney, príbeh dvoch bratov, ktorí chcú rôznymi spôsobmi viesť svoju súkromnú detektívnu kanceláriu. Séria bola populárna a bola nominovaná na šesť cien vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V roku 1991 hrala Omri ako Marshall Teller v dobrodružnom komediálnom dramatickom seriáli Eerie, Indiana, v ktorom hrali aj Justin Shenkarow a Mary-Margaret Humes a je o troch tínedžeroch Marshall Teller, Simon Holmes a Dash X, ktorí hľadajú paranormálne aktivity. v ich malom meste bežalo tri sezóny a 19 epizód. V tom istom roku Omri hosť hral ako Jack Adams v epizóde The Man Who Cried Wolf z akčného dobrodružného dramatického seriálu Zorro, predtým ako debutoval vo filme, keď stvárnil Timmyho v komediálnom dramatickom filme Adventures in Dinosaur City.

V roku 1992 hral ako Jason v jedinej epizóde sitcomu The Torkelsons, predtým ako bol pozvaný hrať jednu z hlavných postáv Stana v dobovom komediálnom filme Matinee z roku 1993, v ktorom hrali aj John Goodman a Cathy Moriarty a ktorý je o filmový promotér pracujúci na uvedení hororového filmu počas kubánskej raketovej krízy film získal režisérovi Joeovi Dantemu cenu Strieborného havrana na bruselskom Medzinárodnom festivale fantasy filmov (BIFFF). V tom istom roku stvárnil Omri vedľajšiu postavu Maxa Dennisona v komediálnom horore Hocus Pocus a potom bol pozvaný, aby stvárnil svoju prvú opakujúcu sa postavu – Tonyho Hemingwaya – v sitcome The John Larroquette Show, ktorý sa objavil v šiestich epizódach v rokoch 1993 až 1995.

Omri Katz vo filme I dinosauri (Timmy)

pridané Klub fanúšikov Marco Vivio na Pondelok 27. júna 2011

Svoju rolu Johna Rossa Ewinga II si zopakoval v dramatickom filme Dallas: J. R. Returns v roku 1996, pričom niektoré z jeho posledných úloh pred odchodom do herectva boli v epizóde Tests and Breasts tínedžerskej komediálnej drámy Freaks and Geeks z roku 1999, singlu. epizóda dennej lekárskej drámy General Hospital v roku 2002 a krátkeho dramatického filmu Journey Into Night v roku 2002 o homosexuálovi, ktorý chce spáchať samovraždu, zatiaľ čo jeho brat ho prehovára a tvrdí, že „byť gayom je v poriadku“ .

Po odchode z herectva začal Omri pracovať ako kaderník v Los Angeles.

Ocenenia a vyznamenania

V roku 1984 získal Omri za svoj výkon v Dallase cenu Soap Opera Digest za vynikajúceho herca pre mládež v hlavnom vysielacom čase Soap Opera a potom bol nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepšieho mladého herca v dennom alebo nočnom televíznom seriáli v roku 1985 tiež za Dallas. . V roku 1986 bol nominovaný na cenu Soap Opera Digest za vynikajúceho mladého herca/herečku v dennom alebo hlavnom vysielacom čase, ako aj za cenu pre mladého umelca za výnimočný výkon mladého herca v dlhotrvajúcom seriáli Komédia alebo dráma v roku 1987 pre Dallas.

V roku 1988 bol nominovaný na cenu Young Artist Award za najlepšieho mladého herca v hlavnej úlohe v televíznom dramatickom seriáli av roku 1992 takmer vyhral cenu Young Artist Award za najlepšieho mladého herca v televíznom seriáli za výkon v Eerie, Indiana. Jeho konečná nominácia bola v roku 1994 na cenu pre mladého umelca v kategórii Najlepší mladý herec v hlavnej úlohe vo filmovej komédii za výkon vo filme Hocus Pocus.

Milujte život a vzťahy. Je ženatý alebo gay?

Omri nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť, ale hovorí sa, že mal ročný vzťah s americkou herečkou a filmovou režisérkou Danielle Andrea Harris niekedy v 90. rokoch.

Obaja sa stretli na natáčaní televízneho seriálu a krátko nato začali chodiť, obaja však svoj vzťah držali mimo pozornosti médií a nikdy otvorene nepovedali, že sú spolu. Dnes je Danielle vydatá za Davida Grossa a majú spolu dvoch synov narodených v rokoch 2017 a 2018.

Internetom kolujú aj zvesti, že Omri je gay, pretože o svojich vzťahoch nehovoril, a mnohí jeho fanúšikovia sa domnievajú, že jeho údajný vzťah s Danielle bol len maškarádou, ktorá mala skryť svoju skutočnú sexuálnu orientáciu. Niekoľko Omriho fanúšikov dokonca uviedlo, že ho videli byť príliš blízko tajomného muža v miestnom gay klube v Los Angeles, ale Omri nekomentoval žiadne z týchto fám.

K dnešnému dňu je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Omri sa začal zaujímať o hru na bicie počas štúdia na strednej škole – jeho otec mu kúpil prvú súpravu bicích, keď mal 15 rokov a nasledujúci rok sa pripojil k stredoškolskej kapele a zostal s ňou až do imatrikulácie.

Rád sa učí nové jazyky a hovorí plynule anglicky a hebrejsky a ovláda základy niekoľkých ďalších, napríklad francúzštiny a nemčiny – jeho krstné meno znamená v hebrejčine „snop obilia“, zatiaľ čo jeho priezvisko znamená „potomok kňaza“.

Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA, kde natáčal svoje filmy a televízne seriály, ako je Florida, Texas a New York, pričom precestoval aj niekoľko ázijských krajín, ako je Thajsko a Japonsko.

Omri vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Vin Diesel, Paul Walker a Kate Winsletová, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza The Fast and the Furious, Riddick a Divergent.

Vzhľad a čistý majetok

Omri má 43 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,78 metra a váži okolo 72 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.