• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Nina Blackwood? Vek, čistá hodnota, manžel

Kde je teraz Nina Blackwood? Vek, čistá hodnota, manžel

ObsahKto je Nina Blackwood a kde je teraz? Wiki Bio

Nina Blackwood (bývalá Kinkiner) sa narodila v Springfielde, Massachusetts, USA, 12. septembra 1955 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú štátnu príslušnosť. Je to herečka, hudobná novinárka a diskdžokejka, pravdepodobne najznámejšia ako jedna z prvých videodžokejok, ktorá pracovala pre americkú káblovú stanicu MTV.

Nina odišla do hereckého dôchodku, no stále pracuje ako diskdžokejka.

Raný život a vzdelanie

Ninu vychovával ako jediné dieťa jej otec, ktorý pracoval pre vládu, a jej matka, ktorá bola v domácnosti.

pridané Nina Blackwoodová na Streda 28. septembra 2011

V Springfielde strávila len pár rokov, kým sa jej rodina presťahovala do Clevelandu v Ohiu, kde študovala na Rocky River High School. Počas toho sa začala zaujímať o žurnalistiku a s niekoľkými priateľmi viedla školské noviny a zároveň snívala o tom, že sa stane populárnou herečkou a objaví sa v mnohých hrách. Bola tiež členkou kapely, v ktorej bola hlavným vokálom a hráčom na klávesové nástroje.

Nina bola múdrejšia ako väčšina jej rovesníkov a podľa Wikipédie zmaturovala v roku 1970, keď mala iba 14 rokov.

Neskôr navštevovala Strasberg Institute v Kalifornii, kde študovala herectvo a v roku 1976 ukončila bakalársky titul v odbore divadlo.

Kariéra herečky, diskdžokejky a iných aktivít

Nina začala pracovať ako modelka vo veku 17 rokov a v roku 1978 sa objavila nahá v časopise Playboy's The Girls in the Office, za čo ju kritizovali jej rodičia a niektorí priatelia.

Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 1982, keď sa objavila v akčnom kriminálnom filme Zástupca tímu v ktorom hrali Wings Hauser a Season Hubley a sleduje príbeh slobodnej matky, ktorá je prostitútkou a ktorá začne pracovať pre políciu, aby chytila ​​pasáka Ramroda.

V roku 1993 sa objavila v komediálnom filme Reckless Kelly, v ktorom hrali Yahoo Serious, Melora Hardin a Alexei Sayle a ktorý sleduje Kellyho, ktorý je austrálskym psancom a ktorý dáva peniaze, ktoré berie chudobným, predstierajúc, že ​​je „austrálsky Robin“. Hood'. Jedno z posledných účinkovania Niny vo filmoch pred odchodom do dôchodku bolo v komediálnom hudobnom filme I Crave Rock & Roll, ktorý režírovala a napísala Carmen Santa Maria a v ktorom si zahrali Carl Ballantine a Tony Colitti, pričom účinkovala aj v epizodickej hre The Vagina Monologues. keď boli na turné po USA v roku 2003.

Keď v roku 1981 začala fungovať sieť MTV, Ninu vybrali spolu s Alanom Hunterom, Marthou Quinn, J. J. Jacksonom a Markom Goodmanom, aby slúžili ako ich diskdžokeji. Bola s nimi päť rokov, kým sa nepripojila k zábavnému televíznemu spravodajstvu Entertainment Tonight a nestala sa moderátorkou ich relácie Rock Report. Približne v rovnakom čase začala hosťovať hudobný program Solid Gold a začala sa objavovať v rôznych reláciách vysielaných na sieťach, ako sú okrem iného VH1, MSNBC a The Discovery Channel.

Spolu s Dannym Sheridanom, zosnulým americkým hudobníkom, skladateľom a hercom, spustili v roku 1999 vlastnú rozhlasovú reláciu Nina Blackwood’s Absolutely 80's.

Nina Blackwoodová

Potom, čo sa show stala populárnou, spustili ďalšiu show Nina Blackwood's New Wave Nation, zatiaľ čo ona dnes hosťuje reláciu 90. roky 8., ktorú možno počúvať na rádiu Sirius XM. Moderuje aj ďalšiu reláciu Sirius XM Radio s názvom The Big ‘80s Top 40 Countdown.

Uviedla, že populárny anglický hudobník John Charles Waite pre ňu napísal svoj hit Missing You, ako aj pre svoje ďalšie bývalé priateľky.

Milujte život a vzťahy

Nina bola v niekoľkých vzťahoch, ale „najpopulárnejší“ z nich bol s Johnom Waitom.

Títo dvaja spolu začali chodiť v roku 1980 po tom, čo sa stretli na večierku, a boli spolu viac ako tri roky, počas ktorých bolo možné Ninu vidieť, že mu robí spoločnosť na jeho koncertoch a cestuje s ním na dovolenky do Európy a niekoľkých amerických štátov. Neskôr sa rozišli a John sa oženil s dievčaťom o 20 rokov mladším ako on, ale o dva roky neskôr sa rozviedli.

Podľa viacerých zdrojov Nina sa zoznámila so svojím nemenovaným bývalým manželom niekedy v 80-tych rokoch a chodili spolu viac ako štyri roky, kým sa v roku 1990 vzali na malom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. Vydržali spolu len rok, keďže sa v roku 1991 rozviedli.

Zdá sa, že Nina je momentálne slobodná a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Nina sa o hudbu zaujímala už od puberty a do harfy sa zamilovala v momente, keď ju ako osemročná uvidela. Vyše päť rokov chodila na lekcie a dnes je a profesionálny harfista a tiež učí deti na harfu. Rada cestuje a bola po celých USA, ako aj v mnohých európskych krajinách, ako je Nórsko a Taliansko, pričom jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Amsterdam v Holandsku.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Bruce Willis a Nicole Kidman, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú trilógia Krstný otec, Pulp Fiction a Sleepless in Seattle. Rád číta knihy a niektorí z jej obľúbených spisovateľov sú Herman Hesse a Paulo Coelho.

Je veľkou milovníčkou zvierat a podporuje organizáciu People for the Ethical Treatment of Animals (PETA), pričom jej obľúbené zvieratá sú leopardy a kone.

Vzhľad a čistý majetok

Nina má 64 rokov. Má dlhé kučeravé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži okolo 61 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.