• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Miko Hughes? Čistá hodnota, výška. je gay? Bio

Kde je teraz Miko Hughes? Čistá hodnota, výška. je gay? Bio

Miko Hughes je americký herec, narodený 22. februára 1986 v Apple Valley, Kalifornia, USA. Je obzvlášť dobre známy pre svoje úlohy detského herca, ktorý sa objavil v ikonických filmoch ako Pet Sematary a Mercury Rising.

ObsahSkorý život

Miko John Huges sa narodil ako štvrté dieťa Mary a Johna Hugesových. Kvôli indiánskym predkom jeho matky dostal meno Chickasaw ekvivalent slova Chief. Jeho bratia sú Mikhael a Mitchel a jeho jediná sestra sa volá Molly.

Neexistujú žiadne informácie o jeho ranom vzdelávaní, ale je možné, že sa učil doma, keďže veľkú časť svojho detstva strávil hraním.

Kariéra

Debut: Pet Sematary

Miko začal svoju kariéru vo veľmi skorom veku 22 mesiacov verejným vyhlásením.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chillin'. Čaká sa na carne asada na grile. #comfyashell

Príspevok zdieľaný používateľom Miko Hughes (@woeismiko) 8. novembra 2014 o 17:09 PST

Až keď mal tri roky, dostal svoju prvú pripísanú úlohu ako Gage Creed v ikonickom filme Pet Sematary z roku 1989, ktorý vychádza z rovnomenného románu Stephena Kinga – Gage, ktorý je mladším rodina Creedovcov tragicky zomrie po tom, čo ho zrazilo nákladné auto. Jeho rodina, ktorá sa nedávno presťahovala z Chicaga do Ludlow, pochovala zosnulé dieťa na indickom pohrebisku, o ktorom sa hovorí, že má priviesť späť mŕtvych. Keď sa dieťa skutočne vráti zo smrti, urobí to veľmi zlovestným spôsobom.

Mikov výkon ako Gage bol rovnako prekvapivý a desivý a bol prvou úlohou, ktorá sa stala veľmi úspešnou kariérou herca. Film mal nielen úspech v pokladniach, ale stal sa aj kultovým filmom.

V roku 2015 dostal otázku, či očakával, že film bude taký úspešný. On odpovedal : „V tom čase, samozrejme, nie. Nemyslím si, že som vedel, že hrám za Pet Sematary, len som hral. Bol som prakticky dieťa.“ V roku 2019, presne 30 rokov po uvedení pôvodného filmu, Paramount Pictures vydáva re-adaptáciu filmu s novým hereckým obsadením a moderným prostredím.

Iné projekty

Po svojom debute v herectve dostal Miko mnoho ponúk – svoju prvú rolu v seriáli získal vo filme Babes, nasledovalo krátke účinkovanie v rôznych seriáloch ako Beverly Hills, 90210, dráma s kriminálnou tematikou The Burden of Proof a Hangin' with pán Cooper.

Jedna z jeho najpamätnejších rolí však bola postava Aarona vo filme Full House v rokoch 1990 až 1995. Počas vykonávania tejto úlohy povedal jednu zo svojich najslávnejších fráz: „Keď sa dostaneme do múzea, musíme vidieť tých mŕtvych chlapov zabalených v toaletný papier'.

Zachytením jeho výrazu tváre sa počas tejto série stal po rokoch slávny brazílsky meme Por que você não amadurece? (Prečo nedospeješ?). Hughes za to poďakoval svojim fanúšikom a dokonca zdieľal alternatívnu verziu meme na Instagrame . Po skončení Full House sa krátko objavil v seriáli The Parent ‘Hood ako Arnie a vo filme Apolo 13 ako Jeffrey Lovell.

V rokoch 1995 až 1998 získal svoju druhú dlhotrvajúcu rolu v televíznom seriáli, keď hral vo filme Hangin’ with Mr. Cooper v úlohe Tommyho Andersona. Po skončení show bol obsadený do filmu Mercury Rising s Bruceom Willisom v hlavnej úlohe. Mikov výkon v úlohe Simona Lyncha – autistického chlapca prenasledovaného vládou – mu priniesol cenu pre mladého umelca v kategórii Najlepší výkon v hranom filme – hlavný mladý herec.

Úlohy tínedžerov a dospelých

Miko získal niekoľko ďalších úloh ako dieťa a dospievajúci. Vyspelejšie postavy však začal hrať až v roku 2002, keď sa objavil ako Young Dopler vo filme Clockstoppers. Potom stvárnil úlohu Petra Feldmana v Boston Public.

Ako Miko vyrastal, dostával v Hollywoode menej pracovných ponúk v porovnaní s tým, keď bol dieťa, a hoci pokračoval v hraní v televíznych seriáloch a filmoch, jeho vystúpenia boli menej časté.

Po prechode do dospelosti Miko hral ako Jensen vo filme Remains v roku 2011 a ako Jeremy v The Untold Story v roku 2019. Krátko sa objavil aj v seriáloch The New Adventures of Pinkgirl a The Scone.

riaditeľ

V roku 2013 Miko objavil možnú novú stránku svojej kariéry, keď debutoval ako režisér filmu Chilling Visions: 5 Senses of Fear. Film s hororovou tematikou získal zmiešané kritiky a priemerné recenzie od publika.

DJ

Popri práci ako herec a v zábavnom priemysle objavil Miko lásku k hudbe už v ranom veku.

Keď sa ho na Instagrame pýtali, ako dlho bol „rave“, odpovedal: „Odjakživa! Keď som mal 14 rokov, dovážal som Trance CD z Nemecka a točil som glow sticks. Za to, čo predvádza na svojich účtoch na sociálnych sieťach, ho práca DJ-a baví a je v nej úspešný.

Osobný život

Záľuby

Už ako dieťa ho začali fascinovať včely a získal svoj prvý úľ: „Niektoré deti chcú psov alebo mačky – ja som chcel úľ. Teraz som do toho dostal aj brata. Pomáha opeľovať všetky rastliny v oblasti alebo v sade.“ Uvažuje tiež o svojej láske k prírodnému prostrediu a včelám: „sú (včely) také dôležité pre životné prostredie. Mám pocit, že včely sú zvláštnym spôsobom prechodom medzi rastlinou a živočíchom.

Sú ako pohlavné orgány stromov - kvitnúce, kvitnúce - existuje veľa iného hmyzu, ktorý môže opeľovať, ale nie ako včely. Med je fascinujúci.“

sexualita

Napriek svojej sláve sa Miko Hughes rozhodol držať svoj osobný život a romantické vzťahy mimo centra pozornosti. Aj keď jeho fanúšikovia na chvíľu špekulovali o jeho sexuálnej orientácii ako gay, neexistuje žiadny dôkaz na podporu tejto hypotézy.

Čistá hodnota

Miko Hughes má odhadovanú čistú hodnotu 500 000 dolárov od roku 2020, čo je výsledkom jeho práce ako herca v niekoľkých filmoch a seriáloch, väčšinou ako detský herec.

Vzhľad

Miko je muž zmiešaného etnika s indiánskym pôvodom. Počas detstva mal blond vlasy, ale farba jeho vlasov sa stala tmavšou a momentálne je čierna v kombinácii s orieškovými očami.

V dospelosti má silnú postavu a peknú tvár. Hoci jeho hmotnosť nie je známa, meria 1,63 m.

Zaujímavosti

Kedysi bol priateľom s hercom/hudobníkom Joeym Zimmermanom.

Úloha Pet Sematary a Miko v ňom ako Gage bola taká ikonická, že niektorí fanúšikovia filmu a románu Stephena Kinga boli potetovaní svojimi obľúbenými scénami z filmu. Miko zdieľa fotku na Instagrame jedného z týchto tetovaní, ktoré vytvoril umelec Paul Acker na jednom zo svojich klientov: ‚najlepšie, aké som kedy videl!‘ uvádzal nadpis.

20. februára 1991 s ním Johnny Carson urobil rozhovor v The Tonight Show a stal sa najmladším hosťom v histórii show.

Po boku svojej sestry Molly sa Miko objavil v reklame McDonald’s z roku 1995.

Mikova matka Mary Hughes je spisovateľka, ktorá vytvorila scenár filmu Five At Dawn podľa jej starej mamy Chickasaw. Avšak aj keď príbeh zaujal rôznych režisérov v Hollywoode, film nikdy nevznikol.

Okrem svojej úlohy autistického dieťaťa v Mercury Rising hral aj rolu dieťaťa v tomto spektre v epizóde Baywatch.