• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Michael Treanor? Životopis bývalého detského herca

Kde je teraz Michael Treanor? Životopis bývalého detského herca

ObsahKto je Michael Treanor a kde je teraz?

Michael Treanor sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 17. apríla 1979 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Michael je bývalý herec a bojový umelec ,možno najlepšie známy pre jeho stvárnenie hlavnej postavy Rockyho v akčnom rodinnom komediálnom filme 3 Ninjas, v ktorom si zahrali aj Victor Wong a Max Elliott Slade, napísali Kenny Kim a Edward Emanuel, zatiaľ čo Jon Tuteltaub režíroval. Sleduje troch bratov, ktorí sú na návšteve u svojho starého otca, ktorý je veľmi skúseným bojovníkom ninjutsu a ktorý tiež naučil deti bojovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#michaeltreanor

Príspevok zdieľaný používateľom Wayett Hathaway (@wayetthathaway) 28. mája 2020 o 12:08 PDT

Za svoj výkon boli traja chlapci nominovaní na cenu pre mladého umelca za vynikajúci mladý súbor obsadený vo filme.

Michaela si všimol skaut, keď cvičil bojové umenia, a bol to jeho priateľ, ktorý ho povzbudil, aby sa zúčastnil konkurzu, ktorý vyhral, ​​a bol vybraný, aby hral Rockyho. Do dvoch rokov po svojej úlohe sa Michael rozhodol nepracovať na svojej hereckej kariére.

Raný život a vzdelanie

Michaela vychovávali spolu so svojimi dvoma staršími bratmi Brianom a Adamom a jeho staršou sestrou Erin v Los Angeles ich otec Richard Treanor, ktorý bol vodičom kamiónu, a ich matka Peggy, ktorá bola divadelnou herečkou.

Michael sa začal zaujímať o bojové umenia vo veľmi ranom veku a začal chodiť na hodiny karate a o rok neskôr začal cvičiť aj Tae Kwon Do – keď mal 12 rokov, už bol držiteľom čiernych pásov v oboch disciplínach. Michael sa počas stredoškolského štúdia zameral na štúdium, ale väčšinu svojho voľného času trávil cvičením bojových umení a prípravou na skúšky – zmaturoval v roku 1997 a potom sa zapísal na univerzitu, kde získal bakalársky titul v odbore počítač. veda v roku 2001.

jpeg

Kariéra ako herec

Michael sa stal veľmi populárnym v USA po svojej úlohe vo filme 3 Ninjas a v roku 1993 opäť stvárnil Rockyho v akčnom komediálnom rodinnom filme 3 Ninjas: Knuckle Up, v ktorom si zahrali aj Victor Wong a Charles Napier a ktorý sleduje troch chlapcov, ktorí teraz bojujú. vyklápač toxického odpadu, ktorý hrozí, že zničí životy ich indických priateľov – film získal zlé recenzie a bol nominovaný na dve ceny Stinker Awards za najhoršie pokračovanie a Pokračovanie, po ktorom sa nikto nepýtal.

Michaelova posledná rola predtým, ako sa vzdal herectva, bola v roku 1993, keď hral extra (neprihlásené vystúpenie) v akčnom kriminálnom filme Best of the Best II, v ktorom hrali Eric Roberts, Phillip Rhee a Chris Penn, a ktorý nasleduje po Rhee a Robertsovi. bojujú v aréne Koloseum. V roku 1994 bol Michael pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu vo filme 3 Ninjas Kick Back ale odmietol keďže sa chcel sústrediť výlučne na praktizovanie bojových umení a túto rolu nakoniec získal Sean Fox – hovorí sa tiež, že sa rozhodol vo filme neobjaviť kvôli prijatiu 3 Ninjas: Knuckle Up.

Odvtedy pracuje v oblasti finančných služieb vo Washingtone, D. C.

Milujte život a vzťahy

Michael nehovoril o svojich osobných záležitostiach, ani o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, avšak mnohí z jeho fanúšikov uviedli, že ho videli kráčať so ženou v uliciach Washingtonu, D. C., a že ich nasledovali (pravdepodobne ) ich dve deti. Obrázky na podporu tvrdení neboli poskytnuté a nie je známe, či ten muž bol skutočne Michael alebo niekto iný – Michael si nenašiel čas na to, aby sa klebety vyjadril.

Ďalšia fáma hovorí, že svoju polovičku stretol počas štúdia na univerzite a že odvtedy sú spolu bez toho, aby si vymenili sľuby. Podľa týchto klebiet je dievča tiež bojovým umelcom a zoznámil ich spoločný priateľ na univerzitnej párty.

Keďže nekomentoval žiadnu z fám, Predpokladá sa, že Michael je od augusta 2020 stále slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Michael stále cvičí bojové umenia, pričom niekoľkokrát týždenne chodí aj do posilňovne.

pridané Michael Treanor na Utorok 15. novembra 2011

Dodržiava prísnu diétu a neje rýchle občerstvenie ani nič, čo obsahuje veľa cukru.

Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika – tých dvoch videli spolu chodiť niekoľkokrát vo Washingtone, D. C. Michael rád cestuje a bol v mnohých štátoch USA, ako je Arizona, Texas a Aljaška, a tiež bol v mnohých európskych a ázijských krajinách pracovne aj zábavne – Tibet navštívil najmä kvôli svojej láske k bojovým umeniam.

Vo svojom voľnom čase Michael rád pozerá filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Bruce Almighty, Liar Liar a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life.

Vek a výška

Michael má 41 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 160 libier (73 kg).

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.