• Hlavná
 • Herci
 • Kde je teraz Lillo Brancato Jr? Čistá hodnota, manželka, zatknutie – Wiki

Kde je teraz Lillo Brancato Jr? Čistá hodnota, manželka, zatknutie – Wiki

Lillo Brancato Jr je herec, ktorý je možno najlepšie známy svojou úlohou v debutovom filme Roberta De Nira ako režiséra, Príbeh z Bronxu. Avšak napriek jeho hereckému úspechu ho Lilloova drogová závislosť dohnala k zločinom, za ktoré strávil nejaký čas vo väzení. V roku 2013 bol podmienečne prepustený a vrátil sa na strieborné plátno. Tu je pohľad na život herca Lilla Brancata.

ObsahRaný život a rodina

Lillo sa narodil 30. augusta 1976 v Bogate v Kolumbii.

Lillo Brancato Jr.

pridané Film Chlap 24/7 na Streda 29. marca 2017

Vo veku štyroch rokov bol prijali taliansko-americkou rodinou z Yonkers, New York City, USA – jeho adoptívnym otcom je Lillo Brancato Senior a matkou Domenica Brancato. Jeho otec pracoval ako stavebný robotník a jeho matka bola kozmetička.

Má adoptívneho brata Vincenta, ‚Vinny‘, ktorý údajne pracoval ako model, no odvtedy je zamestnaný ako štátny úradník v Yonkers. Napriek tomu, že sa Lillo narodil v Kolumbii, v rozhovore uviedol, že sa považuje za Taliana, pretože bol vychovaný tak, aby si vychutnával cestoviny.

Vzdelanie

Lillino vzdelanie je väčšinou obmedzené na imatrikuláciu zo strednej školy. Lillo študoval na Mount Saint Michael Academy, ale v žiadnom neskoršom období svojho života svoje vzdelanie nerozšíril.

Kariéra

Lillo začal svoju kariéru v šoubiznise vo veku 15 rokov v roku 1992 – v čase, keď Lillo plával so skupinou priateľov na Jones Beach v New Yorku, keď upútal pozornosť hľadača talentov, ktorý hľadal Roberta De. Niro podobné.

Bolo to Lilloovo presné napodobenie postavy De Nira „Travisa Bickla“ vo filme Taxi Driver, čo mu vynieslo úlohu De Nirovho syna v jeho prvom filmovom obsadení A Bronx Tale.

Po tomto úspechu sa Lillo naďalej venoval herectvu a získal niekoľko ďalších úloh, v roku 1994 ako Pvt Donnie Benitez vo filme Renaissance Man a v roku 1995 ho bolo možné vidieť vo filme Crimson Tide. V nasledujúcich rokoch bude pokračovať v menších úlohách, medzi ktoré patrí aj film Nepriateľ štátu z roku 1998.

Lillo debutoval v televízii na scéne Dead Man’s Gun v roku 1999 a nasledujúci rok získal opakujúcu sa rolu v The Sopranos ako Matthew Bevilaqua. Hral aj v niekoľkých ďalších show, vrátane NYPD Blue a krátkodobej kriminálnej drámy Falcone.

Ako jeho kariéra pokračovala, Lillo získal niekoľko ďalších úloh vo filmoch, napríklad vo filmoch Sticks a In The Shadows z roku 2001 a v roku 2002 získal rolu Larryho vo filme The Adventures of Pluto Nash. V roku 2004 ho obsadili do filmu Downtown: A Street Tale a naposledy pred zatknutím v roku 2005 sa objavil vo filme Slingshot.

Od svojho návratu na strieborné plátno po prepustení z väzenia sa Lillo objavil v niekoľkých filmoch, no ku kariére v televízii sa zatiaľ nevrátil. V roku 2015 hral v krátkom filme The Bronx Dahmer, ako aj vo filme Back In The Day z roku 2016. Lillo sa objavil aj vo Vamp Bikers Tres a v roku 2017 sa objavil vo filme Dead On Arrival a krátkom filme Man of the House.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Buon Compleanno @lillo_brancato, ktorý sa narodil dnes v roku 1976 v #Bogote #Kolumbia, bol adoptovaný taliansko-americkou rodinou, keď mal 4 mesiace a vyrastal ako Talian. Považuje sa za Taliana, ktorého vychovali jeho adoptívni rodičia. Je známy najmä vďaka svojej hlavnej úlohe vo filme #ABronxTale, kde hral #Calogero alias #C #ItalianAmericanByAdoption #ItalianAmerican #ItalianPride #ItalianCulture #HappyBirtrhday #HBD #BuonCompleanno #LilloBrancato #LilloBrancatoJr

Príspevok zdieľaný používateľom Taliani zo západného pobrežia (@westcoastitalian) 30. augusta 2019 o 20:55 PDT

Medzi jeho posledné vystúpenia patria úlohy vo filmoch 5th Borough a The Fearless Two, ktoré mali oba premiéru v roku 2020. Lillo sa nedávno vydal na kariéru ako výrobca a pracoval na postprodukcii filmu The Fury and Zombie: The Motion Picture.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Málo informácií o Lillových osobných preferenciách je, že bol fanúšikom Roberta De Nira ešte predtým, ako si s ním zahral vo svojom debutovom filme. Okrem toho je všeobecne známe, že Lillo si odpykal desaťročný trest za vlámanie do nápravného zariadenia v Oneide.

Incident, ktorý viedol k zatknutiu Lilla, sa stal 10. decembra 2005 v New Yorku, konfrontovaný policajtom mimo službu s komplicom Stevenom Armentom pri pokuse vykradnúť dom na Arnow Place. Vyústilo to do prestrelky, ktorá stála policajta život a zranila Lilla a jeho komplica. Steven Armento bol ozbrojený a ten, kto spustil paľbu na policajta – bol obvinený z vraždy a odsúdený na doživotie bez podmienečného prepustenia.

Nebolo to však prvé stretnutie Lilla s políciou.

Začiatkom toho istého roku v júni bol Lillo zatknutý a obvinený z toho, že tam bol prechovávanie nelegálnych omamných látok . Po tom, čo ho zastavila polícia v Bronxe v New Yorku, pôvodne preto, že auto malo chýbajúce zadné svetlo, pri prehliadke priehradky v palubnej doske našli štyri vrecká heroínu.

Vzťahy

Minulosť vzťahy do ktorých sa Lillo zapojil a ktoré si získali pozornosť verejnosti, boli začiatkom deväťdesiatych rokov s Chanel Caprou, potom chodil s dcérou Stevena Armenta, Stefanie, čo ho priviedlo do vážnych problémov. Teraz sa predpokladá, že sa stretáva s Christinou Chen a že plánujú manželstvo.

Fyzicka charakteristika

 • Dátum narodenia: 30. august 1976
 • Farba vlasov: hnedá
 • Farba očí: hnedá
 • Výška: 5 stôp 7 palcov (1,7 m)
 • Hmotnosť : 169 libier (77 kg)
 • Veľkosť obuvi: Neznáma
 • Hviezdne znamenie: Baran
 • Národnosť: Americká/Kolumbijská
 • Etnická príslušnosť: Mestizo

Čistý majetok

Vzhľadom na Lillovu kriminálnu minulosť dostalo jeho bohatstvo vážny úder, takže jeho čisté imanie sa od polovice roka 2020 odhaduje len na niečo vyše 1 000 USD.