• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Laila Robins? Manžel, čistý majetok, rodina – Wiki

Kde je teraz Laila Robins? Manžel, čistý majetok, rodina – Wiki

ObsahKto je Laila Robins?

Laila Robins sa narodila 14. marca 1959 v St. Paul, Minnesota, USA, a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou vo filmoch ako Lietadlá, Vlaky a automobily, Oko v nebi a Skutočný zločin. Pravidelne hrala aj v rôznych televíznych seriáloch, ako napríklad Murder in the First a Homeland.

Čistá hodnota Laily Robinsovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Laily Robins odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v hereckej profesii od roku 1987, okrem úloh pred kamerou sa podieľala aj na rôznych divadelných produkciách.

Všetko najlepšie k narodeninám Laile Robins!

pridané Nič iné ako šaty ako umenie na Streda 14. marca 2018

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Laila má americký a lotyšský pôvod. Vyrastala v St. Paul spolu s tromi sestrami, rodina tam sídlila, keďže jej otec v tejto oblasti pracoval ako výskumný chemik. V mladom veku sa začala zaujímať o herectvo, no naplno sa svojej kariére rozhodla venovať až na vysokej škole. Po maturite na strednej škole sa zapísala na University of Wisconsin – Eau Claire, kde ukončila bakalárske štúdium. Škola je súčasťou systému University of Wisconsin a ponúka množstvo programov v areáli s rozlohou 135 hektárov.

Po ukončení bakalárskeho štúdia sa zapísala na Yale School of Drama, aby dokončila magisterské štúdium výtvarného umenia. Škola je známa poskytovaním kurzov o rôznych aspektoch divadla vrátane písania, scénického manažmentu, herectva, dizajnu, réžie, kritiky, produkcie a ďalších aspektov. Počas svojho pôsobenia sa začala zúčastňovať rôznych produkcií, miestnych aj školských. Niektoré z jej prvých projektov zahŕňajú Bloody Poetry a Maids of Honor.

Účinkovanie pred kamerou

V roku 1987 Robins debutovala vo filme Lietadlá, vlaky a automobily, kde sa objavila ako postava Susan Page.

Vo filme hrá Steve Martin a rozpráva príbeh marketingového manažéra, ktorý sa za nejakých nezvyčajných okolností musí vydať na dobrodružstvo s predavačom krúžkov na záclony, aby sa mohol dostať domov k rodine práve včas na Deň vďakyvzdania. Jej prvá televízna rola bola vo filme The Equalizer a potom získala svoju prvú hlavnú úlohu v šou Gabriel’s Fire, kde stvárnila Victoriu Heller. Relácia sa vysielala na ABC, ale neskôr bola zošrotovaná a prerobená na novú reláciu nasledujúci rok.

Po niekoľkých ďalších projektoch bola obsadená do filmu Live Nude Girls z roku 1995, v ktorom si zahrala po boku Kim Cattrall, Dany Delany a Cynthie Stevenson.

Film rozpráva príbeh o skupine kamarátov z detstva, ktorí majú prespávačku a rozlúčku so slobodou, kde rozoberajú rôzne témy súvisiace so sexom. V roku 1999 pracovala na filme True Crime, ktorý režíroval Clint Eastwood a ktorý podľa rovnomenného románu Andrewa Clavana rozpráva príbeh novinárky, ktorý má pokryť príbeh popravy odsúdeného vraha. Film bol a bomba v pokladni a jedným z mála neúspechov Eastwoodovej kariéry.

Vystúpte na výslnie

Zatiaľ čo Laila zostala oporou vo filme aj televízii, pokračovala vo svojej vášni pre divadlo a objavila sa v inscenáciách The Herbal Bed a The Merchant of Venice.

Absolvovala turné s rôznymi známymi hercami, ako je Uta Hagen, a hrala v inscenácii k 50. výročiu Električka s názvom Túžba , ktorý bol uvedený v chicagskom Steppenwolf Theatre. Hra sleduje život bývalej aristokratky Blanche DuBois, ktorá po sérii nešťastných udalostí musí žiť so svojou sestrou v schátranom byte.

V roku 2000 hosťovala hlavne v televízii, vo filmoch Law & Order: Criminal Intent, 30 Rock, All My Children a Sex and the City. Niektoré z filmov, na ktorých počas tohto obdobia pracovala, zahŕňajú Things that Hang from Trees, Searching for Paradise, The Good Shepherd a The Loss of a Teardrop Diamond.

V roku 2014 bola obsadená do režijného debutu Anja Marquardt Stratila kontrolu – nezávislý film rozpráva príbeh sexuálnej náhrady, ktorej profesionálny život začne zasahovať do osobného života.

Nedávne projekty

Robins sa v posledných rokoch venovala menej mainstreamovým projektom, s niekoľkými jej najnovšími filmami vrátane Eye in the Sky, thrilleru s Aaronom Paulom, Helen Mirren a Barkhadom Abdim. Film je venovaný pamiatke Alana Rickmana, keďže to bol jeho posledný hraný film pred jeho smrťou. Ďalším nedávnym filmom je Impossible Monsters, ktorý je založený na rovnomennej hororovej antológii, ktorú napísala herečka Kasey Lansdale.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Skvelý čas na tejto šou. @nbcblacklist

Príspevok zdieľaný používateľom Laila Robinsová (@officiallailarobins) 6. decembra 2019 o 18:12 PST

Laila bola aktívnejšia v televízii, vystupovala v reláciách ako The Boys a Deception.

V roku 2014 bola obsadená do hlavnej úlohy v seriáli Vlasť , v ktorej si zahrala Martha Boyd. Relácia rozpráva príbeh dôstojníka Ústrednej spravodajskej služby (CIA), ktorý sa musí popasovať s ostreľovačom námornej pechoty USA, ktorý bol predtým zadržiavaný ako vojnový zajatec, čo vedie mnohých nadriadených k presvedčeniu, že sa obrátila na stranu nepriateľa. Opakovanú rolu mala aj počas siedmej sezóny The Blacklist, v ktorej hrajú James Spader a Megan Boone.

Ďalšia opakujúca sa úloha bola v seriáli Quantico , ktorá hrá generálku Katherine Richardsovú. Šou vysielaná na ABC a sleduje príbeh agenta Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI), ktorý sa stane podozrivým z teroristického útoku. Vo filme hrá Priyanka Chopra a stala sa prvou juhoázijčankou, ktorá bola titulkou seriálu americkej televíznej siete.

Okrem toho Laila neustále získavala uznanie za svoju prácu na javisku a získala množstvo ocenení za svoje projekty. Väčšina z jej najvýznamnejších prác pochádza z roku 2000, keďže mala projekty ako Macbeth, Antony a Kleopatra a Noises Off.

jpeg

Medzi jej posledné scénické projekty patria Lev v zime a Tanec smrti.

Osobný život

Laila sa zoznámila s hercom Robertom Cucciolim v roku 2000 počas produkcie Macbetha v New Jersey – hral hlavnú rolu, zatiaľ čo ona s ním spolupracovala ako Lady Macbeth. Odvtedy zostali títo dvaja spolu. Jej partner dosiahol množstvo úspechov v divadelnom svete, získal nomináciu na cenu Tony za svoju dvojúlohu v muzikáli Jekyll a Hyde. Niektoré z jeho ďalších pozoruhodných diel zahŕňajú Spider-Man: Turn Off the Dark a Les Miserables, v ktorých hral Javerta.