• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Khamani Griffin? Čistá hodnota, rodičia – biografia

Kde je teraz Khamani Griffin? Čistá hodnota, rodičia – biografia

ObsahKto je Khamani Griffin?

Khamani Griffin je mladý americký herec, ktorý je doteraz známy najmä vďaka úlohe Bobbyho Jamesa v televíznom komediálnom seriáli All of Us. Okrem toho je uznávaný za hlasové herectvo ako Tolee v televíznom animovanom fantasy seriáli Ni Hao, Kai-Lan, ako aj za účinkovanie v komediálnych filmoch Daddy Day Care v roku 2003 a Norbit v roku 2007.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#blackisbeautiful #monochrome #hashtag #DoWeStillDropHashtags #LACMA

Príspevok zdieľaný používateľom Khamani Griffin (@khamanigriffin) 24. júla 2018 o 15:51 PDT

Raný život a detstvo

Khamani bol narodený pod astrologickým znamením Leva dňa 1svaugusta 1998 v Oaklande v Kalifornii má americkú národnosť a afroamerickú národnosť. Má staršieho brata menom De'Von Flournoy, narodený v roku 1990, ktorý je hráčom amerického futbalu za USC Trojans na University of Southern California, ako aj mladšiu sestru Aniela. Griffina vychovávala spolu so svojimi súrodencami ich matka Gena Sexton a ich nevlastný otec.

Herecká kariéra

Griffinova herecká kariéra začala vo veľmi skorom veku piatich rokov, keď získal úlohu Benjamina ‚Ben‘ Hintona v rodinnej komédii Daddy Day Care s Eddym Murphym v hlavnej úlohe. Po komerčnom úspechu filmu, ktorý v pokladniach zarobil viac ako 160 miliónov dolárov, sa kariéra mladého Khamaniho dala na stúpajúcu cestu, najmä potom, čo získal nomináciu na cenu Young Artist Award.

Do popredia sa dostal neskôr v tom istom roku, keď získal jednu z hlavných úloh v kriticky uznávanom televíznom komediálnom seriáli UPN All of Us. Príbeh, ktorý vytvorili Will a Jada Pinkett Smithovci, sleduje život Roberta Jamesa po rozvode a jeho každodenné dobrodružstvá s manželkou, bývalou manželkou a synom Robertom ‚Bobby‘ Jamesom Jr., ktorých stvárnili mladí Griffin . V priebehu nasledujúcich piatich rokov sa Khamani objavil v celkovo 88 epizódach show, počas štyroch sérií, než bola nakoniec v roku 2007 odvolaná.

Za túto úlohu dostal Khamani dve po sebe idúce nominácií na cenu Young Artist Award v rokoch 2007 a 2008.

V roku 2005 sa objavil v epizóde pravdepodobne najslávnejšieho televízneho seriálu ER, predtým ako sa objavil v epizóde televízneho komediálneho seriálu My Name is Earl, ktorý bol štyrikrát nominovaný na Zlatý glóbus. Neskôr toho roku Griffin Pred účinkovaním v televíznom seriáli Entourage hral hlas v dobrodružnom komediálnom animovanom filme Barnyard a v oscarovom animovanom filme Happy Feet.

V roku 2007 sa objavil v komediálnom filme Norbit, nominovanom na Oscara, s Eddim Murphym v hlavných úlohách (áno, roly! – objavil sa ako Norbit aj Rasputia), v ktorom hral ako päťročný Norbit. Neskôr toho roku sa objavil v niekoľkých epizódach seriálu Carpoolers.

V rokoch 2007 až 2011 Khamani hrala s hlasom v televíznom animovanom seriáli Hi Hao, Kai-Lan, pričom v tom čase hosťovala v iných populárnych televíznych seriáloch, ako napríklad Bez stopy, NCIS a Grey's Anatomy.

V roku 2011 hral Griffin voice za animovaný film The Little Engine That Could, po ktorom nasledovalo ďalšie hlasové pôsobenie v animovanom filme za rok 2012 nominovanom na Zlatý glóbus. Vzostup strážcov . Predtým, ako sa Khamani objavil v niekoľkých epizódach televízneho komediálneho seriálu Modern Family oceneného Zlatým glóbusom v roku 2013, objavil sa v televíznom seriáli. Sofia Prvá , a daboval v pozitívne hodnotenej animovanej komédii Zamračené, občas fašírky 2.

Jeho posledné angažmán pred kamerou nastalo v roku 2017, keď sa objavil v epizóde televízneho komediálneho seriálu The Mick. Okrem vyššie uvedeného sa Khamani v roku 2009 objavila po boku T-Paina, Charlieho Wilsona a Lil’ Kim vo videoklipe k jej piesni Download.

Osobný život

Napriek tomu, že sa preslávil vo filmovom priemysle, objavil sa ako mladý a prominentný herec, Khamani zostal skromný a dokázal udržať svoj osobný život ďaleko od pozornosti masmédií, takže neexistujú žiadne relevantné podrobnosti o jeho súkromných záležitostiach alebo romantických vzťahoch.

Udržiava si štíhlu postavu a meria 1,75 m na výšku.

Čistá hodnota

Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko bohatstva táto mladá americká herecká hviezda doteraz nazhromaždila? Aký bohatý je Khamani Griffin? Autoritatívne zdroje odhadujú, že celkové jeho čisté imanie sa v polovici roku 2020 pohybuje okolo sumy 400 000 dolárov , to všetko získal počas svojej profesionálnej hereckej kariéry od roku 2003.