Kde je teraz Kazoo Kid? Čo robí Brett Ambler teraz?

Brett Ambler, žijúci meme, sa stal internetovou osobnosťou v roku 2016, keď boli na YouTube nahrané reklamy na hračku Kazoo, natočené v roku 1989. Brett bol hlavným hercom v týchto reklamných videách a jeho jedinečný spôsob hrania otvoril veľa dverí v jeho kariére.

ObsahRaný život a rodina

Brett Ambler sa narodil 8. decembra 1984 v Reddingu, Connecticut, USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Brett má troch súrodencov, narodil sa ako mladšie prostredné dieťa. S rodinou sa presťahoval do Boulderu v Colorade, keď mal iba päť rokov, ale inak toho o svojej rodine veľa nezdieľal, až na to, že od rodičov dostal veľkú podporu, keď sa rozhodol ísť na herectvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ešte jeden týždeň Madame v Hannibale!

Príspevok zdieľaný používateľom Brett Ambler (@brett.ambler) 21. augusta 2019 o 18:53 PDT

Vzdelanie

Brett maturoval na miestnej strednej škole v Boulder v roku 2002, potom sa zapísal na University of Richmond, kde študoval rétoriku a komunikáciu. Stal sa tiež členom bratstva Sigma Phi Epsilon a pripojil sa k zboru Capella s názvom Choeur Du Roi. Po úspešnej účasti v rôznych reklamách sa Brett rozhodol splniť si svoj sen stať sa hercom, a tak navštevoval kurzy Jazz a Tap Michaela Durana a tiež študoval herecké a spevácke kurzy Diany Canovej.

Kariéra

Účinkuje v reklamách Kazoo Special Friends

V roku 1989 Brett prešiel kastingom, aby sa pripojil k skupine iných detí, aby propagoval hračku s názvom Kazoo. Hračka je v skutočnosti hudobným nástrojom, ktorý mení hlas osoby, ktorá na ňu hrá, vďaka čomu bzučí a vibruje. Brett sa stal hlavným detským hercom reklám a čoskoro sa stal uznávaným ako The Kazoo Kid.

Súbor reklám vyrobila spoločnosť Melissa & Doug, LLC, ktorá je v súčasnosti veľkým výrobcom hračiek všetkého druhu: plyšových, drevených, hudobných atď. Brett si počas kastingu všimli aj iné deti ako Doug Bernstein, spoluzakladateľ Lights, Camera, Interaction! Inc (ktorý bol neskôr premenovaný na Melissa & Doug, LLC) bol synom riaditeľa Brettovej základnej školy Boba Bernsteina. Keďže konkurz sa najskôr konal v Brettovej škole, čoskoro sa zaradil do užšieho zoznamu detských hercov pre videá. Brett sa neskôr v jednom zo svojich rozhovorov podelil o to, že Melissa a Doug k nemu boli veľmi milí a že sa mu naozaj páčilo, ako prebiehal jeho konkurz, keďže hrali rôzne hry, žiadali ho, aby predstieral, že sú rôzne zvieratá, spieva svoje obľúbené piesne atď. Nakoniec Brett a šesť ďalších detí podpísalo zmluvu, aby sa objavili vo videách.

Prvé propagačné video s reklamou na centovú trúbku Kazoo bolo spustené na VHS kazetách v roku 1989 a malo názov You On Kazoo. Ďalšie video propagujúce hračku s mikrofónom bolo zverejnené v roku 1990 a malo názov Poďme si zaspievať!. V roku 1991 Melissa a Doug nakrútili ďalšie hudobné video Ring-Along, Sing-Along a štvrté video s Brettom v hlavnej úlohe s názvom If I Ran the Zoo vyšlo v roku 1992. Celá séria reklám zo série Special Friends bola ukončená Najlepšie video s hlúpymi príbehmi a pesničkami! Brett sa vo videu neobjavil, hoci prehovoril rozprávača.

Oživenie videí v roku 2016 a vytvorenie internetových memov

Do roku 2016 mal Brett celkom úspešnú kariéru divadelného herca, ktorý pôsobil v Národnom repertoárovom orchestri.

Stal sa tiež členom Actors Equity Association. Brett učí pôsobí na základni STAGES St. Louis, hudobného divadla v St. Louis, Missouri. V roku 2014 sa objavil v tlačenej reklame Nebraska Lottery a nasledujúci rok hral v zimnej reklamnej kampani pre Kroger Grocery Shop.

V roku 2016 boli videá zo série Special Friends nejakým spôsobom nájdené a nahrané na internet a v priebehu niekoľkých dní sa stali virálnymi. Veľa ľudí si tie videá pamätalo, no nedokázali akceptovať fakt, že hviezda tých videí mala teraz 42. Celá situácia bola o to komickejšia, keďže ľudia začali Bretta oslovovať Kazoo Kid, pričom on trval na tom, že už nie som dieťa a požiadal som, aby sa mu hovorilo Kazoo Kid-Man.

Brett sa stal hviezdou memov a rôznych diskusií na Twitteri, Reddit , atď. Vysvetlil tiež zvláštnu skutočnosť, že vo videách hovoril všetkým chlapcom, zatiaľ čo všetky dievčatá nahovorila Melissa Bernsteinová, vďaka čomu dievčatá zneli veľmi zvláštne, keďže hovorili ako dospelá žena. Brett povedal, že videá sa natáčali na Pond Farm, kde bol silný vietor a kamióny išli tak, že vydávali hlasný hluk, takže museli tieto problémy prekonať, a tak dabovali všetky videá vo zvukovom štúdiu.

Život po tom, čo sa stal internetovým memom. Kde je teraz Kazoo Kid?

Brett priznal, že ho potešilo, keď sa k nemu ľudia dostali kvôli jeho práci v seriáli Special Friends, pretože pochopil, že to stále vyzerá smiešne a divne, čo všetkých ľudí prinútilo zaujímať sa o detaily natáčania. Stále však pracuje ako javisko a ako herec.

Hral v produkcii The Buddy Holly Story v Colorade, kde získal titulnú úlohu. Od roku 2020 má nárok na Talent and Entertainment Agency Talent viac , vytváranie komerčných a rozprávacích zvukov.

Brett pôsobil v mnohých divadlách, ako napríklad Denver Center Theatre Co., BDT Stage, Theatre IV’s Empire Theatre atď. Mohli sme ho vidieť ako Fideleho v inscenácii Death Takes A Holiday, hranej na javisku Arvada Center for the Arts. Brett tiež získal rolu Milesa v inscenácii The Drawer Boy v Barkesdale Theatre a divadelná spoločnosť Stage 1 pozvala Bretta, aby stvárnil rolu Johnnyho v ich produkcii tick...tic...BOOM!. Brett spomenul, že sa mu veľmi páčilo stvárnenie postavy Emmetta Forresta v produkcii Arvada Center for the Arts Legally Blonde, kde stvárnil úspešného právnika, ktorý sa stal inšpiratívnym priateľom hlavnej postavy hry Elle Woods, ctižiadostivej študentky práva.

Brett

pridané Brett Ambler na Piatok 2. januára 2009

Osobný život, manželka Amanda

Brett začal chodiť so svojou terajšou manželkou v roku 2010. Obaja pracujú v hudobnom divadle STAGES v St. Louis. Amanda tam zastáva pozíciu kreatívnej riaditeľky a pôsobí aj ako divadelná pedagogička. Brett a Amanda radi vyrezávajú tekvice na Halloween a robia súťaž zo svojho koníčka. Radi spolu pozerajú aj rôzne televízne seriály. Brett a Amanda sa zasnúbili 17. septembra 2018 a Brett zdieľané fotografiu zásnubného prsteňa, ktorý predstavil Amande, na svojom profile na Twitteri. Pár ženatý dňa 5. februára 2019.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Brett robil nejaké Tae Kwon Do a vie žonglovať. Hovorí mnohými prízvukmi a dialektmi vrátane kanadskej, škótskej, newyorskej a bostonskej. Keďže na univerzite mal španielčinu, ovláda aj španielsky a mexický dialekt.

Aj keď je Brett silne spojený s Kazoo, vie hrať na mnoho iných hudobných nástrojov. Začínal hrou na gitare, ukulele a mandolíne, neskôr sa naučil hrať na bicie, ručné perkusie, basgitaru a dokonca aj flautu. Brett raz chcel získať ďalšiu špecializáciu a študoval, aby pracoval ako masážny terapeut. Má vodičský preukaz, ale nerád šoféruje, pretože premávka ho veľmi znervózňuje.

Vzhľad, štýl oblečenia

Brett má vlasy zo soli a korenia a modré oči. Je vysoký 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 180 libier (81 kg). Čo sa týka štýlu oblečenia, rád nosí tričká s potlačou z reklám Special Friends, v práci však preferuje klasické obleky a košele. Jeho obľúbená farba oblečenia je svetlomodrá.

Čistý majetok a plat

Uvádza sa, že od roku 2020 má Brett čisté imanie viac 500 000 dolárov