• Hlavná
 • Herci
 • Kde je teraz Judy Norton Taylor? Je stále nažive? Čistá hodnota?

Kde je teraz Judy Norton Taylor? Je stále nažive? Čistá hodnota?

Vo veku 62 rokov Judy Norton Taylor urobila veľa zmien vo svojom živote a kariére. Začínala ako herečka, najviac uznávaná pre svoju rolu Mary Ellen Walton v televíznom seriáli The Waltons, potom sa stala divadelnou režisérkou a dokonca zaznamenala určitý úspech ako speváčka, čo dokazuje, že je talentovanou americkou hviezdou. Bola dokonca kontroverznou modelkou, ktorá sa objavila ako stredobod na natáčaní Playboya, kde pózovala nahá, čím stratila povesť nevinnej detskej herečky, ktorú ľudia kedysi poznali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám, Mary-Ellen! Judy Norton má dnes 60 rokov!!! Poďme ju osláviť! #thewaltons #waltons #diewaltons #waltonsmountain #virginia #birthday #maryellen #maryellenwalton #judytaylor #judynortontaylor #70s #series #tv

Príspevok zdieľaný používateľom The Waltons – Fanpage (@the_waltons_4ever) 28. januára 2018 o 21:29 PST

Tu nasleduje všetko, čo by ste mohli chcieť vedieť o Judy.

ObsahRaný život a rodina

Judy sa narodila 29. januára 1958 v Santa Monice v Kalifornii v USA rodičom Harry a Constance Nortonovci . Judy nikdy veľa nehovorila o svojej výchove alebo ranom živote, nie je známe, či má nejakých súrodencov, takže koľko detí mali jej rodičia.

Jediná vec, ktorá stojí za zmienku, je, že vo veľmi mladom veku sa Judy zaplietla so scientologickou cirkvou. Je kazateľkou cirkvi a aktívnou veľvyslankyňou, ktorá sa objavuje na letákoch a iných publikáciách cirkvi.

Svoju kariéru herečky začala ako deväťročná, keď sa objavila vo filme Hotel.

Vydala sa mladá, hoci vtedy bola uznávanou herečkou so svetlou budúcnosťou.

Vzdelanie

Ona ani žiadne iné zdroje nezverejnili žiadne záznamy o jej vzdelaní. Nie je známe, kde chodila do školy, ani či ukončila a dokončila vysokoškolské štúdium akéhokoľvek druhu. Judy zostala vo svojej minulosti konzervatívna a o svojom vzdelaní verejne nehovorí.

Judy Norton Taylor

Kariéra

Je známa tým, že je najstaršou Waltonovou dcérou a súrodencom Mary Ellen v televíznom seriáli, ktorý sa vysielal v rokoch 1967 až 1981. Okrem tejto úlohy hrala Judy aj v niekoľkých ďalších produkciách, vrátane filmov a televíznych programov.

Medzi tie najpozoruhodnejšie patria televízne seriály The Love Boat z roku 1982 a Stargate-SG1 z roku 1998. Medzi jej filmové počiny patrí Hotel z roku 1967, A Twist of Faith z roku 1999 a medzi jej najnovšie úlohy patrí napríklad Hansel a Gretel: Warriors. čarodejníctva v roku 2013.

V roku 2017 sa objavila vo filme Finding Harmony a v roku 2018 sa objavila vo filme „Inclusion Criteria“.

Okrem hereckej kariéry na obrazovke má Judy za sebou aj úspešnú cestu divadlo , ale väčšinou sa angažoval v zákulisí.

So svojím manželom Randym Apostleom v tom čase vlastnila a prevádzkovala divadlá v kanadských mestách vrátane Edmontonu a Calgary, divadlá s názvom „Celebrations and Jubilations“. Medzi niektoré z divadelných inscenácií, v ktorých je Judy akreditovaná, patrí jej hra z roku 2006, v ktorej hrala aj režírovala, hudobná séria Galveston Island.

Dnes hrá väčšinou v divadelných hrách a muzikáloch, pričom na javisko prináša svoje herectvo aj spev.

V auguste 2016 vydala Judy svoj debutový album Reflections.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

O jej osobných preferenciách sa toho veľa nevie, okrem toho, že Judy je veľmi aktívna osoba, ktorá sa stále venuje športu. Je zdatnou tenistkou, venuje sa aj jazde na koni, lyžovaniu a parašutizmu. Dokonca sa zúčastnila dvoch svetových rekordov v zoskoku padákom.

Je tiež filantropkou, ktorá často spieva na zbierkach.

Vzťahy

Judy bola štyrikrát vydatá, prvýkrát vo veku 18 rokov za Douglasa Taylora 3. apríla 1976, ale rozvod sa skončil až o dva roky neskôr v roku 1978. Potom sa zaplietla s bývalým futbalistom Lynn Hughes a vzali sa v roku 1980, ale aj toto manželstvo skončilo rozvodom.

Jej tretie manželstvo bolo s Randym Apostleom, s ktorým viedla svoju reťaz večerných divadiel v Kanade. Obaja boli manželmi desať rokov od 8. apríla 1991 do roku 2001 a predtým, ako sa zväzok skončil rozvodom, mali spolu syna Devina.

Od 11. augusta 2002 až do súčasnosti je vydatá za Roberta Gravesa. Jej osobný život však zostal prísne stráženým tajomstvom a o povahe ich pokračujúceho vzťahu sa nedá nič nájsť. Je zaznamenané, že Judy mala ešte jedno dieťa, ktorého identita nie je nikde zverejnená.

Fyzicka charakteristika

 • Dátum narodenia: 29. januára 1958
 • Farba vlasov: Svetlohnedá
 • Farba očí: hnedá
 • Výška: 5 stôp 5 palcov (1,65 m)
 • Hmotnosť : 145 libier (65 kg)
 • Vital Statistics: Neznáme
 • Veľkosť obuvi: Neznáma
 • Veľkosť podprsenky: Neznáma
 • Hviezdne znamenie: Vodnár
 • Národnosť: Americká
 • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistý majetok

Vďaka dlhoročnej kariére herečky, divadelnej režisérky a naposledy speváčky si Judy nazhromaždila čisté imanie odhadované na viac ako 4 milióny dolárov.