Kde je teraz Joe Penny? čo robí dnes? Životopis

ObsahPamätáte si na Joea Pennyho?

Joe Penny je americký herec, ktorý má za sebou pôsobivú filmografiu filmových a televíznych úloh z rokov 1977 až 2016. Slávu si získal najmä vďaka detektívnemu seriálu Riptide, ktorý sa vysielal v 80. rokoch, Jake and the Fatman od konca 80. do začiatku 90. rokov. a od roku 2005 v mysterióznom televíznom filmovom seriáli Jane Doe.

Rodina a vzdelanie Joea Pennyho

Narodil sa ako Joseph Edward Penny Jr. 24thjúna 1956, v Uxbridge, Londýn, Spojené kráľovstvo pod hviezdnym znamením Raka, takže má teraz 63 rokov. Jeho otec bol Američan Joseph Edward Penny Sr. a jeho matka Anne Teresa Rita Cox bola Talianka.

Joe prežil detstvo v Mariette v štáte Georgia, USA, a keď sa jeho rodičia rozviedli, Joe a jeho šesť sestier a brat sa s matkou presťahovali na Huntington Beach v Kalifornii. Joeova matka sa niekoľkokrát vydala a rozviedla, takže Joe má troch nevlastných súrodencov. spomína jednou z najťažších vecí v jeho živote bolo odlúčenie od otca od mladého veku, a aj keď jeho otec zostal v kontakte, Joe ho nevidel, až o 13 rokov neskôr sa znova spojili.

Joe nebol nikdy veľmi akademicky zmýšľajúci, ale rád hral futbal a basketbal na strednej škole Marina v Huntington Beach. Vo veku 15 rokov odišiel z domu, čo ho robilo tvrdším.

Keď odišiel zo školy, nemal veľké ambície, čo robiť so svojím životom, a keď mal 18 rokov, len tak sa poflakoval po Sunset Boulevard. Jedného dňa Joe čakal na kamaráta, ktorý bol zaneprázdnený na hodine herectva, a keď sledoval hodiny pri práci, celá vec ho celkom zaujala. Učiteľ ho pozval, aby si vyskúšal herectvo, a keď sa nad tým zamyslel, o týždeň sa pridal. To bol zlom v jeho živote a naštartoval ho na cestu ku sláve.

Je Joe Penny ženatý?

Vo výške 6 stôp (1,83 m), s tmavými vlasmi, modrozelenými očami, dobrou postavou a známym ako „pekný, svalnatý a drsný herec“, bol Joe často obťažovaný ženami. Je preto pochopiteľné, že sa rozhodol ponechať svoj súkromný život úplne mimo pozornosti.

Ozývali sa fámy že so svojou kolegyňou Melissou Gilbert randil v roku 1987 počas natáčania kriminálneho filmu Blood Vows: Príbeh mafiánskej manželky. Joeove krásne hlavné dámy tej doby, vrátane Loni Anderson, Lyndy Carter a Morgan Fairchild, ho považovali za jedného z najsexi a najkrajších hercov. Opäť kolovali príbehy o tom, že chodil s radom ďalších hereckých hviezd, ako je Kim Zimmer, Jenny Robertson atď., ale nikde sa nenašli žiadne skutočné fakty. Uvádza sa, že sa oženil so Cindy M. Penny v roku 2004 po tom, čo spolu chvíľu chodili a že sú stále spolu.

Ako sa vyvíjala herecká kariéra Joea Pennyho

Joe študoval herectvo pod vedením Lee Strasberga v Actors Studio, ktoré ovplyvnilo niekoľko generácií hercov.

Počas prvých rokov, keď nastúpil na menšie herecké práce v divadlách v LA, sa živil prácou vodiča kamiónu, umývača riadu a majstra údržby.

Joeove prvé menšie úlohy boli v roku 1977 v televíznom seriáli Forever Fernwood a televíznom filme, Delta County, USA. Čoskoro potom, čo účinkoval v seriáli The Hardy Boys/Nancy Drew Mysteries, ktorý trval od januára 1977 do januára 1979, medzitým účinkoval v dramatickom filme Our Winning Season a vystupoval v jednej epizóde/hosťovaní v niekoľkých televíznych filmoch a seriáloch, ako napr. CHiPs, Deathmoon, Mother, Juggs & Speed, The Girls in the Office Samurai a Lou Grant.

Začiatkom osemdesiatych rokov minulého storočia Joe účinkoval v niekoľkých ďalších televíznych seriáloch a situačných komédiách, ale najpozoruhodnejšie bolo jeho hviezdne stvárnenie notoricky známeho amerického gangstra Benjamina Bugsyho Siegela v mini sérii The Gangster Chronicles v roku 1981.

Až do roku 1983 hral vo filme, Lifepod a televíznom seriáli, The Gossip Columnist, Vega$, Archie Bunker’s Place, Matt Houston a T J Hooker, medzi niekoľkými ďalšími,

Aký bol zlom v kariére Joea Pennyho?

Bolo to v tom čase, keď si Joe prečítal aj scenár nadchádzajúcej série Riptide a bol požiadaný, aby prišiel na druhý konkurz. Váhal, pretože naozaj chcel byť filmovým hercom a zúčastnil sa konkurzu a dúfal, že dostane rolu vo filme Purpurové srdcia s Cheryl Ladd (najznámejšou ako jeden z Charlieho anjelov). Producent Riptide, Stephen Cannell, v skutočnosti zavolal Joeovi priamo a povedal, že naozaj chce, aby hral postavu Nicka Rydera, a presvedčil ho, že televízny seriál by bol väčším prínosom a v konečnom dôsledku by dal Joeovi oveľa viac pozornosti.

Stephen povedal, že vloží 50 000 dolárov na Joeov bankový účet a ak Joe dostane časť, Joe by mu mohol týždenne splácať zo svojho platu. Ak nie, peniaze si môže nechať aj tak. Joe do toho šiel a zvyšok je história!!

Riptidy od januára 1984 do augusta 1986 na NBC prešlo 56 epizódami. Joe Penny ako Nick Ryder hral po boku Perryho Kinga ako Codyho Allena, spolu otvorili detektívnu kanceláriu a riadili svoje podnikanie z Codyho lode Riptide, ktorá kotvila v King. Harbour Marina, LA. Zavolali Thoma Braya (Murray Boz Bozinsky), technicky zdatného vedca a počítačového geeka, aby im pomohol s vyšetrovaním. Séria bola veľmi populárna a neskôr bola vydaná ako balík DVD. V Nemecku tento seriál bežal od roku 1985 s názvom „Trio mit vier Fausten“. Je iróniou, že Joe počas natáčania seriálu trpel morskou chorobou.

https://www.instagram.com/p/BzR0ZQNl96o/

Kariéra Joea Pennyho sa rozbieha po Riptide

Joe sa preslávil ako skúsený herec, zasiahol veľké časy a bol veľmi žiadaný. V rokoch 1986 až 1987 Joe účinkoval v televíznych filmoch Perry Mason: Prípad Shooting Star a Blood Vows: Príbeh manželky mafie, tiež v televíznom seriáli: Matlock, The Twilight Zone a Roses are for the Rich.

V septembri 1987 Jake and the Fatman spustili CBS s Joeom v úlohe Jakea Stylesa, bezstarostného špeciálneho vyšetrovateľa, ktorý má neustále konflikty s J. L. Fatmanom McCabe (William Conrad), tvrdým okresným prokurátorom v Los Angeles, bývalým havajským policajtom. . Spočiatku sa séria odohrávala v LA, potom od druhej sezóny do polovice štvrtej sezóny v Honolulu na Havaji. V tom štádiu mal Joe zdravotnú krízu a výrazne schudol.

O predpokladanej príčine jeho stavu sa hovorilo veľa klebiet, ale v skutočnosti mal gastrointestinálny vírus a snažil sa pribrať. Po dokončení štvrtej sezóny a zvyšku šou sa opäť vrátila do LA, nakoniec bežala na 103 epizód počas piatich sezón. Televízny seriál Diagnosis: Murder a tri prepojené televízne filmy boli vyvinuté ako odnož seriálu.

Súčasne si Joe zahral aj v troch ďalších televíznych filmoch a od 90. rokov až do roku 2010 vystupoval v mnohých produkciách, ako sú filmy, BitterSweet, The Prophet's Game a Jack of Hearts. Medzi mnohými ďalšími boli niektoré pozoruhodné televízne filmy a seriály Walker, Texas Ranger, Family of Cops, The Sopranos, Days of our Lives, Double Jeopardy a CSI: Miami.

V rokoch 2005 až 2008 hral Joe ako Frank Darnell vo filme Jane Doe po boku Lea Thompson.

Išlo o sériu deviatich mysterióznych televíznych filmov Hallmark Channel, ktoré sa po pôvodnom spustení niekoľkokrát prehrali. V roku 2008 hral opakujúcu sa rolu Martina Vitaliho v šiestich epizódach Days of Our Lives, nasledovali tri epizódy v Cold Case v rokoch 2009 až 2010 a potom ďalší televízny film, Betrayed at 17 in 2011. Posledný film, v ktorom sa Joe objavil, bol The Last Night Inn v roku 2016.

Čo ešte vieme o Joe Pennym a kde je teraz?

Počas svojej kariéry Joe pracoval dlhé hodiny – často 15 hodín denne nonstop – takže keď mal čas, spal čo najviac. Medzitým, keď si mohol uchmatnúť nejaký čas, si užíval kempovanie, cestovanie, kulturistiku, rybárčenie, poľovanie a trávil čas so svojou rodinou – nikdy nebol veľmi milovníkom večierkov. Joe sa považuje za celkom dobrého kuchára a rád pripravuje dobrú omáčku na špagety.

Uvádza sa, že študoval Nichiren Shōshū, formu budhizmu. Je milovníkom hudby, vyrastal s The Beatles a svoje tínedžerské roky strávil v ére veľkých rockových kapiel.

Joe bol inšpirovaný k vytvoreniu blues/rockovej kapely s názvom Stray Dogs. Ich CD, Tohtoročná blondínka bol vydaný v roku 1994 a získal väčšiu popularitu v Európe ako v USA. Joe nebol úplne spokojný s CD, ani so svojimi hudobnými schopnosťami a rozhodol sa nepokračovať ako hudobník.

Joe sa väčšinou stiahol z očí verejnosti a nemožno ho nájsť na žiadnych platformách sociálnych médií. Jeho domov je zastrčený v údolí San Fernando v Kalifornii. Je známe, že má veľké srdce a v priebehu rokov urobil veľa charitatívnych vecí a príležitostne sa objavil na charitatívnych podujatiach.

pridané JOE PENNY navždy na Streda 15. júna 2016

Inak ho vídať len príležitostne, občas s manželkou Cindy na akciách na červenom koberci. Perry King , Joeova hviezda vo filme Riptide, uviedla nedávno svoj vlastný film s názvom The Divide a on a Joe sa znovu stretli na premiére v LA vo februári 2019 po tom, čo sa dlhé roky nevideli.

Joe Penny vyhlásil: „Znakom dobrého herca je prijať ťažkú ​​rolu a urobiť ju jednoduchou.

Keďže Joe dokázal udržať svoj život v tajnosti viac ako štyri desaťročia, zatiaľ čo jazdí na vlne úspechu, je ťažké určiť, aký je jeho finančný stav, ale podľa platných zdrojov je čisté imanie Joea Pennyho okolo 500 000 dolárov – zrejme je preferovaný. hrať roly, o ktoré má záujem, namiesto toho, aby sa hnal za „veľkými peniazmi“.