Kde je teraz Jennifer Freeman? čo robí dnes?

ObsahKto je Jennifer Freeman?

Jennifer Freeman je americká herečka, ktorú svet pravdepodobne najviac pozná ako Claire Kyle z televízneho komediálneho seriálu My Wife and Kids (2001 – 2005) a tiež ako Liyah vo filme You Got Served (2004). množstvo ďalších úloh, ktoré mala počas svojej kariéry.

Kde je teraz Jennifer Freeman? Čo robí dnes?

Jennifer si užila slávu v roku 2000, od roku 2008 do roku 2012 a potom až do roku 2017 si dala pauzu. V súčasnosti je aktívna ako herečka a v súčasnosti pracuje na niekoľkých projektoch, okrem iného ako Brianna v televíznom komediálnom seriáli Pump (2020), a stvárnenie Cassandry v televíznom krimiseriáli Be Someone (2020).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastie je vnútorná práca 🦋

Príspevok zdieľaný používateľom Jennifer Freeman (@msjenfreeman) 21. júla 2020 o 12:53 PDT

Okrem toho pracuje na niekoľkých filmoch – The Business of Christmas v hlavnej úlohe po boku Daphne Reid a Rogera Guenveura Smitha, ktorý je teraz v postprodukcii a vyjde koncom tohto roka, a na trileri ATW, ktorý sa práve natáča vyjde v roku 2021.

Jennifer Freeman Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Jennifer Nicole Freeman sa narodila 20. októbra 1985 v Los Angeles, Kalifornia, USA, má zmiešaný pôvod, keďže jej otec je Žid, zatiaľ čo jej matka je Afroameričanka. Nie je jediným dieťaťom v rodine, keďže má sestry dvojičky Megan a Melissu.

Jennifer neprezradila, kde mala hodiny herectva a ktoré školy navštevovala.

Začiatky kariéry

Jenniferina kariéra začala začiatkom roku 2000, prvýkrát sa objavila v televíznom filme 70. roky ako CETA Kid #2. V tom istom roku sa objavila aj v niekoľkých ďalších menších vystúpeniach, vrátane postavy mladej Felicie vo filme Návšteva, kde si zahrali Obba Babatunde, Rae Dawn Chong a Charmin Lee White, a objavila sa v televíznom rodinnom seriáli 7th Heaven (2000) a Even Stevens.

Od začiatku tvrdo pracovala a vďaka mnohým zásluhám v prvom ročníku sa stala populárnejšou u castingových režisérov, a preto bola Jennifer vybraná pre úlohu Claire Kyle v sitcome Moja žena a deti (2001-2005). , nahradila pôvodnú herečku Jazz Raycole, ktorá odchádzala zo šou s pocitom, že nie je na rovnakej úrovni s režisérmi a producentmi.

Vystúpte na výslnie

Výber Jennifer ako Claire bol na mieste pre televízny seriál aj pre seba, pretože sa stala milou postavou a veľmi populárnou u verejnosti.

Vystupovala v 109 epizódach oceneného seriálu a bola nominovaná na dve ceny vrátane Teen Choice Award, no nezískala ani jednu. V seriáli, ktorý zahŕňa jednu z jej najznámejších úloh, pracovala na iných projektoch ako Liyah vo filme You Got Served a tiež ako Jill v komediálnom filme Johnson Family Vacation, obe v roku 2004.

Po skončení seriálu My Wife and Kids v roku 2005 Jennifer pokračovala vo svojej kariére pomerne úspešne až do roku 2008, keď sa objavila v televíznom seriáli The O.C. (2005), potom hrala Emily vo filme Mercy Street (2006), zatiaľ čo v roku 2008 bola Sonyou v hororovo-komédii The Caretaker, v ktorej hrala po boku Kiry Verrastro a Jamesa Immekusa.

Hiatus and Return, Iné projekty

Keď sa Jennifer vydala, odložila herectvo, mala 24 rokov a bola pripravená sústrediť sa na svojho manžela a deti. Jej pauza spočiatku trvala až do roku 2012, kedy si zahrala vo filme Michaela Davida Trozza Falling Away po boku Tonyho Todda a De’Angela Wilsona. Po úvodnom návrate si však dala ďalšiu pauzu, ktorá trvala päť rokov. Tentoraz sa vrátila ako Lita v kriminálnom trileri True to the Game (2017), potom v rokoch 2018 a 2019 pracovala na niekoľkých ďalších filmoch vrátane Throwback Holiday a A Second Chance.

Popri práci herečky je Jennifer aj modelkou a tvárou značky Neutrogena. Jennifer je tiež autorkou a v roku 2018 vydala knihu Journey to Loving Yourself.

Jennifer Freeman Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jennifer je dokonalá herečka, modelka a autorka a všetko jej úsilie prispelo k jej bohatstvu. Podľa zdrojov je čistý majetok Jennifer Freemanovej až 1 milión dolárov od polovice roku 2020.

Jennifer Freeman je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), pričom váži približne 130 libier ~ 59 kg a jej dôležité štatistiky sú 32-23-34, veľkosť podprsenky 30C. Má tmavohnedé vlasy a hnedé oči.

pridané Jennifer Freeman na Piatok 10. augusta 2012

Osobný život Jennifer Freeman, manželstvo, deti

Jennifer sa v minulosti niekoľkokrát objavila v správach biť svojho manžela , Earl Watson. Earl je profesionálny basketbalový tréner a bývalý hráč Národnej basketbalovej asociácie (NBA) počas svojej 13-ročnej kariéry v niekoľkých tímoch vrátane Seattle Supersonics/Oklahoma City Thunder, Indiana Pacers, Memphis Grizzlies a Utah Jazz. Obaja sa vzali v máji 2009, no už v roku 2010 začali mať problémy. Zmierili sa v roku 2011, no nakoniec sa v roku 2015 rozviedli. Majú spolu dcéru Isabellu Amora Watson, ktorá sa narodila 1. októbra 2009.

Pred svadbou mala Jennifer niekoľko neúspešných vzťahov, vrátane vzťahu s Lil’ Fiz a jeho kolegom z kapely Omarionom. Od júna 2007 do januára 2008 chodila aj s R&B spevákom, skladateľom a hercom Marquesom Houstonom a v novembri 2007 sa dokonca zasnúbila.

Správy Jennifer Freeman

Jennifer sa niekoľkokrát dostala do médií, pretože biť svojho bývalého manžela, obaja boli v jednom hádka, ktorá sa dostala do médií . Napriek tomu už nie sú zosobášení a až do roku 2017 mala Jennifer veľkú dôveru k chlapom, rozhodla sa ísť do celibátu a s nikým nechodila, teraz sa zamerala na výchovu svojej dcéry Isabelly. Jej bývalý manžel a Jennifer sa tiež hádali o výživné, ktoré platí, keďže cítila, že je to príliš málo .