• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Jazz Smollett? Súrodenci, vek, rodičia, životopis

Kde je teraz Jazz Smollett? Súrodenci, vek, rodičia, životopis

ObsahKto je Jazz Smollett?

Jazz Smollett sa narodila v severnej Kalifornii v USA 1. apríla 1980 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je herečkou, filmovou producentkou a osobnosťou vo varení , ktorá môže byť stále známa najmä vďaka svojej hlavnej úlohe v komediálnom seriáli On Our Own z 90. rokov, ktorý vytvoril David W. Duclon a v ktorom hrá aj jej päť súrodencov, ktorí po tragickej rodinnej udalosti musia zostať spolu, aby neoddeliť a dať do pestúnskej starostlivosti. Séria bola nominovaná na dve ceny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom jazz smollett (@jazzsmollett)

Súrodenci a rodičia

Jazz bola vychovaná spolu so svojimi súrodencami Jojo, Jussie, Jurnee, Jake a Jocqui v New Yorku ich afroamerickou matkou, ktorá bola v domácnosti, a ich židovským otcom, ktorý zomrel na rakovinu, keď bol Jazz ešte celkom malý.

Jazz sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku a svoje zručnosti si precvičila v dramatickom krúžku svojej základnej školy – v tom istom čase sa začala zaujímať o varenie, pretože často pomáhala svojej mame v kuchyni. Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej začala hrať futbal a tenis, pričom stále pomáhala matke s výchovou súrodencov.

Po imatrikulácii v roku 1998 Jazz sa zapísal na Tisch School of the Arts na New York University , ktorú v roku 2002 ukončila bakalárskym titulom.

Kariéra vo filmovom priemysle

Jazzu sa pripísal iba jeden herecký výkon okrem filmu On Our Own – v roku 2007 hrala ako Lennox Jones v krátkom romantickom filme I Want You, ktorý napísala a režírovala Nefertite Nguvu a v ktorom si zahral aj Ohene Cornelius – film nasleduje dve Newyorčanky, ktoré sa do seba zamilujú, a získalo to cenu divákov za najlepší film na New York African-American Women in Cinema Festival.

jpeg

Má tri producentské tituly: krátke správy z roku 2009 Hydeia Broadbent Speaks, talk show The Reel Story: 12 Years a Slave z roku 2013 a rodinný seriál Smollett Eats z roku 2016. Jazz bol vedúcim produkcie krátka dráma In Silent Spaces z roku 2008 , ktorú napísala a režírovala Safiya Songhai, a krátku drámu Always with You z roku 2009, ktorú napísal a režíroval Troy Warwell. Špeciálne poďakovanie dostala aj za príspevok ku krátkej kriminálnej dráme Amanda's Return z roku 2009.

Jazz bola pozvaná ako hosť do rôznych talkshow – v roku 2018 sa objavila v jedinej epizóde relácie Today, zatiaľ čo v tom istom roku sa objavila v The Chew, Rachael Ray a Home and Family – bola tiež pozvaná, aby sa objavila v dve epizódy relácie Dr. Oz Show.

Iné podniky

Jazz je spisovateľka, ktorá vydala svoju kuchársku knihu The Family Table: Recipes and Moments from a Nomadic Life, zatiaľ čo internetom kolujú zvesti, že by v súčasnosti mohla pracovať na svojej druhej knihe.

Jazz často zdieľa hacky svojej mamy so svojimi fanúšikmi, či už je to na jej účtoch na sociálnych sieťach alebo vo videách na kanáli YouTube WhatsUpMoms, ktorý je veľmi populárny, pretože má viac ako 3,1 milióna odberateľov a viac ako 2,4 miliardy zhliadnutí všetkých svojich videí. kombinované.

Jazz tiež slúžil ako hosťujúci porotca v relácii Food Network Family Food Showdown.

Milujte život a vzťahy

Jazz sa stretol s Troyom Warwellom na večierku niekedy v roku 2000 a títo dvaja spolu chodili niekoľko rokov, kým sa v roku 2012 vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina – majú spolu jednu dcéru menom Nylah.

Po siedmich rokoch manželského života bolo oznámené, že sa títo dvaja rozišli a ich rozvod bol ukončený niekedy v roku 2019 .

Troy Warwell je americký filmový spisovateľ, režisér a producent, ktorý sa narodil 22. decembra 1977 v Bronxe v New Yorku. Má na konte osem scenárov, 10 producentských a deväť réžií, pričom pracoval aj ako herec, kameraman a strihač – najznámejší je pravdepodobne tým, že napísal krátky kriminálny film Amanda's Return.

Jazz nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, takže od decembra 2020 je slobodná, raz vydatá a má jednu dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Jazz sa zaujíma o fotografovanie a mnohé z jej fotiek nájdete nahratých na jej instagramovom účte, ktorý dnes sleduje viac ako 125 000 ľudí.

Pred pôrodom sa Jazz zaujímala o cestovanie a za prácou aj zábavou navštívila mnohé štáty USA, pričom sa verí, že do Afriky cestovala pri niekoľkých príležitostiach, väčšinou kvôli matkinmu africkému pôvodu. Väčšinou rada trávi čas v prírode a nie je veľkým fanúšikom preľudnených miest.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, Jazz rada sleduje filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Denzel Washington, Chris Rock a Rosario Dawson, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Jumanji, Seven Pounds a Fences.

Vek, výška a čistý majetok

Jazz má 40 rokov. Má dlhé kučeravé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 130 libier (60 kg).

Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov.