Kde je teraz James Wlcek? čo robí dnes? Wiki

ObsahKto je James Wlcek?

James Wlcek sa narodil v New Yorku, USA, 22. februára 1964 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. On je herec , možno stále najlepšie známy pre jeho stvárnenie Bena Shelbyho v romantickom dramatickom seriáli Ryan's Hope, ktorý sa vysielal v rokoch 1975 až 1989 a v hlavných úlohách s Nancy Addison, Michaelom Levinom a Helen Gallagher, seriál sledoval robotnícku rodinu Ryansovcov a získal 29 ocenení. nominovaných za 47 ďalších.

pridané James Wlček na Piatok 13. novembra 2009

Za svoj výkon bol James v roku 1989 nominovaný na cenu Soap Opera Digest za Najlepší mužský nováčik: Deň.

Kde je teraz a čo robí dnes?

Internetom kolovali zvesti, že James odišiel z herectva, no stále je aktívny vo filmovom priemysle a v roku 2019 stvárnil jednu z hlavných postáv, zástupcu Granta v akčnom hororovom westernovom filme Howlers, ktorý napísal a režíroval Josh. Ridgway – vo filme si zahrali aj Sean Patrick Flanery a Chad Michael Collins.

Detstvo a vzdelanie

James vyrastal so záujmom o herectvo a krátko po zápise na základnú školu sa začal objavovať v školských hrách a čoskoro aj v hrách v miestnom divadle. O bojové umenia sa začal zaujímať po zápise na miestnu strednú školu a následne viac ako 30 rokov navštevoval kurzy bojových umení – jeho bojové schopnosti si môžete všimnúť vo filmoch a televíznych seriáloch, v ktorých vystupoval. James maturoval v roku 1982 a potom sa zapísal na vysokú školu ktorú v roku 1985 ukončil bakalárskym titulom, rozhodol sa však venovať skôr svojej hereckej kariére ako práci vo vyštudovanom odbore.

Kariéra ako herec

James odštartoval svoju hereckú kariéru v roku 1987, keď hosťoval ako Claude Altoose v epizóde The Swap komediálneho fantasy seriálu Tales from the Darkside. V roku 1989 stvárnil Jacka Gibsona v dvoch epizódach kritikou uznávanej romantickej série One Life to Live.

V tom roku debutoval vo filme, keď stvárnil vedľajšiu postavu Marshalla Marmilliona romantická komédia Oceľové magnólie , v ktorom si zahrali Shirley MacLaine, Olympia Dukakis a Sally Field a je o mladej kozmetičke, ktorá sa presťahuje do malého mestečka v Louisiane a pripojí sa k malej skupinke žien, ktoré v meste poznajú každého a všetko.

V roku 1990 James stvárnil Linca Laffertyho v siedmich epizódach romantickej série As the World Turns, ktorá sa vysielala v rokoch 1956 až 2010 a mala viac ako 3500 epizód. Neskôr v tomto desaťročí hosťoval ako Clancy v epizóde Last Breath akčného kriminálneho seriálu Baywatch Nights a stvárnil Erica v mysterióznom filme Damien's Seed, ktorý však nepritiahol veľkú pozornosť.

V roku 1997 bol James pozvaný, aby sa objavil v jedinej epizóde akčného dobrodružného seriálu L.A. Firefighters, a potom ukázal svoje bojové schopnosti v akčnej dobrodružnej sérii Walker, Texas Ranger, v ktorej hral bojový umelec Chuck Norris.

V roku 1999 James hral ako Trent Malloy vo všetkých šiestich epizódach akčného kriminálneho seriálu Sons of Thunder, zatiaľ čo v nasledujúcich rokoch sa objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad JAG v roku 2002 a The Division v roku 2003. sa objavil v romantickej komédii Little Black Book v roku 2004 a nasledujúci rok stvárnil Yalea v dramatickom filme Don't Tell. V roku 2009 bol pozvaný, aby sa objavil v akčnom dobrodružnom fantasy filme Hydra, ktorý získal väčšinou negatívne recenzie, a o dva roky neskôr si zahral Landownera v romantickom westerne Love’s Christmas Journey.

Tri z posledných Jamesových úloh (okrem Howlers v roku 2019) boli v akčnom westernovom filme Shadow on the Mesa v roku 2013 ako Ranch Hand, vo sci-fi filme The Palmer Supremacy v roku 2014, v ktorom hral jednu z hlavných rolí. postavy, John Merrit a sci-fi film The Sector v roku 2016, vystupujúci ako Brennanová.

Milujte život a vzťahy

V roku 1993 sa James stretol so Susan Broccoli na večierku organizovanom spoločným priateľom, ktorý ich dvoch zoznámil – začali spolu chodiť len o niekoľko dní neskôr a po štyroch rokoch, keď boli spolu, vzali sa na súkromnom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny.

Susan je fotografka špecializujúca sa na produktovú fotografiu a spolupracovala s mnohými britskými a talianskymi hotelmi a reštauráciami, pričom mala výstavy v USA aj vo Veľkej Británii. V roku 1999 Susan porodila ich prvé dieťa a o dva roky neskôr nasledovalo ich druhé dieťa – obe ich deti sú bojovými umelcami a nemajú záujem stať sa hercami.

James pred stretnutím so Susan nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými mohol byť, a o jeho manželstve so Susan sa nerozprávali ani chýry ani kontroverzie. Od augusta 2020 je ženatý a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

James bol vo svojich 20 a 30 rokoch fyzicky veľmi aktívny, pretože mal každý týždeň niekoľko tréningov v telocvični, hral futbal a futbal a často chodil plávať a behať.

Je milovníkom zvierat, spolupracoval s viacerými útulkami, ktorým daroval peniaze aj dobrovoľne – má dvoch domácich miláčikov a jeho obľúbené zvieratá sú slony.

Rád počúva jazzovú a bluesovú hudbu a dvaja z jeho obľúbených umelcov sú Frank Sinatra a Louis Armstrong.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#jameswlcek #trentmalloy #walkertexasranger

Príspevok zdieľaný používateľom Fanúšikovia Walkera Texas Ranger (@walkertexasrangerfans) 11. októbra 2018 o 9:27 PDT

Jamesovým hlavným koníčkom je cestovanie a jeho kariéra herca ho zaviedla po celých USA, pričom pri mnohých príležitostiach bol aj v Európe, kde navštívil niektoré zo svojich obľúbených miest: Paríž vo Francúzsku, Londýn v Anglicku a Rím v Taliansku.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Tom Hanks, Will Smith a Julia Roberts a niektoré z jeho obľúbených filmov sú You’ve Got Mail, Sleepless in Seattle a Notting Hill.

Vek a výška

James má 56 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 70 kg.

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 500 000 dolárov.