• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz hviezda The Little Rascals Brittany Ashton Holmes?

Kde je teraz hviezda The Little Rascals Brittany Ashton Holmes?

ObsahÚvod

Ak ste pozerali film The Little Rascals, určite ste si všimli Darlu, malé blond dievčatko s obrovským úsmevom a hravou povahou, ktorú stvárnila malá Brittany Ashton Holmes. Kde je teraz Bretónsko? Prečo sa po takom veľkom úspechu nevrátila k herectvu?

Raný život a vzdelanie

Brittany Ashton Holmes sa narodila 27. februára 1989 v Kalifornii v USA. Napriek tomu, že bola mimoriadne populárna už pred vstupom na základnú školu, úspešne skrývala väčšinu, ak nie všetky informácie o svojom detstve a rodine.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ohh Darla❤ #littlerascals #bughall #brittanyashtonholmes #spanky #alfalfa #darla #riverphoenix #coreyhaim #keanureeves #winonaryder #70s #80s #90s

Príspevok zdieľaný používateľom @ 80všetko_90sbaby 24. februára 2020 o 12:50 PST

Mená a profesie jej rodičov nie sú zverejnené a nie je známe, či má alebo nemá nejakých súrodencov. Jej rodičia veľmi podporovali jej hereckú kariéru, ale nikdy sa neobjavili v televízii a neboli stredobodom Holmesovej krátkej hviezdy. The najnovšie informácie v roku 2019 uvádza, že stále študuje na univerzite a intenzívne sa zameriava na vyštudovanie v odbore politológia.

Kariéra

Holmesova kariéra začala v roku 1994, keď mala iba päť rokov. Spomedzi iných detí ju vybrali, aby stvárnila Darlu vo veľkom filme The Little Rascals, ktorý bol natočený podľa knihy Our Gang od Hala Roacha.

Hrala po boku mien ako Travis Tedford, Bug Hall, Blake McIver Ewing a Kevin Jamal Woods vo filme, ktorý bol obrovským úspechom a v pokladni zarobil viac ako 67 miliónov dolárov. Holmes sa stal okamžite slávnym po celom svete a stal sa známym. Vďaka jej širokému úsmevu sa do nej milióny ľudí úplne zamilovali. Holmes pokračovala v účinkovaní v niekoľkých televíznych filmových úlohách, čo len zvýšilo jej uznanie. V roku 1995 hrala Danu v Red Shoe Diaries a Julie v Ellen. Všimli si ju v Death Benefit z roku 1996 ako Cynthia Coates, ako aj Amy Carver v sci-fi horore z toho istého roku Inhumanoid: Circuit Breaker.

Menšiu úlohu mala aj v remaku slávneho sci-fi filmu Humanoids from the Deep z roku 1996, v ktorom sa objavila ako dievča na lodi. Po roku 1996 si dala od hereckej kariéry dlhú prestávku a odvtedy je inkognito. Niektorí zdrojov tvrdiť, že istý čas pracovala v Starbucks, aby si mohla zaplatiť školné. V roku 2014, 18 rokov po jej zmiznutí zo scény, sa krátko vrátila, keď sa objavila v televíznom filme We Hate Paul Revere ako Townslady Britt. Film bol komediálno-satirou odohrávajúcou sa v koloniálnom Bostone, pričom hlavné úlohy hrali Adrian Wenner a Ethan Sandler a dej sa zameriaval na dvoch bratov, ktorí sa snažia zapadnúť, kým sa mesto pripravuje na revolúciu.

Hrali aj Ron Livingston ako Paul Revere, ako aj Olafur Darri Olafsson a Scott Adsit, avšak AMC sa po zhliadnutí pilotného dielu rozhodla posunúť ďalej s týmto projektom.

Nominácie a ocenenia

Napriek tomu, že začala svoju hereckú kariéru, keď mala iba päť rokov, Holmes si vyslúžila množstvo ocenení a nominácií. V roku 1996 bola nominovaná na Young Artist Awards za herecký výkon v úlohe Julie v epizóde Ellen v kategórii Najlepší herecký výkon do desať – televízia.

Na tom istom podujatí však bola spoločnou víťazkou ceny v kategórii Najlepší herecký výkon mládežníckeho súboru vo filme za údajne úžasné stvárnenie Darly vo filme The Little Rascals spolu so svojimi mladými kolegami Kevinom Jamalom Woodsom, Travisom Tedfordom, Bug Hall, Ross Bagley a Juliette Brewer.

Osobný život

O Holmesovej po tom, čo odišla do dôchodku a stiahla sa z očí verejnosti, sa toho veľa nevie.

Objavila sa však na oslave stretnutia 20thvýročie The Little Rascals. Počas stretnutia sa ona zverejnené že sa vydala pred pár mesiacmi a že opustila svoju detskú hereckú kariéru, aby mohla pokračovať v štúdiu politických vied. Povedala tiež, že sa neplánuje vrátiť na hereckú scénu a že teraz, keď je dospelá, považuje svoju závislosť na zábavnom priemysle za „naozaj trápnu“. Žije so svojím manželom v San Marcos v Kalifornii.

Napriek tomu, že nie je aktívna na populárnych platformách sociálnych médií a nemá profil na Instagrame, Twitteri alebo Facebooku, jej stránka MySpace stále funguje. Miluje cestovanie a pracuje na budovaní kariéry v politológii. Nie je známe, či ona a jej manžel majú nejaké deti.

Čistý majetok

Odkedy odišla z verejného života v roku 1996, nie je nič známe o žiadnych nehnuteľnostiach alebo autách, ktoré môže vlastniť.

Krátka, ale plodná kariéra jej však priniesla dostatočný zisk, aby si našetrila na staršie roky. Podľa mnohých zdrojov sa jej čistý majetok začiatkom roku 2020 odhaduje na približne 6,3 milióna dolárov!

Fyzicka charakteristika

Holmes bola považovaná za dosť roztomilé dieťa, najmä kvôli jej širokému úsmevu a zlatým vlasom, a jej comeback v roku 2014 prinútil všetkých komentovať, ako sa z nej stala krásna žena. Je asi 5 stôp 3 palce (1,6 m) vysoká a váži asi 110 libier (50 kg). Má blond vlasy a jej oči sú okrúhle a orieškové.