• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Cynthia LaMontagne? Výška, čistá hodnota, manželka

Kde je teraz Cynthia LaMontagne? Výška, čistá hodnota, manželka

ObsahKto je Cynthia LaMontagne a kde je teraz?

Cynthia Ann LaMontagne sa narodila v Kalifornii, USA, 15. februára 1966 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je to bývalá herečka , ktorá je možno stále najznámejšia vďaka stvárneniu Big Rhondy v romantickom komediálnom seriáli That '70s Show, v ktorom hrali Topher Grace, Laura Prepon a Mila Kunis, a ktorá je o skupine dospievajúcich priateľov, ktorí sa zhromažďujú v pivnici svojich priateľov vo Wisconsine. v 70. rokoch. Séria sa vysielala v rokoch 1998 až 2006 a získala 15 ocenení vrátane jednej Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 77 ďalších.

Veľká Rhonda

pridané To 70. roky ukazujú Brazíliu na Streda 13. septembra 2017

Cynthia je už viac ako 10 rokov na dôchodku a vedie zjavne pokojný život so svojimi miláčikmi v Los Angeles v Kalifornii.

Detstvo a vzdelanie

Cynthia bola vychovávaná spolu so svojou mladšou sestrou v Los Angeles, ich otcom, ktorý bol klaviristom, a ich matkou, ktorá bola učiteľkou na miestnej strednej škole.

Cynthia vyrastala s túžbou stať sa modelkou a väčšinu svojho voľného času trávila cvičením, aby vyzerala fit na svoj prvý kasting. Niekde na ceste sa však rozhodla zamerať na svoje vzdelanie a po imatrikulácii v roku 1984 sa zapísala na vysokú školu, ktorú v roku 1988 ukončila s titulom bakalár umenia.

Nasledujúcich päť rokov pracovala v niekoľkých zamestnaniach, pričom navštevovala konkurzy a jej herecká kariéra odštartovala v roku 1993, keď stvárnila Žena vo výťahu v r. kriminálny thriller Carlito's Way – vo filme hrali Al Pacino, Sean Penn a Penelope Ann Miller a bol veľkým hitom, získal dve ceny, pričom bol nominovaný na sedem ďalších, vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Úlohy v televíznych seriáloch

Debutovala v televíznom seriáli v roku 1995, keď bola obsadená ako hosťujúca hviezda ako Bethany v epizóde Gracie Under Fire z komédie Maybe This Time s Marie Osmond, Betty White a Ashley Johnson, ktorá sleduje Juliu Wallace, rozvedenú ženu, ktorá prevádzkuje rodinnú kaviareň, zatiaľ čo jej matka na ňu nalieha, aby si našla novú lásku.

Cynthia sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je epizóda Too Hip for the Room romantickej komédie Ellen a epizóda The Loop komédie Champs v roku 1996 a epizóda Whose Appy Now of romantická dráma ER v roku 1997. Potom bola pozvaná, aby si zahrala Tiki v komediálnom seriáli Temporarily Yours, ktorý sa však skončil po odvysielaní šiestich epizód, zatiaľ čo jej ďalšie vystúpenie bolo v epizóde A Little Tail komediálnej drámy Maximum Bob v roku 1998.

Cynthia hrala Melissu Larson v romantickej komédii Mad About You v roku 1999, v ktorej hrali Paul Reiser, Helen Hunt a John Pankow, a je o živote manželského páru v New Yorku, a potom sa objavila len v jedinej epizóde mnohých seriálov. , ako je romantická komédia Dharma & Greg, komediálna kriminálna dráma Snoops a akčná kriminálna dráma Nash Bridges. Hrala ako Annie v epizódach Don Juan in Hell: Part 2 a Lyžiarska lóža v komédii Frasier a potom bola obsadená, aby stvárnila Mary Jo Zimmerman v epizóde Wrong Place, Wrong Time mysterióznej kriminálnej drámy Crossing Jordan.

Tri z Cynthiiných posledných úloh v televíznych seriáloch predtým, ako odišla z herectva, boli v epizóde Ruskie Business záhadnej kriminálnej drámy Veronica Mars, v ktorej hrala Catherine Lenovú v roku 2005, epizóde Riding the Lightning ďalšej mysterióznej kriminálnej drámy Criminal Minds v roku 2006, a epizóda Vlámanie z kriminálneho seriálu Eyes v roku 2007.

Úlohy vo filmoch

V roku 1996 si Cynthia zahrala Sandru v komediálnom filme Flirting with Disaster, ktorý napísal a režíroval David O. Russell a v ktorom si zahrali Ben Stiller, Patricia Arquette a Tea Leoni – príbeh sleduje mladého muža a jeho manželku, ktorí cestujú po USA. nájsť svojich biologických rodičov film získal jednu cenu a bol nominovaný na 10 ďalších.

Stvárnila The Restaurant Hostess v komediálnom dramatickom thrilleri The Cable Guy, v ktorom hral slávny komik Jim Carrey, a potom bola pozvaná, aby hrala vedľajšiu úlohu ako Fembot v dobrodružná komédia Austin Powers: International Man of Mystery v roku 1997 – v tom istom roku tiež videla svoju hviezdu ako Bezstarostná dcéra v krátkom filme Under the Big Muu-Muu, ktorý napísal a režíroval Jann Karam. V roku 1998 stvárnila The Other Woman v komediálnom dobrodružstve Border to Border, zatiaľ čo niekoľko z jej nasledujúcich úloh vo filmoch bolo v roku 1998 v romantickej komédii My Engagement Party, ktorú napísal a režíroval Christopher Helsen, komédii Live Virgin, v ktorej hral Mark Adair-Rios vo filme 1999 a romantickú komédiu z roku 2002 Klamal by som ti, ktorú napísal a režíroval Tom Sheppard.

Cynthiina posledná rola vo filmoch pred odchodom do herectva bola v romantickej komédii Forgetting Sarah Marshall v roku 2008, v ktorej hrali Kristen Bell, Jason Segel a Paul Rudd a ktorá je o mužovi, ktorý cestuje na Havaj, aby sa zotavil zo svojho nedávneho rozchodu. no bez toho, aby vedel, že jeho bývalá ide do toho istého rezortu so svojím novým priateľom – film získal štyri ceny a 19 ďalších bol nominovaný.

Milujte život a manžela

Cynthia sa zoznámila so svojím manželom Aaronom Zelmanom na večierku organizovanom spoločným priateľom v roku 2003 a začali spolu chodiť asi o dva týždne neskôr.

Aaron je filmový scenárista a producent , ktorý je známy najmä tým, že produkoval mysterióznu kriminálnu drámu The Killing a kriminálnu mysterióznu sériu Damages – za svoje diela bol nominovaný na šesť cien vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

Vzali sa na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina v roku 2006. Cynthia a Aaron sa dohodli, že nebudú mať deti, aby sa mohli sústrediť na svoju kariéru, ale po viac ako dvoch rokoch, čo boli spolu, sa v tichosti rozviedli bez toho, aby o tom dali verejnosti vedieť. o tom – len o niekoľko mesiacov neskôr Cynthia v rozhovore prezradila, že je slobodná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto ešte miloval Big Rhondu? # That70sShow # That70sShowBrasil #CynthiaLaMontagne #BigRhonda #Twitter

Príspevok zdieľaný používateľom ŽE 70. ROKY PREDSTAVUJÚ BRAZÍLIU 🇧🇷 (@that70sshowbrasil_) 3. októbra 2020 o 11:24 PDT

Nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť pred Aaronom alebo po ňom, a od septembra 2020 je slobodná, bola raz vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Cynthiným obľúbeným obdobím je leto, pretože rada pláva v oceáne a opaľuje sa na pláži – rada chodí aj na paddleboard. Voľný čas rada trávi v prírode obklopená stromami a zvieratami a stará sa o vlastnú veľkú záhradu bez profesionálneho záhradníka.

Cynthiným hlavným koníčkom je cestovanie a navštevuje miesta, ktoré má najradšej, po celom svete, pričom jej obľúbenou krajinou je Francúzsko – vo Francúzsku žije niekoľko mesiacov a hovorí plynule po francúzsky.

Motivačný citát http://randomizedthought.com/big-rhonda-that-70s-show/

pridané Moja inšpirácia na Sobota 21. decembra 2013

Je milovníčkou zvierat, najradšej má kone a dnes má dve domáce mačky a psa.

Cynthia má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Jim Carrey a Emma Watson, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, The Eternal Sunshine of the Spotless Mind a franšízový Harry Potter.

Výška a čisté imanie

Cynthia má 54 rokov a stále dlhé blond vlasy a modré oči. Jej výška je 5 stôp 11 palcov (1,79 m), váži okolo 150 libier (68 kg) a jej životne dôležité štatistiky sú 36-26-36 .

Od septembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.