• Hlavná
  • Herci
  • Kde je teraz Barbi Benton? Čistá hodnota, merania, Wiki

Kde je teraz Barbi Benton? Čistá hodnota, merania, Wiki

ObsahKto je Barbi Benton?

Barbi Benton je bývalá modelka, herečka a speváčka, ktorá sa dostala do povedomia po tom, čo sa zaoberala romantickým vzťahom s Hughom Hefnerom, zakladateľom impéria Playboy. Slávu v televízii aj mimo nej si užívala od polovice 70. rokov až do konca 80. rokov, keď odišla do dôchodku a zamerala sa na výchovu svojich detí.

Kde je teraz Barbi Benton?

Barbi je od konca 80. rokov v čiastočnom dôchodku zo šoubiznisu a v médiách sa objavuje len zriedka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Playboy modelka a cover girl Barbi Benton koncom 70. rokov. #70. roky #BarbiBenton #Playboymagazine #covermodel

Príspevok zdieľaný používateľom GroovyHistory (@groovyhistorypics) 12. novembra 2017 o 10:30 PST

Z času na čas vystupovala v televíznej relácii, v ktorej hovorila o svojej kariére a vzťahu s Hughom Hefnerom, vrátane filmu The Girls Next Door (2005-2009), zatiaľ čo jej posledné vystúpenie bolo v šou Q 'N A s Mikki a Shayom v roku 2014. Teraz si užíva chvíle s manželom a ich deťmi, pričom si rozdeľuje čas medzi domy v Aspene a Los Angeles.

Barbi Benton Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Barbara Lynn ‘Barbi’ Klein sa narodila 28. januára 1950 v New Yorku, USA.

Má židovský pôvod, je dcérou otca, ktorý bol gynekológom, hoci najprv vojenským lekárom, a matkou, ktorá pracovala ako investičná poradkyňa. Väčšiu časť svojho detstva strávila Barbi v Sacramente v Kalifornii, kde navštevovala strednú školu Rio Americano. Po maturite na strednej škole sa Barbi zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, kde študovala za veterinára. Keď však videla krv, uvedomila si, že tieto štúdie pre ňu nie sú vhodné, a opustila univerzitu.

pridané Barbie Bentonová na Streda 15. februára 2012

Začiatky kariéry

Barbi bola tínedžerkou, keď začala s modelingom, a keď dovŕšila 18 rokov, vstúpila do impéria Playboy, kde pracovala ako komparzistka v šou Playboy After Dark. Jej úloha v šou sa rýchlo zlepšila, pretože Hefner, ktorý mal v tom čase 42 rokov, sa do nej zamiloval. Požiadal ju na rande, na čo Barbi odpovedala, že neviem, nikdy predtým som nechodila s nikým starším ako 24 rokov, zatiaľ čo Hugh mal na jej odpoveď odpoveď: To je v poriadku, ani ja nie.

Napriek tomu sa medzi nimi začal románik, ktorý trval roky a bol prospešný pre oboch. Prvýkrát sa Barbi objavila na obálke Playboya v júli 1969 a odvtedy na ďalších troch obálkach, v marci 1970, máji 1972 a decembri 1985. Okrem toho sa objavila na nahých fotkách vo vydaniach z decembra 1973 a januára 1975.

Vystúpte na výslnie

Románik medzi Hefnerom a Barbi trval od roku 1969 až do roku 1976 on bol ten, kto jej dal pokyn, aby si zmenila meno a začala vystupovať ako Barbi.

Pokračovala v práci s Playboyom, a hoci sa nikdy nestala spoluhráčkou mesiaca, urobila pre časopis množstvo fotografických esejí. Jej najznámejšou úlohou bola šou Hee Haw, ktorá trvala od roku 1972 do roku 1983, počas ktorých bola na vrchole svojej slávy. Okrem toho účinkovala v iných predstaveniach a filmoch, čím odštartovala svoju hereckú kariéru. Bola Maxx Douglas v televíznom komediálnom seriáli Sugar Time! (1977-1978), v ktorom si zahrala po boku Didi Carr a Marianne Black, a od roku 1978 do roku 1982 účinkovala v komediálnom seriáli Ostrov fantázie.

Okrem toho sa Barbi šesťkrát objavila v televíznom seriáli The Love Boat od roku 1978 do roku 1987. Pred odchodom do dôchodku sa objavila aj v mnohých ďalších populárnych televíznych reláciách, vrátane svojho filmového debutu stvárňujúceho Susan Jeremy vo filme X-Ray (1981). v tom istom roku sa objavila v populárnom televíznom seriáli CHiPs. O dva roky neskôr ju bolo možné vidieť vo filme Deathstalker a medzi jej ďalšie zásluhy patrí účinkovanie v seriáloch Murder, She Wrote a Riptide, obe v roku 1986.

Hudobná kariéra

Okrem herectva, modelingu a televíznych vystúpení v kvízových reláciách bola Barbi v najlepších rokoch aj úspešnou country speváčkou.

Vydala celkovo päť albumov, svoj debutový album Barbi Doll vyšiel v roku 1975 cez Playboy Records a dostal sa na 17. miesto v americkej country hitparáde. V tom istom roku vyšiel jej album Barbi Benton, ktorý sa umiestnil na 18. mieste. Do konca 70. rokov nasledovali ďalšie dva albumy, Something New a Ain’t That Just the Way, vydané v roku 1976 a 1978. Potom si dala 10-ročnú pauzu a vrátila sa s albumom Kinetic Voyage, vydaným cez Takoma records.

Barbi Benton Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Hoci sa jej kariéra skončila pred vyše 30 rokmi, Barbi si kariérou zarobila slušnú sumu peňazí a teraz si užíva pomerne luxusný život.

Podľa zdrojov sa jej majetok od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 20 miliónov dolárov.

Barbi Bentonová je vysoká 1,6 metra, váži približne 128 libier ~ 58 kg a jej dôležité štatistiky sú 37-25-37, veľkosť podprsenky 34C. Má modré oči a tmavohnedé vlasy.

Osobný život Barbi Benton, rande, manželstvo, deti

Barbi chodila s Hughom Hefnerom a po rozchode zostali dobrými priateľmi. Jeho smrť ju dosť zasiahla a hovorila o tom aj v médiách .

Po rozchode s Hefnerom sa Barbi zoznámila s realitným developerom Georgeom Gradowom a obaja sa vzali 14. októbra 1979. Pár má dve deti, Alexandra narodeného v roku 1986 a dcéru Arianu v roku 1988.

Správy o Barbi Bentonovej

Ako stála inšpirácia pre Hugha si ju budeme dlho pamätať ako tú, ktorá presvedčila Hefnera, aby kúpil to, čo sa stalo známym ako Playboy Mansion v Holmby Hills v roku 1974. Stále sa občas objavuje v médiách, spomína sa na ňu ako na jednu z najvplyvnejších Playboy modely všetkých čias.

Barbi sa síce už v šoubiznise neangažuje, no aj tak si každý mesiac zarobí slušné peniaze, keďže je dnes interiérovou dekoratérkou.