• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Sterling Knight teraz? Koľko rokov mal v Starstruck?

Kde je Sterling Knight teraz? Koľko rokov mal v Starstruck?

Sterling Knight, bývalý spevák, skladateľ, tanečník a herec, je známy z postavy Christophera Wilda, slávneho tínedžerského idolu a svetoznámej popovej hviezdy, v Disneyho filme Starstruck, keď bude mať len 22 rokov. v roku 2021 bude mať 32 rokov. Objavil sa aj v sitkome Sonny With a Chance O na Disney Channel, kde hrá úlohu Chada Dylana Coopera.

ObsahSterlingova rodina a vzdelanie

Sterling Sandmann Knight sa narodil na ostrove Hilton Head v Južnej Karolíne v USA 5. marca 1989. Sterling má dvoch súrodencov, Spencera Shugu a Samanthu Scarlett Knight, ktorí sa obaja objavili aj v niektorých jeho videách na YouTube, kde spievajú po boku Sterlinga.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný hannah/účtom fanúšikov✨ (@2002princess)

Jeho vzdelanie je stále neznáme, hoci počas školských rokov rád účinkoval v divadelných hrách.

Predtým, ako sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, aby pokračoval vo svojej hereckej kariére, žil v Texase.

Osobný život a iné vzťahy

V roku 2007 chodil Sterling asi rok s hudobníčkou Maddie Cyrus, potom mal v rokoch 2009-2010 vzťah s Jessicou Bridgeman, herečkou známou z televízneho seriálu The Encounter. Sterling a Jessica sa stretli na koncerte Jonas Brothers.

V roku 2018 sa však Sterling zasnúbil s Aylou Kell, ktorá je známa z televíznej drámy Make it or Break It , predtým účinkoval v divadelných inscenáciách s American Ballet Theatre. Ayla a Sterling sú začiatkom roka 2021 stále zasnúbení.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Medzi Sterlingove koníčky patrí hra na gitaru, snowboarding a samozrejme spievanie a písanie piesní. Jeho vášeň pre hudbu ho priviedla k založeniu kapely na YouTube so svojím priateľom a hereckým kolegom Mattom Shivelym, ktorý je pravdepodobne najznámejší tým, že hrá rolu Ryana Laserbeama v seriáli True Jackson, VP na Nickelodeon. Svoju kapelu nazvali Connecting Channels, čo hlavne poukazuje na to, ako fungujú, z rôznych televíznych sietí vhodných pre deti – Disney Channel a Nickelodeon.

V skutočnom živote je tiež blízkymi priateľmi s Demi Lovato, jeho spoluhercom vo filme Sonny With A Chance .

Sterling Knight

Ako Sterling začal svoju hereckú kariéru a ako to dopadlo

Už ako 10-ročný Sterling našiel svoju vášeň pre herectvo, keď sa v škole zúčastňoval rôznych divadelných hier, čo ho neskôr priviedlo k tomu, že začal hrať na javisku v miestnych produkciách. Jeho skúsenosti s divadelnými produkciami podporili jeho kariéru a začal dostávať ponuky na menšie úlohy v Hi-Jinks a Calm, Career Day.

Sterlingova prvá vedľajšia Disneyho rola bola v roku 2007 vo filme Hannah Montana, v ktorom hral úlohu Lucasa, Lillyinho priateľa. V tom istom roku sa objavil aj v dvoch epizódach The Closer, americkej televíznej policajnej a kriminálnej televíznej show.

Nasledujúci rok mal menšie úlohy vo filme Out of Jimmy's Head a v jednej z najznámejších televíznych relácií Grey's Anatomy.

Potom sa objavil v ďalších show, ako napríklad Sonny With a Chance v roku 2009 v úlohe Chada Dylana Coopera, ktorý je sebeckým členom Mackenzie Falls. Neskôr v tom istom roku debutoval vo filme v úlohe Alexa O'Donnella, syna Mikea O'Donnella, vo filme 17 Again, čo bol pre neho veľký zlom.

O dva roky neskôr sa vrátil hrať v So Random , spinoff komediálny skeč zo seriálu Sonny so šancou .

Od roku 2013 hral Sterling dva roky rolu Zandera Carlsona v americkom televíznom sitcom seriáli Melissa & Joey.

Podarilo sa mu získať aj úlohu v akčnom kriminálnom filme Landmine Goes Click in ktorú hral Chris.

V roku 2016 získal úlohy vo filmoch In the Rough a Crowded .

Ocenenia a uznania

V roku 2010 bol Sterling Knight nominovaný na dve ceny, medzi ktoré patrili Teen Choice Awards za prácu na Sonny With a Chance v kategórii komediálny herec a Hollywood Teen TV Awards: Teen Pick Actor v kategórii komédia – vyhral druhú. Bol tiež nominovaný v kategórii Obľúbený rodinný televízny film za rolu vo filme Disney's Starstruck na cenu People's Choice Award.

Získal tiež cenu za stvárnenie Chrisa vo filme Nášľapná mína klikne ako najlepší mužský herecký výkon v súťaži Monster Fest Award 2015.

čo robí teraz?

Mnoho ľudí, najmä tých, ktorí konzumovali Disney show v roku 2000 a začiatkom roku 2010, sa stále čuduje, prečo už nejaký čas nevideli Sterling Knight vo filmoch a televíznych reláciách. Jedným z dôvodov, prečo sa Sterlingova kariéra zastavila, bol bežný jav, v ktorom herci, ktorí boli veľmi slávni vo svojich úlohách ako deti alebo tínedžeri, len ťažko prechádzajú do rolí dospelých.

V nasledujúcich rokoch mal určité ťažkosti pri získavaní rolí a projektov pre dospelých, ale nikdy sa z tohto odvetvia úplne nevytratil.

Napriek výzvam Sterling stále nachádza spôsoby, ako získať roly pre dospelých, ale je dobré vedieť, že sa nikdy nevzdal svojej vášne pre herectvo. Vo svojom najnovšom rozhovore v roku 2019 so Sneakom Peakom z Texaskej univerzity bol o svojej kariére veľmi pozitívny, že sa stále snaží získať viac rolí v budúcnosti. Spomenul tiež, že chce získať rolu superhrdinu.

V súčasnosti je Sterling Knight veľmi aktívny v aréne sociálnych médií. Má obrovský počet sledovateľov na všetkých platformách, od Facebooku s 2,6 miliónmi sledovateľov, cez Twitter s viac ako 1,4 milióna a Instagram s viac ako 228 000 sledovateľmi.

Fyzicka charakteristika

Sterling Knight je vysoký 5 stôp a 10 palcov. Jeho oči sú modré a má blond vlasy. Rád nosí kožené bundy, košele na gombíky, moptop a letecké okuliare.

Čistá hodnota

Začiatkom roku 2021 má Sterling Knight odhadovanú čistú hodnotu viac ako 2 milióny dolárov.