• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Michael Deluise dnes? Čistá hodnota, manželka, životopis

Kde je Michael Deluise dnes? Čistá hodnota, manželka, životopis

ObsahKto je Michael DeLuise a kde je dnes?

Michael Robert DeLuise sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 4. augusta 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hercom, filmovým režisérom a producentom , a je možno stále najznámejší pre jeho stvárnenie jednej z hlavných postáv – dôstojníka Joeyho Penhalla – v policajnej procedurálnej sérii 21 Jump Street, ktorú vytvorili Stephen J. Cannell a Patrick Hasburgh a v ktorej si zahrali aj Johnny Depp a Dustin Nguyen. Príbeh sleduje policajnú jednotku mlado vyzerajúcich ľudí špecializujúcich sa na zadržiavanie mladých zločincov – film získal dve ceny a na ďalšie dve bol nominovaný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

BTW, ak ma potrebujete, som doma. #michaeldeluise #Coronavirus #zostaň doma

Príspevok zdieľaný používateľom Michael DeLuise (@macdeluise) 19. marca 2020 o 15:36 PDT

Detstvo a vzdelanie

Michaela vychoval spolu so svojimi dvoma bratmi, Petrom a Davidom, v Los Angeles ich otec Dom DeLuise, ktorý bol americkým hercom, filmovým režisérom a producentom známym svojou úlohou vo filme Fail-Safe, televíznom seriáli Candid Camera so skrytou kamerou. a satirická westernová čierna komédia Blazing Saddles a ich matka Carol Arthur, herečka známa svojimi vedľajšími úlohami vo filmoch, ktoré vytvoril Mel Brooks. Michaelov brat Peter je dnes herec a spisovateľ, zatiaľ čo David je herec.

Michael debutoval vo filme vo veku 10 rokov bol obsadený, aby sa objavil v akčnej komediálnej dráme Hot Stuff v ktorom hral jeho otec, no potom sa zameral na jeho vzdelanie.

Michael navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej hral aj futbal a futbal, ale po imatrikulácii v roku 1987 sa rozhodol sústrediť na hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Dvanásť rokov po svojom debutovom vystúpení bol Michael pozvaný hrať Pizza Delivery Boy v dráme Little Secrets a v roku 1992 sa objavil v dvoch filmoch: hral Alana v komédii Wayne's World a Matt Wilson v ďalšej komédii – Encino Man. .

V roku 1993 stvárnil Douglasa Halla v dráme Muž bez tváre s Nickom Stahlom, Melom Gibsonom a Margaret Whitton v hlavnej úlohe, ktorá je o Chuckovi, ktorý chce odísť z domu, ale nemôže sa zapísať na internátnu školu – film bol nominovaný na tri. ocenenia.

png

V tom istom roku si zahral hlavnú postavu thriller Midnight Edition napísal a režíroval Howard Libov, v ktorom si zahrali aj Will Patton a Clare Wren, a v roku 1996 stvárnil Boba Manna v komédii The Shot, ktorú napísal a režíroval Dan Bell. Potom sa objavil v kriminálnej dráme sci-fi Hard Time: The Demolition, po ktorej nasledovali vedľajšie úlohy v niekoľkých filmoch ako Discord, The Master of Disguise a Comedy Hell.

V roku 2007 stvárnil detektíva Soresona v romantickej trilerovej dráme He Was a Quiet Man, ktorú napísal a režíroval Frank A. Cappello a v ktorej si zahrali Christian Slater, Elisha Cuthbert a William H. Macy – príbeh sleduje kancelárskeho pracovníka, ktorý sa slávny po záchrane života dievčaťa film získal tri ocenenia.

Michaelove posledné úlohy vo filmoch boli v roku 2008 v romantickej komédii Patsy, ktorú napísal a režíroval Anton Jarvis, v roku 2008 v krátkom akčnom filme Circles režisérky Yael Shulman a v roku 2009 v dráme The Shift, v ktorej si zahrali Wayne Dyer a Portia de. Rossi.

Úlohy v televíznych seriáloch

Michael debutoval v televíznom seriáli v roku 1985, keď hosťoval ako The Boyfriend v jedinej epizóde antologickej série Amazing Stories, potom sa v roku 1986 objavil v niekoľkých epizódach sitcomu Jedna veľká rodina.

V roku 1988 stvárnil postavu Jaya Warnera v dvoch epizódach komédie Eisenhower a Lutz, pričom hral aj Mitcha v dvoch epizódach sitcomu My Two Dads.

Nasledujúci rok bol hosťom ako Stoner č. 2 v dráme TV 101 a po chvále za jeho výkon v 21 Jump Street sa Michael objavil v epizóde právnická dráma L. A. Law a dve epizódy drámy Sunset Beat v roku 1990.

Michael získal uznanie v roku 1993, keď stvárnil Andyho Sipowicza, Jr. v 12 epizódach policajnej procedurálnej drámy NYPD Blue, a tiež v roku 1994, keď stvárnil jednu z hlavných postáv Tonyho Piccola v sci-fi seriáli SeaQuest DSV. V roku 1997 stvárnil dôstojníka Phila Roussakoffa v policajnej dráme Brooklyn South a potom sa objavil v jedinej epizóde sitcomu 3rd Rock from the Sun v roku 1998, troch epizódach sitcomu Some of My Best Friends v roku 2001 a jediná epizóda komédie Las Vegas v roku 2004.

Tri z posledných Michaelových úloh v televíznych seriáloch boli v 13 epizódach komediálnej drámy Gilmore Girls v roku 2004, v ktorej hral T. J., dvoch epizódach policajného procedurálneho seriálu CSI: NY v roku 2005 a jednej epizóde komediálnej drámy Bunheads v 2013.

Michael získal jediné ocenenie – People’s Choice Award za obľúbený televízny nový dramatický seriál v roku 1998.

Réžia a produkcia

Michael režíroval tri filmy: pracoval na komédii Takmer tehotná a thrilleri Stringer v roku 1992 a na ďalšej komédii Medzi listami v roku 2003.

Pôsobil aj ako výkonný producent troch filmov: Between the Sheets, krátkej drámy Quid Pro Quo v roku 2006 a dokumentárneho muzikálu The Source Family v roku 2012.

Čaj so mnou? Zbožňujem intímny rozhovor s prekvapivým smiechom v súvislosti s rešpektom. Zahreje ma pri srdci. #michaeldeluise instagram.com/macdeluise

pridané Michael DeLuise na Pondelok 30. septembra 2019

Milujte život a manželku

Michael je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že bol vo vzťahu so Sherrie Rose, americkou herečkou, filmovou producentkou a režisérkou, ktorá je známa úlohami v talianskom prírodnom horore Killer Crocodile z roku 1989, akčný film No Retreat, No Surrender 3: Blood Brothers z roku 1990 a psychologický triler Unlawful Entry. Títo dvaja spolu chodili v rokoch 1988 až 1990 a nakoniec sa zasnúbili, no následne sa rozišli – internetom kolujú klebety, že Sherrie sa stala jeho manželkou, no krátko nato sa rozviedli. Michael bol tiež vo vzťahu s pornografickou herečkou Lynn LeMay .

Michael nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol chodiť pred stretnutím so Sherrie, a od septembra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Michael sa o hudbu zaujímal už od útleho veku a dnes vie hrať na klavíri aj na gitare – rád počúva klasickú hudbu a je tiež fanúšikom jazzu a blues, pričom dvaja z jeho obľúbených interpretov sú Frank Sinatra a Muddy. Waters.

Je tiež talentovaným maliarom a je známy svojim portrétom Michael & Mom, ktorý dokončil v roku 2011.

Jednou z Michaelových hlavných záľub je stále cestovanie a jeho herecká kariéra mu umožnila cestovať po celom svete, pričom medzi jeho obľúbené mestá patria talianske Benátky, Paríž vo Francúzsku a Dubrovník v Chorvátsku.

Jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Robert De Niro, Matt Damon a Angelina Jolie a medzi jeho obľúbené filmy patrí Taxi Driver, Chyť ma, ak to dokážeš a Lara Croft: Tomb Raider.

Čistý majetok

Michael má 51 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,73 metra na výšku a váži okolo 66 kg.

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov.