• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Kevin Chamberlin dnes? Vek, čistá hodnota. gay? zomrel?

Kde je Kevin Chamberlin dnes? Vek, čistá hodnota. gay? zomrel?

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americký televízny, filmový a divadelný herec Kevin Chamberlin sa narodil 25. novembra 1963 v Baltimore, Maryland, USA. Vyrastal v Moorestowne v štáte New Jersey potom, čo sa tam jeho rodina presťahovala, keď mal deväť rokov. Hral ako Huck Finn v inscenácii Toma Sawyera na základnej škole. Po imatrikulácii na strednej škole študoval herectvo v New Brunswicku v štáte New Jersey na Mason Gross School of Arts na Rutgers University a v roku 1985 ukončil štúdium herectva na BFA.

Kariéra

Podľa Playbill sa dôsledne pohybuje medzi televíziou, divadlom a filmom, pretože každá herecká forma ho omrzí, najmä po nepríjemnom zážitku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čau ľudia! Práve som sa pripojil k Cameo. Je to skvelý tip na darček pre priateľov a rodinu. Nechajte si odo mňa zakričať, položte otázku Bertramovi alebo získajte personalizovanú pieseň od pôvodného Broadwayského slona Hortona zo Seussical alebo strýka Festera z The Addams Family! Tešíme sa na odpoveď od všetkých! Udri ma! Link v bio!

Príspevok zdieľaný používateľom Kevin Chamberlin (@chamberlin.kevin) 15. januára 2020 o 13:55 PST

Divadlo

V roku 1992 bol zástupcom Syho Bensona a Herba Leeho v Broadway's My Favorite Year. Hral Feargusa na Broadwayi v Abe Lincoln v Illinois v roku 1993, potom nahradil pôvodného herca ako Amos Hart v Chicagu v roku 1996 na Broadwayi a hral Dimasa v Triumph of Love z roku 1997.

Na Broadwayi v roku 2000 hral Charlieho vo filme Špinavá blondínka a slona Hortona v Seussicale. V roku 2004 hral vo West Ende, v roku 2007 ako Gaetano Proclo vo filme The Ritz, potom hral strýka Festera v roku 2010 v Broadway show The Addams Family.

V rokoch 2018 až 2019 hral Čarodejníka z krajiny Oz vo filme Wicked on Broadway a pána Mushnicka v produkcii Little Shop of Horrors z roku 2019 v Pasadena Playhouse spolu s Amber Riley, Georgeom Salazarom, Matthewom Wilkasom a Mj Rodriguezom.

V roku 2000 bol nominovaný a vyhral dve ceny Drama Desk – jednu za vynikajúceho herca v muzikáli pre Seussical a druhú za vynikajúceho herca v hre Špinavá blondínka. V tom istom roku bol nominovaný na cenu Tony v kategórii Najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe v hre pre špinavú blondínku, ale nevyhral.

V roku 2001 bol opäť nominovaný na cenu Tony za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe v muzikáli Seussical. V roku 2010 bol nominovaný na cenu Drama Desk v kategórii Najlepší mužský herecký výkon v muzikáli za The Addams Family a za rovnakú rolu bol nominovaný na cenu Outer Critics Circle Award za vynikajúceho herca v muzikáli a na cenu Tony za najlepší výkon. od herca v hlavnej úlohe v kategórii muzikál.

Kevin je jedným z hŕstky hercov, ktorí boli nominovaní v troch zo štyroch hereckých kategórií Tony Award.

V roku 2018 v rozhovore pre Broadwaybox.com porovnal svoje úlohy strýka Festera a Hortona a povedal: „V skutočnosti sú si veľmi podobní v tom, že sú neuveriteľne detskí... To je druh rolí, ku ktorým inklinujem: jednoduché, detské a plný radosti. Vždy žartujem... že názov mojej autobiografie bude Find the Joy.

Televízny seriál

V roku 1991 hosťoval v Reading Rainbow ako Ted the Grateful Head a mal opakovanú úlohu ako Audubon Poulet v Ghostwriter v roku 1994. V roku 2001 hosťoval v epizóde Law & Order: Special Victims Unit ako Roger Berry v epizóde. Vykúpenie.

V rokoch 2001 až 2002 hral pána Bronkowského vo filme Ed, v roku 2003 hosťoval vo filme Bez stopy a ako chlapík v čakárni vo Frasier. V roku 2005 hral opakujúcu sa rolu mamy vo filme Sex, láska a tajomstvá. Jednou z jeho najznámejších rolí bol komorník Bertram Winkle v pôvodnej sérii Disney Channel Jessie v rokoch 2011 až 2015 spolu s Debby Ryan, Cameron Boyce a Peyton List.

V roku 2015 hosťoval ako Monty v Modern Family, ako Frank v seriáli Netflix Grace a Frankie v roku 2017 a v roku 2018 hral pána Leska v dvoch epizódach seriálu Netflix A Series of Unfortunate Events.

Filmy

Bol nadšeným expertom NYPD na zneškodňovanie bômb Charles Weiss vo filme Die Hard with a Vengeance v roku 1995. V roku 2001 hral Wayna vo filme Herman U.S.A., Franka vyhadzovača v Road to Perdition z roku 2002, v roku 2004 vo filme Suspect Zero s Aaronom Eckhartom a ako Harold Speck. ako pán Scanlon vo filme Vianoce s Krankovými s Timom Allenom.

V roku 2006 mal vedľajšiu úlohu newyorského policajta Martyho vo filme Lucky Number Slevin s Joshom Hartnettom. 19. júla 2013 sa odvysielal Disney Channel Original a film Teen Beach Movie režírovaný Jeffreym Hornadayom – Kevin hral Dr Fusion vo filme, v ktorom hrali Maia Mitchell, Ross Lynch, Grace Phipps, Barry Bostwick a Steve Valentine. V roku 2017 nahovoril Gravela vo filme The Emoji Movie a v roku 2019 strýka Tonyho vo Wonder Parku.

Osobný život

Kevin je otvorene gay a v roku 2012 hrdo podporoval rovnosť v manželstve a práva gayov na svojich sociálnych sieťach. Od roku 2012 tiež bojuje proti násiliu gayov v Amerike. O svojom osobnom živote je v súkromí, ale 16. júla 2015 prezradil, že je ženatý. Na Twitteri odpovedal fanúšikovi: ‚...áno, som šťastne ženatý.‘ Nie je známe, či sú stále manželmi alebo majú spolu nejaké deti. Na sociálnych sieťach zverejnil fotky svojho psa Samanthy. Dňa 15. júna 2019 sa stal online obeťou podvodu so smrťou celebrít na rôznych stránkach sociálnych médií. Podľa hoaxu zomrel na infarkt.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Je vášnivým fotografom a má mimoriadne rád divokú prírodu.

Vzhľad

Je plešatý a má modré oči. Je vysoký 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 205 libier (93 kg).

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov. Peniaze zarába z odporúčaní, hereckej práce, reklám a inej práce.