Kde je Jennifer Reyna (KPRC) teraz? Čistá hodnota, vek, životopis

ObsahJennifer Reyna (KPRC) Wiki Bio

Jennifer Reyna sa narodila v Houstone v Texase v USA 1. januára 1980 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec, má americkú národnosť a má africký pôvod. Je televízna reportérka a novinárka , ktorá je pravdepodobne najznámejšia vďaka práci, ktorú odviedla pre KPRC 2 News ako ich moderátorka a dopravná novinárka.

Detstvo a vzdelanie

Jennifer bola vychovaná v Houstone so svojimi štyrmi súrodencami, ich otcom, ktorý bol obchodník, a matkou, ktorá bola realitnou maklérkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jennifer Reynou — JRey (@jenniferreynatv)

O reportáže sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a zo školy sa vracala domov a predstierala, že je reportérka, pričom rodičom rozprávala o tom, čo sa v ten deň stalo. Jej záujem sa zintenzívnil po tom, čo sa zapísala na strednú školu Lamar a vstúpila do jej rádiového klubu. Po mnohých výskumoch sa Jennifer dozvedela, že má veľkú šancu uskutočniť svoje sny, ak sa zameria na štúdium. Po imatrikulácii v roku 1998 zapísala sa na University of Houston a v roku 2002 ukončil bakalársky titul v odbore žurnalistika.

Kariéra novinára

Jennifer pracovala dva roky pre niekoľko malých televíznych staníc, kým sa v januári 2004 pripojila ku KLOL 101FM v Houstone, komerčnej FM rozhlasovej stanici, ktorú vlastní vysielacia spoločnosť Entercom Communications Corporation, a je vlajkovou loďou španielskeho tímu amerického futbalového tímu Houston Texans. Jennifer strávila rok prácou v KLOL 101FM, kým v januári 2005 nastúpila do KABC, a tak sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii.

KABC-TV je vlajkovou loďou televíznej siete ABC na západnom pobreží, súčasťou ABC Owned Television Stations, ktorá je potom dcérskou spoločnosťou Walk Disney Television – je to jedna z najsledovanejších televíznych sietí v Los Angeles spolu s KTTV a KTLA. Presne po roku Jennifer dala výpoveď a pracovala v rôznych zamestnaniach až do decembra 2007, keď bola pozvaná pracovať v KSBJ Radio 89.3FM ako dopravná reportérka, a tak ju bolo možné počuť v ich rannej šou – prácu si udržala nasledujúcich šesť rokov, zatiaľ čo od júla 2006 súčasne pracovala v KPRC-TV Local 2 ako ich moderátorka a dopravná reportérka.

KPRC-TV je pridružená televízna stanica NBC a vlastní ju Graham Media Group, ktorá je potom dcérskou spoločnosťou Graham Holdings Company. Jennifer pracovala na stanici viac ako 13 rokov , keď KPRC informovala, že odchádza po neúspešných rokovaniach medzi oboma stranami o jej plate. Generálny manažér stanice Jerry Martin jej zaželal skvelú budúcnosť.

Od novembra 2020 sa zdá, že Jennifer pracuje ako novinárka na voľnej nohe.

Miluj život a manžela

Jennifer je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a preto internetom koluje veľa klebiet týkajúcich sa jej minulých a súčasných vzťahov, ako aj jej sexuálnej orientácie.

Mnoho ľudí verí, že Jennifer mala za sebou niekoľko vzťahov, ktoré pred pozornosťou médií tajila, a že by sa dnes vzhľadom na svoj vek mohla vydať, no nič z toho sa nepotvrdilo.

Sú aj takí, ktorí ju veria, že je lesbička alebo bisexuálka, keďže ju možno väčšinou vidieť v spoločnosti žien a že nehovorila ani o jednom mužovi, s ktorým by mohla chodiť.

Jennifer sa nevyjadrila k žiadnej z fám týkajúcich sa jej súkromného života a od novembra 2020 zdá sa, že je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jennifer je veľkou milovníčkou sladkostí, najmä muffinov, a jedáva ich často, no nie tak často, aby pribrala nechcene – rada ochutnáva rôzne kuchyne a jedáva v drahých reštauráciách.

Je veľmi športová, pretože často hrá golf so svojimi priateľmi, rada strieľa a zatiaľ čo rada chodí na strelnicu, Jennifer tiež rada strieľa z plechoviek a fliaš na poli.

Ráda sa oblieka a nedávno si obliekla kostým Wonderwoman, zatiaľ čo Jennifer sa prezliekla aj za postavu Pocahontas, diabla a vílu a zúčastnila sa mnohých halloweenskych večierkov.

Jennifer je veľkou milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú kone a je tiež jazdkyňou.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek – Leonardo DiCaprio, Channing Tatum a Amanda Seyfried – ako Titanic, Dear John a Letters to Juliette.

Vek, výška a čistý majetok

Jennifer má 40 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 metra) a váži približne 59 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.