Kde je Erica Hill (CNN) dnes? Čistá hodnota, plat, manžel

ObsahKto je Erica Hill?

Erica Hill je americká novinárka, ktorá sa preslávila prácou pre CNN, prvýkrát nastúpila do CNN v roku 2003 a v spoločnosti zostala do roku 2010, potom sa vrátila v roku 2016. Teraz slúži ako hlavná doplňujúca moderátorka a národná korešpondentka pre CNN a objavuje sa v početné relácie, ako napríklad CNN Newsroom (2017-2020), medzi inými.

Erica Hill Wiki - Vek, detstvo, životopis

Erica Ruth Hill sa narodila 20. júla 1976 v Clintone v štáte Connecticut v USA ako dcéra Stevena Holmesa Hilla a jeho manželky Cheryl. Po ukončení strednej školy sa Erica zapísala na Bostonskú univerzitu, kde získala bakalársky titul v odbore žurnalistika.

pridané Erica Hillová na Utorok 19. júla 2016

Počas univerzitných rokov bola členkou spolku Alpha Epsilon Phi, študovala aj francúzštinu a teraz hovorí plynule francúzsky.

Začiatky kariéry

Ericina kariéra začala koncom 90-tych rokov, keď nastúpila do PC Week Radio, online spravodajského programu pre časopis PC Week, ako asistentka produkcie. Počas svojho pôsobenia v PC Week Radio bola tiež koordinátorkou konferencií pre Asociáciu vydavateľov softvéru v Európe, ale potom sa pripojila k TechTV ako súčasť programu TechTV News. Funkciu zastávala v rokoch 2000 až 2003 a v rokoch 2001 až 2003 bola spoluautorkou a korešpondentkou na TechTV News, ktorá bola v tom čase premenovaná na TechLive.

Počas práce pre TechTV bola naživo na mieste teroristických útokov z 11. septembra 2001.

Prvá stáž so CNN

Vďaka jej tvrdej práci ju v januári 2003 prijala CNN ako svojho nového hlavného moderátora spravodajstva a bola pridelená do rôznych programov. Nasledujúci rok bola vymenovaná za novú národnú korešpondentku na CNN Newsource, ale rýchlo napredovala a od roku 2005 do roku 2006 bola spolumoderátorkou relácie Prime News Tonight, potom v roku 2006 bola Erica menovaná novou moderátorkou relácie Prime. Správy, premenované tak, aby jej vyhovovali ako Hlavné správy s Ericou Hillovou.

Trvalo to až do roku 2008, kedy sa stala členkou na plný úväzok v šou Anderson Cooper 360°, pričom predtým prispievala do šou od roku 2005. Aby sme ďalej hovorili o jej prínose pre CNN, Erica bola od novembra spoluzakladateľkou CNN Tonight Od roku 2009 do januára 2010, kedy odišla zo CNN a pripojila sa k CBS na plný úväzok.

Prepnite na CBS a NBC News

Dva roky predtým, ako odišla zo CNN, začala Erica prispievať do CBS, bola prijatá ako spoločná moderátorka v relácii The Early Show, hoci len pre jej sobotné vydanie. O dva roky neskôr však bola vymenovaná za nového hostiteľa ako náhrada za Russa Mitchella vo vydaní relácie v pracovné dni.

Pokračovala v rozširovaní svojej úlohy na CBS, ukotvením CBS Evening News a tiež sa pripojila k CBS This Morning v roku 2012. Okrem toho bola Erica špeciálnou korešpondentkou pre CBS News a prispievala do množstva relácií v sieti.

Potom v novembri 2012 nastúpila do NBC News, spoluzakotvila Weekend Today a tiež prevzala pozíciu národnej spravodajkyne NBC News. V roku 2016 však šou opustila a uviedla, že chce viac času pre svoju rodinu, aj keď zostáva prispievateľkou do MSNBC a NBC Nightly News.

Vráťte sa na CNN a HLN, kde je dnes Erica Hill?

Hoci z Weekend Today odišla v apríli 2016, 6. júna 2016 sa opäť pripojil k HLN ako moderátor denného spravodajstva. Okrem toho dostala svoju vlastnú reláciu – On the Story with Erica Hill – ktorá trvala do roku 2018. Odvtedy Erica slúži ako hlavná moderátorka a národná korešpondentka pre CNN a objavuje sa v niekoľkých reláciách vrátane CNN Newsroom, At This Hour, The Lead with Jake Tapper, and New Day, medzi inými. Získala nomináciu na cenu Emmy za prácu na CNN, najmä za pokrytie hurikánom.

Erica Hill Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Erica sa stala jednou z najlepších novinárok a vďaka práci pre CNN a ďalšie mediálne domy sa jej majetok určite zvýšil. Podľa zdrojov sa čistý majetok spoločnosti Hill odhaduje na 6 miliónov dolárov začiatkom roku 2020.

Erica Hillová je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,73 m), pričom váži približne 128 libier ~ 58 kg, jej dôležité štatistiky sú 33-24-35 a jej veľkosť podprsenky je 38B. Má hnedé vlasy a svetlohnedé vlasy.

Osobný život Erica Hill, randenie, manželstvo, deti

Erica málokedy hovorila o svojom osobnom živote, ale našli sme o nej nejaké informácie. Erica je vydatá žena a jej manželom je právnik David Yount. Pár je ženatý od roku 2005 a odvtedy má dve deti, syna Westona Roberta narodeného v novembri 2006, zatiaľ čo ich druhý syn, Sawyer Steven, sa narodil v marci 2010.

Erica Hill News, fakty, vplyv

Najnovšie Erica mal spoločné stretnutie so Sesame Street , spolu so Sanjayom Guptom, aby vysvetlili novú situáciu o pandémii koronavírusu a bojovali s problémami úzkosti, stretnutím a vzdelávaním detí. Stretnutie sa konalo na radnici a vystúpili na ňom postavy zo Sesame Street ako Rosita, Abby Cadabby a Elmo, ktorí odpovedali na otázky rodičov a detí, ktoré sa stretnutia zúčastnili. Erica sa teraz primárne zameriava na správy o koronavíruse a takmer každý deň približuje svojim fanúšikom najnovšie správy o prepuknutí vírusu.

V minulosti, keď pracovala pre CBS, mala a malý experiment, kde by trávila čas so svojou menovkyňou a vysielať v jednej z jej relácií. Pokračovala v tejto praxi dlhší čas a show bola veľmi populárna.

Stala sa mimoriadne populárnou na platformách sociálnych médií, najmä na Twitteri a Instagrame, s viac ako 40 000 a 80 000 sledovateľmi. Svoju popularitu využila na propagáciu svojej kariéry, ale aj zdieľanie niektorých detailov zo svojho osobného života na Instagrame, ako napríklad zverejňovanie fotografií svojej rodiny a priateľov.