Kde je Edgar Hansen dnes? Čo sa mu stalo? Wiki

Aj keď je Edgar Hansen v podstate rybár, preslávil sa vďaka účinkovaniu v najsmrteľnejšom úlovku Discovery Channel, šou, ktorá sleduje životy rybárov, ktorí brázdia nebezpečné aljašské moria. Možno trávil veľa času v šou v tieni svojho brata Siga Hansena, ale nedávno sa dostal do médií z oveľa hanebnejších dôvodov. Hansen čelil obvineniam zo sexuálneho napadnutia a následne aj veľkej nevraživosti verejnosti. Ale aj to prichádza po tom, čo bol Sig Hansen obvinený z napadnutia vodiča Uberu v opitosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nie je pondelok, ale idem naplno na #mcm na severozápade Edgar Hansen #edgarhansen #severozápad #deadliset #crabfishing #beringsea #dutchharbor

Príspevok zdieľaný používateľom charfénix (@charphoenix) 27. mája 2016 o 13:29 PDT

Sig tiež čaká na súdny proces pre obvinenia zo sexuálneho napadnutia vznesené jeho dcérou Melissou Eckstromovou, ktorá tvrdí, že ju napadol ako batoľa.

ObsahRaný život a rodina

Bol ním Edgar Hansen narodený 14. januára 1971 v Seattli v štáte Washington, USA, najmladší z troch synov Sigurda Hansena a Snefryda Hansena. Jeho starší bratia Sigurd a Norman Hansenovci prešli na podobnú kariéru ako on. Hansen má nórsky pôvod, je súčasťou dlhého radu nórskych rybárov. Jeho otec a starý otec urobili viac, než len rozšírili túto profesijnú voľbu, ale sú tiež známi ako priekopníci v tomto odvetví, vytvorili rybolov krabov opilio a umožnili rybárom pracovať na mori po celý rok.

Vzdelávanie

Hovorí sa, že Edgar Hansen mal minimálnu školskú dochádzku a od mladosti sa radšej venoval kariére rybára. Veľa zo svojich rybárskych schopností dosiahol na mori a je známy ako kapitán lode Northwestern v show, čo viedlo k záveru, že sa kvalifikoval aspoň na niekoľko rybárskych licencií. Jeho odbornosť však často spochybňujú jeho kolegovia z posádky, ktorí často považujú jeho správanie za veľmi pochybné.

Kariéra

Skorá kariéra

Edgar Hansen sa prvýkrát pripojil k posádke rodinnej lode Northwestern vo veku 18 rokov v roku 1989.

Najprv nikdy neprežil svoju rybársku vášeň, ale bol len šikovnou náhradou za Siga Hansena, ktorý dovtedy pôsobil ako čln. variť . Jeho rodinné vzťahy mu nezaslúžili žiadne špeciálne zaobchádzanie a po niekoľkých rybárskych sezónach, keď pracoval ako kuchár, sa začal predierať medzi členmi posádky. Predtým, ako dosiahol prestížnejšie úlohy palubného šéfa a kapitána, plnil viacero úloh na palube, vrátane inžiniera a palubného technika.

Najsmrteľnejší úlovok

Edgar Hansen vystupoval v tejto šou od jej vzniku v roku 2005.

Najsmrteľnejší úlovok zaznamenáva nebezpečný život rybárov krabov pri pobreží Aljašky, ako je to často na mori, rybárska sezóna je často sužovaná prudkými búrkami a rozbúreným morom, pričom členovia posádky zostávajú na mori celé mesiace.

Hansen sa na výstave nebavil práve najlepšie – spočiatku to bola len nedôvera jeho brata Siga Hansena, ktorý cítil, že Edgar je nezodpovedný a nedá sa na neho spoliehať, kvôli svojej potulnej mladosti. Toto vyvrcholilo, keď Edgar cítil, že ho Sig obchádza v prospech svojho kolegu z posádky Jakea Andersona. Nakoniec Edgar dostal príležitosť riadiť loď počas sezóny Bairdi show, ale neustále bol v konflikte s posádkou, ktorá len málo verila v jeho schopnosti.

Na ďalšiu sezónu sa vrátil k svojej úlohe šéfa paluby. Napriek problémom, ktoré zažil pri budovaní svojej autority na mori, Edgarova vášeň ho priviedla k tomu, že sa znova a znova vracia na more – dokonca aj v dôsledku jeho právnych problémov.

Osobný život

Rodina

Edgar Hansen sa prvýkrát oženil s Louise Hansenovou v roku 1993. Nie je prekvapením, že povaha Edgarovej práce, trávenie mesiacov mimo domova, spôsobila v manželstve veľkú záťaž a obaja sa rozviedli. Edgar si však čoskoro uvedomil, aká neoddeliteľná je Louise v jeho živote, a v roku 2009 ju požiadal o ruku hovorí Bol si tu pre mňa cez veľa svinstiev.

Vždy si tu bol pre mňa aj v tom najhoršom... Vezmeš si ma znova? Louise prijala a znovu sa vydali. Pár má dvoch synov a dcéru – Logana, Stephanie a Erika, ktorí sa dokonca objavili v Deadliest Catch počas otcovho pôsobenia vo funkcii kapitána.

Čo sa stalo Edgarovi Hansenovi?

V niekoľkých krátkych slovách bol Edgar Hansen odsúdený za sexuálne napadnutie šestnásťročného dievčaťa, pričom obvinenia sa objavili v roku 2018 po tom, čo dievča prezradilo napadnutie svojmu terapeutovi, že ju Edgar napadol v jej dome v Mountlake Terrace vo Washingtone. Napriek tomu, že bol vehementným zástancom neviny svojho brata v prípade jeho napadnutia, Hansen okamžite priznal vinu.

hehe..

pridané Edgar Hansen na Sobota 11. júna 2016

Za svoj zločin dostal o niečo viac ako facku po zápästí, uzavrel dohodu o vine a treste, ktorá mu odložila 365-dňový trest a vystavila mu pokuty a súdne poplatky vo výške 1 653 dolárov. Bol tiež poslaný na vyšetrenie a liečbu sexuálnej deviácie. Jeho právne problémy vyvolali veľa otázok týkajúcich sa jeho úlohy v Deadliest Catch, no hoci sa neobjavil v traileri na 15.thsezóny, bol prítomný v epizódach. Hansen uviedol že som [Hansen] spáchal tento útok za účelom vlastného sexuálneho uspokojenia. Veľmi sa ospravedlňujem za toto správanie a začal som sa liečiť, aby som zabezpečil, že sa nič podobné ako tento útok už nikdy nezopakuje.

Vzhľad

Edgar Hansen má hnedé oči a svalnaté telo, ako sa v jeho práci vyžaduje. Hansen má bledohnedé vlasy a bradu, obe začínajú šediveť. Je vysoký 1,8 metra a váži 79 kg. Jeho nórske dedičstvo výrazne prispieva k jeho črtám a je prítomné v dedičstve jeho detí.

Čistá hodnota a plat

Príjem Edgara Hansena je kombináciou zisku, ktorý dosahuje Northwestern, a jeho platu z Deadliest Catch. Napriek nedávnym udalostiam, ktoré vrhli tieň na jeho meno, má Hansen od polovice roku 2020 čistú hodnotu viac ako 700 000 dolárov.