• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Tequan Richmond? Čistá hodnota, vek, výška, životopis

Kde je dnes Tequan Richmond? Čistá hodnota, vek, výška, životopis

ObsahKde je dnes Tequan Richmond? Wiki Bio

Tequan „T-Rich“ Richmond sa narodil v Burlingtone v Severnej Karolíne v USA 30. októbra 1992, takže jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herec a rapper, pravdepodobne najlepšie známy pre stvárnenie Drewa Rocka v televíznom seriáli Everybody Hates Chris.

Raný život a vzdelanie

Tequan strávil prvých deväť rokov svojho života v Burlingtone, kde bol vychovávaný ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý je školník a jeho matkou, ktorá je zdravotná sestra. Jeho rodina sa potom presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde Tequan nastúpil na základnú školu a začal rapovať so svojimi priateľmi pre zábavu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

T O N I G H T sme späť pre epizódu 5 @boomerangonbet 22:30 pst ….TR

Príspevok zdieľaný používateľom Tequan Richmond (@tdashrich) 8. apríla 2020 o 9:19 PDT

Vyrastal so záujmom o basketbal a sledoval väčšinu zápasov Národnej basketbalovej asociácie (NBA) v televízii, ale nikdy nebol dosť dobrý na to, aby hral za školský tím, hoci v skutočnosti ani neplánoval stať sa hercom. Študoval na miestnej strednej škole v Los Angeles, kde začal s modelingom a po imatrikulácii sa nezapísal na vysokú školu, ale zameral sa na rap, modeling a herectvo.

Kariéra ako rapper, model a herec

Tequan bolo možné vidieť v mnohých časopisoch v roku 2000, ako napríklad Sports Illustrated, National Geographic a Reader’s Digest. V roku 2005 sa objavil aj v hudobnom videu 50 Cent a The Game Hate It Or Love It.

V roku 2002 debutoval v televíznom seriáli ako detský herec v ER, po ktorom nasledovala jediná epizóda z mnohých seriálov, ako napríklad CSI: Vyšetrovanie miesta činu, Zákon a pán Lee a Mad TV všetky v roku 2003. Tequan debutoval vo filme v roku 2004 vo filme Ray stvárňujúceho Raya Charlesa Jr., pričom hral aj R.J. Holden v sérii Cold Case v tom istom roku. V roku 2005 sa objavil v jedinej epizóde dvoch seriálov – The Shield a Strong Medicine – predtým, ako bol pozvaný, aby stvárnil svoju prvú hlavnú postavu Drewa Rocka v komediálnom seriáli. Všetci nenávidia Chrisa v ktorom si zahrali Terry Crews a Tichina Arnold a sleduje tínedžera, ktorý sa snaží prežiť život so svojou podivnou rodinou a zároveň navštevovať čistobielu školu.

Tequan natáčal pre šou od roku 2005 do roku 2009, keď skončila.

V roku 2006 stvárnil basketbalistu vo filme The Celestine Prophecy a potom sa objavil v epizóde Checkmate of Numbers v roku 2008 a epizóde Wonderful Wonderful of Weeds v roku 2009. Bol pozvaný, aby stvárnil postavu The Appleman v jedinej epizóde. z Detroitu 1-8-7 v roku 2010, predtým ako sa objavil v epizóde A Step Too Far of Private Practice a epizóde We Are Family, Part 2 of Love That Girl! v roku 2011.

V roku 2012 hral v dvoch epizódach seriálu Mr. Box Office a potom bol pozvaný, aby stvárnil svoju druhú hlavnú postavu – TJ Ashforda – v romantickom krimiseriáli General Hospital, v ktorom hrali Maurice Benard a Steve Burton, a sleduje kriminálne aktivity odohrávajúce sa v meste Nemocnica, hotely a reštaurácie v Port Charles. Tequan natáčal pre šou, kým sa neskončila v roku 2018. Medzitým sa objavil v dvoch filmoch v roku 2013 s názvom Blue Caprice a House Party: Tonight’s the Night a v roku 2016 vo filme Ringside.

Niektoré z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v Nowhere, Michigan v roku 2017, Savage Youth / Thriller v roku 2018 a House Party 6 Let's Get Turn Up v roku 2020, zatiaľ čo tri z jeho posledných účinkov v televíznych seriáloch boli v All Night v roku 2018. , The Unsettling v roku 2018 a Bumerang v roku 2019, v ktorých stvárnil opakujúce sa postavy.

Ocenenia a vyznamenania

Tequan vyhral a Cena Black Reel pre výnimočného herca vo vedľajšej úlohe, film a cena na celoafrickom filmovom festivale pre vychádzajúcu hviezdu v roku 2014 za výkon vo filme Blue Caprice a v rokoch 2015 a 2015 bol nominovaný na cenu Daytime Emmy za výnimočný film. Mladší herec v dramatickom seriáli za výkon vo Všeobecnej nemocnici nezískal žiadnu výhru.

Milujte život a vzťahy

Tequan poznal Montanu Tucker, americkú speváčku, herečku a tanečnicu už roky predtým, ako spolu začali chodiť v roku 2010. V tom čase už bol uznávaným hercom a obaja trávili väčšinu času ďaleko od seba, keď spievala a tancovala, kým Tequan natáčal pre svoje filmy a televízne seriály. Dňa 15. júla 2002 ho uverejnil aktualizáciu stavu na svojom facebookovom profile o tom, ako veľmi mu chýba jeho dievča a ako neznáša, že sa s ňou nemôže porozprávať. Verí sa, že to bolo jeden mesiac po tom, čo sa títo dvaja rozišli, a zdá sa, že Tequan po nej nemala ďalšiu priateľku, zatiaľ čo internetom kolujú zvesti, že Tequan a Montana sa nakoniec dali opäť dokopy.

Montana Tucker sa narodila v Boca Raton na Floride v USA 18. januára 1993 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Modelkou sa stala v ôsmich rokoch, keď sa začala objavovať v reklamách populárnych značiek ako BMW a Sketchers, a ako tanečnica sa preslávila už ako 13-ročná a tancovala pre Ashanti. Vyhrala niekoľko majstrovstiev sveta v hip-hope a tancovala pre známych hudobníkov vrátane Lil Wayna, Pitbulla a Ciary. Pre film Block Buster naspievala skladbu Step Up 2 the Streets a možno ju počuť aj ako hlavný soundtrack k filmu Bring It On 5.

Záľuby a iné záujmy

Tequan je fanúšikom basketbalu už od tínedžerského veku a občas si ho zahrá so svojimi priateľmi – jeho obľúbeným basketbalistom je Michael Jordan. Hrá celý rad iných športov vrátane golfu, futbalu a tenisu, pričom rád chodí na bowling so svojimi priateľmi. Vo veku 11 rokov si prvýkrát vyskúšal jazdu na motokáre a rád navštevuje Six Flags Magic Mountain a Go-Kart World. Rád cestuje a bol v mnohých štátoch USA, pričom mal možnosť navštíviť aj Taliansko, Španielsko a Anglicko. Tequan sa zaujíma o hudbu a vydal niekoľko svojich rapových skladieb a momentálne pracuje na tom, aby sa stal hudobným producentom.

pridané Tequan Richmond na Piatok 29. marca 2013

Niektorí z Tequanových obľúbených hercov a herečiek sú Chris Rock, Eddie Murphy a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Grown Ups, Death at a Funeral a The Longest Yard. Rád tiež sleduje televízne seriály, medzi jeho obľúbené patria Breaking Bad a South Park.

Vzhľad a čistý majetok

Tequan má 27 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,71 metra a váži okolo 67 kg. Od marca 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.