• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes sezóna Hubley? Bývalá manželka Kurta Russella Wiki

Kde je dnes sezóna Hubley? Bývalá manželka Kurta Russella Wiki

Obsah



Kde je dnes exmanželka Kurta Russella Season Hubley? Wiki Bio

Susan Brooks ‚Season‘ Hubley sa narodila v New Yorku v USA 14. marca 1951 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Season je herečka a speváčka , no azda najznámejšia ako bývalá manželka amerického herca Kurta Russella.

Asi pred 20 rokmi odišla z herectva a dnes zrejme žije pokojný život v Los Angeles v Kalifornii.

Detstvo a vzdelanie

Season bola vychovaná v New Yorku spolu so svojím bratom Whip Hubley a jej dvoma sestrami, Beeken a Julie Simpson-Levy, ich otcom Grantom Shelbym, ktorý bol spisovateľ a podnikateľ, a ich matkou Juliou Kaul, ktorá bola v domácnosti.

Produkčný záber sezóny Hubley VICE SQUAD, 1982.

pridané Dokument Terror In The Aisles na Sobota 20. februára 2016

Season sa začala zaujímať o herectvo vo veku ôsmich rokov, keď začala pozerať filmy a televízne seriály so svojimi súrodencami, a keď navštevovala šiestu triedu, požiadala svojho učiteľa, či by nemohla hrať v jednej z divadelných hier v škole. Po zápise na verejnú strednú školu sa Season pripojila k školskému dramatickému klubu a začala rozvíjať svoje herecké schopnosti, keď sa tam objavila v mnohých hrách. Po imatrikulácii v roku 1969 sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa pracovať na svojej kariére herečky.

Úlohy v televíznych seriáloch

Season pracovala v niekoľkých zamestnaniach počas troch rokov, aby sa finančne uživila, pričom navštevovala konkurzy a hľadala svoju prelomovú rolu.

V roku 1972 debutovala ako hosť v televíznom seriáli ako Princezná v epizóde Princess and the Partridge z muzikálu The Partridge Family – seriál bol vtedy veľmi populárny a bol nominovaný na päť cien Zlatý glóbus.

V roku 1974 sa Season objavil v dvoch epizódach akčného dobrodružného westernového seriálu Kung Fu a potom hosťoval v policajnej procedurálnej sérii The Rookies. Vo filme stvárnila svoju prvú opakujúcu sa postavu Salina Magee dramatický seriál Rodina , v ktorej si zahrali aj Sada Thompson, James Broderick a Gary Frank a ktorá sleduje rodinu Lawrenceovcov žijúcich v Pasadene v Kalifornii – show bola obrovským hitom, pretože získala deväť ocenení a bola nominovaná na 18 ďalších vrátane siedmich Zlatých glóbusov.

V roku 1977 hosťovala sezóna v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad akčný seriál Starsky & Hutch, lekársky seriál Westside Medical a akčný kriminálny seriál Kojak.

Po osemročnej prestávke v účinkovaní v televíznych seriáloch bola Season pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Carol Shelton v epizóde Little Boy Lost v seriáli The Twilight Zone v roku 1985 a potom sa objavila v epizódach antologického seriálu Alfred Hitchcock. Darčeky a kladivo Dom záhad a napätia. V nasledujúcich rokoch sa Season len krátko objavila v niekoľkých sériách, predtým než bola v roku 1992 pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Angelique Voynitzheva Marick v romantickom dramatickom seriáli Všetky moje deti, v ktorom hrali Susan Lucci a David Canary a ktorý nasleduje. Erica Kane a jej mnohí manželia.

Prehliadka získala pôsobivých 190 ocenení vrátane Primetime Emmy a bola nominovaná na 573 – sezóna sa objavila v 122 epizódach.

Niektoré z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v tínedžerskej antológii CBS Schoolbreak Special v roku 1991, tínedžerská dráma Beverly Hills, 90210 v roku 1998 a dráma Flipper v roku 1999.

Úlohy vo filmoch

Season debutovala vo filme stvárnením hlavnej postavy Lolly Madonny v akčnom kriminálnom filme Lolly-Madonna XXX v roku 1973, v ktorom hrali aj Robert Ryan a Jeff Bridges, a po chvále za svoj výkon bola pozvaná, aby si zahrala vedľajšiu postavu Pam Rainey. v tínedžerskom filme She Lives!

V nasledujúcich rokoch sa Season objavila v niekoľkých neúspešných filmoch, ako napríklad v dráme Catch My Soul v roku 1974, ďalšej dráme The Healers a vo filme o leteckej katastrofe SST: Death Flight, ktorý získal iba negatívnu kritiku.

Veci sa pre ňu zlepšili v roku 1979, keď bola obsadená do hlavnej úlohy Niki kriminálna dráma Hardcore, pričom sa objavila aj ako Priscilla Presley v životopisnom filme Elvis. Bola pozvaná, aby si zahrala ako princezná v akčnom kriminálnom filme Vice Squad v roku 1982, v ktorom si zahrali aj Wings Hauser a Gary Swanson a ktorý sleduje prostitútku, ktorá začne spolupracovať s políciou na dolapení sériového vraha.

Ďalšia Seasonova hlavná úloha bola v dramatickom filme Tri želania Billyho Griera v roku 1984, po ktorom nasledovala jej hlavná úloha v romantickom vojnovom filme The Key to Rebecca v roku 1985, ktorý sleduje nemeckého agenta, ktorý sa ocitne v Káhire počas Druhá svetová vojna. Nasledujúce roky ju videli vo vedľajších úlohách v niekoľkých filmoch, ako napríklad v thrilleri Tomorrow’s a Killer v roku 1987, akčnej dráme Steele Justice v roku 1988 a v historickom fiktívnom filme Caddy Woodlawn v roku 1989.

Niektoré z neskorších rolí Season vo filmoch boli v kriminálnom trileri Total Exposure, v ktorom stvárnila Andiho Robinsona v roku 1991, slasher filme Stepfather II, v ktorom hrala Jennifer Ashley v roku 1992, a dráme Kiss the Sky, v ktorej stvárnila Beth 1998.

Milujte život a vzťahy

Niekedy koncom 70-tych rokov sa Season stretla so svojím o tri dni mladším (teraz už bývalým) budúcim manželom Kurtom Russellom, keď ich obsadili do toho istého filmu, a po roku alebo dvoch randenia sa 17. marca 1979 vzali. malý obrad za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. 16. februára 1980, sezóna sa im narodil syn Boston Russell , ale 16. mája 1983 sa z neznámych dôvodov Season a Kurt rozviedli. Predpokladá sa, že ju Kurt podvádzal s Goldie Hawn, americkou herečkou a speváčkou, keďže spolu začali (oficiálne) randiť krátko po uzavretí rozvodu a Goldie 10. júla 1986 porodila Kurtovi syna Wyatta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Barovú scénu El Matador hľadajte vo filme Paula Schradera HARDCORE s Georgom C. Scottom v hlavnej úlohe. #seasonhubley

Príspevok zdieľaný používateľom @ bryranasaurus dňa 15. januára 2016 o 17:37 PST

V roku 1990 sa Season stretol s Davidom Hayballom, ktorý pracoval v oddelení kamery a elektrotechniky na viac ako 54 filmoch a televíznych seriáloch. Vzali sa v roku 1992 na ďalšej malej ceremónii – tentoraz sa zúčastnili len ich najlepší muž a žena – ale v roku 1994 sa Season a David rozviedli s odôvodnením „neprekonateľné rozdiely“.

Záľuby a iné záujmy

Season vyrastala s túžbou stať sa modelkou a urobila pár fotení, no nakoniec sa jej nepodarilo urobiť z modelingu prácu na plný úväzok, aj keď po tom veľmi túžila. Herečka sa od tínedžerstva zaujímala o cestovanie a mala možnosť navštíviť väčšinu štátov USA, pričom s bývalým manželom Kurtom niekoľkokrát cestovali do Európy a okrem iného dovolenkovali v Grécku a Chorvátsku. krajín.

Season je veľkou milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, z ktorých obaja zomreli, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú delfíny a veľryby. Vo svojich 20 a 30 rokoch veľmi športovala, pretože sa venovala rôznym športom, ako je golf a tenis, zatiaľ čo Season občas chodila do posilňovne.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leslie Nielsen, Robin Williams a Anne Hathaway, zatiaľ čo filmy, ktoré najradšej sleduje, sú Airplane!, Catch Me If You Can a One Day.

Vzhľad a čistý majetok

Sezóna má 69 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, zatiaľ čo Kurtov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 70 miliónov dolárov.

Kto je Kurt Russell, Seasonov bývalý manžel? Wiki Bio

Kurt Vogel Russell sa narodil v Springfielde, Massachusetts, USA, 17. marca 1951, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Pravdepodobne je najznámejší tým, že hral ako Drew Stephens v životopisnom dramatickom seriáli Silkwood v roku 1983, v ktorom si zahrali aj Meryl Streep a Cher a ktorý sleduje príbeh pracovníka, ktorý chcel odhaliť porušenia bezpečnosti pracovníkov v závode na spracovanie plutónia, ale bol potom zámerne kontaminovaný a možno aj zabitý. Za svoj výkon bol Kurt nominovaný na Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe – film.

Kurta vychovávali spolu so svojimi tromi sestrami v Springfielde ich zosnulý otec Bing Russell, ktorý bol slávny herec, a ich matka Louise Julia, ktorá bola tanečnicou.

Kurt vyrastal s túžbou stať sa profesionálnym hráčom bejzbalu, keďže hrával počas svojich rokov na strednej škole Thousand Oaks. V roku 1969 imatrikuloval a potom sa pripojil k Kalifornskej leteckej národnej garde slúžiacej vo Van Nuys v Los Angeles.

Svoju hereckú kariéru vlastne začal vo veku 12 rokov, keď hral vo filme westernový seriál Cesty Jaimieho McPheetersa , nasledovali hosťovania v kriminálnom seriáli The Fugitive a vo westernovom seriáli The Virginian. Walt Disney trval na tom, že Kurt musel hrať vojaka Willieho Prentissa v jeho sérii Walt Disney's Wonderful World of Color v roku 1966 a Kurt následne podpísal 10-ročnú zmluvu so spoločnosťou The Walt Disney Company, ktorá bola ich top hviezdou počas celého desaťročia 70. rokov. V 80. rokoch hral Kurt v niekoľkých filmoch, ako napríklad v akčnom sci-fi filme Útek z New Yorku v roku 1981, ako aj v jeho pokračovaní Útek z L. A..

V roku 1982 sa objavil v sci-fi horore The Thing a potom v roku 1986 stvárnil vedľajšiu postavu v komediálnom filme o bojových umeniach Big Trouble in Little China. sci-fi dobrodružstvo Hviezdna brána v roku 1994 a thriller Breakdown v roku 1997. Niektoré z jeho najoceňovanejších hereckých výkonov za posledných 20 rokov boli vo westernovom thrilleri The Hateful Eight z roku 2015, kritikou oceňovanom superhrdinskom filme Guardians of the Galaxy Vol. 2 v roku 2017 a komediálna dráma Once Upon a Time in Hollywood v roku 2019.

Kurt je lovec a verí, že ľudia by mali mať možnosť mať zbrane a že kontrola zbraní nezníži ani nezastaví terorizmus. Vie, ako riadiť lietadlo, má pilotnú licenciu Federálneho úradu pre letectvo (FAA), pričom je tiež členom neziskovej leteckej organizácie Wings of Hope.