Kde je dnes Samantha Boscarino? čo robí teraz?

ObsahKde je dnes Samantha Boscarino? čo robí teraz? Wiki Bio

Samantha Boscarino sa narodila v okrese Ventura v Kalifornii v USA 26. decembra 1994 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec, má americkú národnosť a má ekvádorský a taliansky pôvod. Je to herečka a speváčka, ktorá sa preslávila najmä účinkovaním vo filme The Clique a v seriáli How to Rock Nickelodeon.

Raný život a vzdelanie

Samantha bola vychovávaná so svojou sestrou Lea v okrese Ventura, jej otec, ktorý je taxikár, a jej matka, ktorá je učiteľkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

✨✨✨

Príspevok zdieľaný používateľom Samantha Boscarino (@pongypal) 5. januára 2020 o 11:50 PST

Počas základnej školy bola šikanovaná a dokonca neskôr, keď sa stala úspešnou herečkou, jej niekto povedal, že je zlato a nikdy z nej nebude diamant, na čo odpovedala: „Ďakujem, ale diamanty sa lámu ľahšie ako zlato a ľudia žiaria viac. zlomenosť'. Počas štúdia na strednej škole bola fyzicky aktívna, pretože hrala futbal a behala na dráhe. Po imatrikulácii sa Samantha nezapísala na vysokú školu, ale radšej začala pracovať vo filmovom priemysle a stala sa modelkou.

Kariéra herečky

Samantha sa počas svojej kariéry objavila iba v troch filmoch, pričom vo svojom debute stvárnila Aliciu Riveru The Clique v roku 2008.

Film sleduje tínedžera, ktorá sa snaží zapadnúť do strednej školy, a hrali v ňom Elizabeth McLaughlin, Ellen Marlow a Sophie Anna Everhard. V roku 2009 sa objavila vo filme The Perfect Game, kde stvárnila Gloriu Jimenezovú a potom sa na ďalších desať rokov prestala objavovať vo filmoch, pričom sa v roku 2018 vrátila vo filme God’s Not Dead: A Light in Darkness, kde si zahrala Keatona. Debutovala v televíznom seriáli v epizóde Jonas v roku 2009 a potom sa objavila v epizóde Perchance to Dream z Parenthood a v Trapped in Paris epizódy True Jackson, VP, obe v roku 2010.

Uznanie získala po stvárnení Skyler (opakujúca sa rola) v Veľa šťastia Charlie (2010-2014), televízny seriál sledujúci rodinu Duncanovcov, ktorí nedávno privítali štvrté dieťa menom Charlie. Objavila sa vo filmoch Wizards of Waverly Place v roku 2010 a Bucket & Skinner’s Epic Adventures v roku 2011, predtým ako bola pozvaná hrať hlavnú úlohu Molly Garfunkel vo filme How to Rock v roku 2012.

V roku 2014 účinkovala v epizóde Semper Fortis v NCIS a v epizóde Trust Me, I'm Getting Plenty of Erections z House of Lives v roku 2015, pričom sa objavila aj v seriáloch Girl Meets World a Hot in Cleveland TV seriál. rok.

Niektoré z jej najnovších vystúpení v televíznych seriáloch boli v roku 2017 vo filme Animal Kingdom a v roku 2019 v The Resident.

Milujte život a vzťahy

V roku 2008 začala Samantha chodiť s britským hercom Greggom Sulkinom po tom, čo sa stretli na konkurze do televízneho seriálu. Pred rozchodom v roku 2009 boli spolu rok, zrejme preto, že Samantha podvádzala Gregga s Mattom Shivelym, americkým hercom. Aj v roku 2009 sa internetom šírili chýry, že obľúbená herečka sa stretáva s Dougom Haleym, ďalším americkým hercom, no títo dvaja sa údajne po niekoľkých mesiacoch randenia rozišli.

Samantha potom začala chodiť s Booboo Stewartom v roku 2012 po tom, čo sa stretli na natáčaní televízneho seriálu, ale aj tento vzťah mal krátke trvanie, menej ako rok predtým, ako sa títo dvaja rozišli kvôli zaneprázdnenému rozvrhu a málo času na spoločné trávenie. Verí sa, že Samantha v súčasnosti chodí s hercom, s ktorým sa stretla na scéne Animal Kingdom v roku 2017 – títo dvaja sa očividne snažia držať ďalej od pozornosti médií.

Záľuby a iné záujmy

Samantha je veľkou fanúšičkou filmového priemyslu, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Scarlett Johansson, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Suicide Squad, Independence Day a Lost in Translation.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, ktorého možno často vidieť obrázky, ktoré odovzdáva na jej instagramový účet. Samanthiným obľúbeným obdobím je leto, ktoré rada trávi v Miami, kde leží na plážach a opaľuje si telo. Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov a navštívila niekoľko štátov USA, ako aj niekoľko európskych krajín, napríklad Nemecko, Taliansko a Grécko. Samantha je filantropka, ktorá časť svojich príjmov venovala niekoľkým charitatívnym organizáciám vrátane Červeného kríža, pričom s niektorými z nich bola aj dobrovoľníčka.

Keď sú kúpeľňové selfie prijateľné #herro ✌️

pridané Samantha Boscarino – oficiálna na Streda 5. augusta 2015

Vo svojom voľnom čase rada chodí do posilňovne a počúva hudbu – niektorí z jej obľúbených umelcov sú Elton John, Eminem a Taylor Swift.

Vzhľad a čistý majetok

Samantha má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 52 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.

Najpopulárnejšie herečky v Amerike

Amerika je obľúbenou krajinou mnohých herečiek, ktorým sa darilo vo filmovom priemysle, ako aj v iných oblastiach, ako je hudba a modeling.

V našom zozname spomenieme päť najpopulárnejších herečiek, ktoré sa narodili v USA.

Prvý na našom zozname je Julia Robertsová ktorá sa narodila v Smyrne v štáte Georgia 28. októbra 1967 a je populárna pre svoje úlohy vo filmoch ako Pretty Woman v roku 1990, Notting Hill a Runaway Bride v roku 1999, okrem iného. Druhé miesto patrí Katharine Hepburnovej, narodenej 12. mája 1907 v Hartforde v štáte Connecticut a zomrela 29. júna 2003 vo veku 96 rokov. Preslávila sa tým, že hrala vo filmoch ako Hádaj, kto príde na večeru v roku 1967 a Lev v r. Zima v roku 1968.

Jessica Langeová ktorá je na treťom mieste, sa narodila v Cloquet v Minnesote 20. apríla 1949 a je známa úlohami vo filmoch Country v roku 1984, Sweet Dreams v roku 1985 a Blue Sky v roku 1994. Štvrté miesto patrí Meryl Streep, ktorá sa narodila v r. Summit, New Jersey a je známy tým, že si zahral vo filmoch The Devil Wears Prada v roku 2006, August: Osage County v roku 2013 a Into the Woods v roku 2014. Piate miesto v našom zozname drží Elizabeth Taylor, ktorá žila od 27. februára 1932 do 23. marca 2011 a bola najpopulárnejšia vďaka úlohám v dráme A Place in the Sun nakrútenej v roku 1951 a Cat on a Hot Tin Roof natočenej v roku 1958.