Kde je dnes Randi Oakes? čo robí teraz? Wiki

ObsahKde je Randi Oakes dnes a čo teraz robí? Wiki životopis

Randi Oakes sa narodila v Sumner, Iowa, USA, 19. augusta 1951, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Randi je bývalá herečka a modelka ktorá si získala uznanie po tom, čo stvárnila dôstojníčku Bonnie Clark v kriminálnom seriáli CHiPS v rokoch 1979 až 1982. V seriáli hrali Erik Estrada, Larry Wilcox a Robert Pine a bol o dvoch dôstojníkoch diaľničnej hliadky pracujúcich v Kalifornii. Bola úspešná a získala dve ocenenia a bola nominovaná na štyri ďalšie vrátane jedného Zlatého glóbusu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Randi Oakes. • • • • • #herečka #herec #kino #film #moviestar #hollywood #divadlo #hranie #brwc #filmy #filmy #herci #režisér #film #goodmovie #star #instamovies #dvd #drama #celebrita #instaflick #flicks # flick #videa #instaflicks #skvely #zivot hercov #tv #RandiOakes

Príspevok zdieľaný používateľom VAR (@brwc) dňa 19. augusta 2018 o 8:44 PDT

Randi odišla z herectva a modelingu a momentálne žije so svojím manželom a ich deťmi v južnom Oregone.

Detstvo a vzdelanie

Randi bola vychovaná ako jediné dieťa v Randalii v štáte Iowa, keďže jej rodičia sa tam presťahovali zo Sumneru, keď mala sedem rokov. Jej otec vlastnil farmu v Randalii, zatiaľ čo jej matka bola v domácnosti – podporovali Randiin sen stať sa slávnou modelkou. Navštevovala miestnu strednú školu a tiež modelingovú školu v Des Moines, ktorú navštevovala dvakrát týždenne. V roku 1968 sa stala modelkou roka Miss Iowa a s finančnou podporou svojich rodičov sa presťahovala do New Yorku, aby sa naplno venovala modelingu.

Nenavštevovala vysokú školu, ale radšej sa rozhodla pracovať na svojej modelingovej kariére a potom sa vo veku 23 rokov rozhodla zamerať na herectvo a modeling nechala za sebou.

Kariéra herečky

Randi debutovala v televíznom seriáli v roku 1976, keď stvárnila Margo Dale v epizóde Our Man in the Harem akčného kriminálneho seriálu McCloud, v ktorom hrali Dennis Weaver, J. D. Cannon a Terry Carter a ktorý je o maršálovi žijúcom v Taose v roku Nové Mexiko – séria bola nominovaná na šesť cien Primetime Emmy. V tom istom roku debutovala vo filme, keď stvárnila Jennie v mysterióznej kriminálnej dráme Twin Detectives, v ktorej hrali Jim a Jon Hagerovci a ktorá je o bratoch dvojčatách, ktorí sa zapletú do vraždy.

Randi bola potom pozvaná, aby sa objavila ako Sally Cantrell v kriminálnom thrilleri Acapulco Gold a pokračovala ako hosťujúca hviezda ako Andrea Geller v epizóde Good Cop of the kriminálny seriál Delvecchio.

V roku 1977 stvárnila vedľajšiu postavu June v hudobnom reality televíznom špeciáli Telethon, ktorý režíroval Francesco Collu a scenár napísala Valeria Bandino. V roku 1977 hrala opakujúcu sa postavu Georgie v siedmich epizódach kriminálneho seriálu Rosetti a Ryan, ale séria bola v tom istom roku zrušená. V roku 1978 Randi stvárnila dve postavy v dvoch epizódach akčného kriminálneho seriálu Switch, ktorý sa vysielal v rokoch 1975 až 1978 a bol o bývalom policajtovi a bývalom trestancovi, ktorí si spoločne otvorili detektívnu kanceláriu.

Nasledovalo mnoho úloh – Randi sa bez uznania objavila v romantickej dramatickej mysterióznej snímke Dead Man's Curve, po ktorej nasledovalo stvárnenie Blonde Taurus v akčnom dobrodružnom sci-fi seriáli Battlestar Galactica, v ktorom hrali Lorne Greene, Richard Hatch a Dirk Benedict. veľký úspech, pretože bol nominovaný na dve ceny Zlatý glóbus. Potom hrala Cynthiu v epizóde Skywayman dobrodružnej série Sword of Justice, ktorá sa však vysielala len 10 epizód, kým bola zrušená. Randi potom hosťovala ako Diane Marsh v jedinej epizóde kriminálneho seriálu David Cassidy – Man Undercover.

V roku 1979 stvárnila Lisu v dobrodružnom komediálnom seriáli B. J. and the Bear a potom sa objavila ako Ursula Brown v epizóde The Killing Point mysteriózneho kriminálneho seriálu Barnaby Jones v roku 1980.

Všetko najlepšie k narodeninám Randi Oakes!

pridané Lupienky na Sobota 19. augusta 2017

V rokoch 1981 až 1983 stvárnila tri postavy v troch epizódach romantického komediálneho dramatického seriálu The Love Boat, ktorý bol nominovaný na osem Zlatých glóbusov, a tri postavy v troch epizódach dobrodružného komediálneho seriálu Fantasy Island.

Dve z posledných rolí Randi pred odchodom z herectva boli v dobrodružnom thrillerovom seriáli Masquerade ako Alamo Dolly v epizóde Winnings v roku 1984 a v dramatickom seriáli Glitter, v ktorom hrala Heather v epizóde Suddenly Innocent v roku 1985.

Vystúpenia v televíznych reláciách

Randi pracovala s tímom NBC na Battle of the Network Stars VII v roku 1979 a potom slúžila ako panelistka pre Match Game PM a The Hollywood Squares (Daytime) v roku 1980.

Potom, čo sa preslávila vďaka svojim hereckým schopnostiam, bola pozvaná, aby sa objavila v niekoľkých show, ako napríklad The Mike Douglas Show a The Tonight Show v hlavnej úlohe s Johnnym Carsonom v roku 1980 a v roku 1981 bola v televíznom špeciáli Women Who Rate a 10, pričom sa objavila aj v The Alan Thicke Show a All-Star Family Feud Special.

Bola hosťom v The Merv Griffin Show a The John Davidson Show a potom slúžila ako hosteska v Battle of the Network Stars XII v roku 1982. Randi bola členkou panelu v Match Game/Hollywood Squares Hour v roku 1984 a jej posledné vystúpenie pred odchodom do dôchodku bol v televíznom špeciáli The 3rd Annual American Comedy Awards v roku 1989, ale v roku 2014 ako „cameo“ v Entertainment Tonight.

Milujte život a vzťahy

V roku 1970 sa Randi stretla s Joeom Namathom, ktorý je bývalým hviezdnym hráčom amerického futbalu. Chodili spolu do roku 1977, ale počas týchto rokov trávili veľa času oddelene, hoci v roku 1976 bola Randi často označovaná ako jeho snúbenica. Potom, čo sa definitívne rozišli, Randi začala chodiť s Mikeom Porcarom , najznámejší tým, že hral na basgitare pre americkú rockovú skupinu Toto založenú v roku 1977. Zasnúbili sa v roku 1978, no koncom roka sa rozišli.

V roku 1979 sa Randi stretla s Gregorym Harrisonom, keď obaja súťažili v hernej show Battle of the Network Stars VII, a o rok neskôr, 21. decembra 1980, sa vzali na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina.

10. decembra 1985 Randi porodila ich dcéru Emmu Lee, zatiaľ čo ich druhá dcéra Lily Anne nasledovala 6. februára 1989 a v roku 1991 ich tretia dcéra Kate. O rok neskôr si Randi a Gregory adoptovali chlapca Quinna Edgara Harrisona.

Záľuby a iné záujmy

Randi je veľkou milovníčkou zvierat a koncom 70. rokov mala domáceho maznáčika Keeshonda s názvom Tillie a mačku Tabby menom Bonnie, ktoré obaja zomreli v polovici 80. rokov. Je fanúšičkou hudby Brucea Springsteena a v 80. rokoch mala príležitosť objaviť sa v jeho videu The River na jeho samom začiatku. Je veľkou fanúšičkou motoriek a v roku 1981 sa v noci previezla nahá spolu s Erikom Estradom a Larrym Wilcoxom na policajnej motorke Kawasaki KZ 1000.

Kevin Skinner

Randi bola fyzicky aktívna počas svojich 20-tych a 30-tych rokov, pretože každý týždeň absolvovala niekoľko tréningov v posilňovni, venovala sa aj rôznym športom, ako je tenis a golf, a dodržiavala prísnu diétu, čo sa však zmenilo po pôrode. jej prvá dcéra.

Randi vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Meryl Streep a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Taxikár, Diabol nosí Pradu a Pán a pani. Smith.

Vzhľad a čistý majetok

Randi má 68 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp (1,65 m) a váži okolo 120 libier (54 kg). Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.