Kde je dnes prvá manželka Jordana Belforta, Denise? Wiki

ObsahKde je dnes Denise Belfort?

Denise Lombardo sa narodila v Ohiu v USA, v polovici 60-tych rokov nie je známy presný dátum jej narodenia, ale hovorí sa, že jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Dnes pracuje ako realitná maklérka , ale je pravdepodobne najznámejšia ako prvá manželka Jordana Belforta, slávneho amerického spisovateľa a motivačného rečníka.

Detstvo a vzdelanie

Denise bola vychovávaná v Ohiu ako jedináčik, jej otec, ktorý bol obchodníkom, a jej matka, ktorá bola sekretárka. Rodičia ju nabádali, aby radšej pracovala na svojom vzdelaní, než aby mala zlú prácu a musela sa spoliehať na svojho manžela.

Navštevovala miestnu strednú školu, z ktorej vyštudovala ako jedna z najlepších študentiek, a po niekoľkých rokoch, kým získala peniaze na vysokú školu, zapísala sa na Towson University ktorú v roku 1992 ukončila s titulom bakalár prírodných vied v odbore Business Administration. Keď tam bola, bola súčasťou združenia Alpha Omicron Pi a bola fyzicky aktívna, keďže hrala rôzne športy vrátane futbalu a tenisu.

Denisina kariéra

Denise začala svoju kariéru v roku 1993, keď nastúpila do Modern Medical Systems Company, kde pracovala v ich obchodnom oddelení až do roku 2000, kedy sa stala špecialistkou na podlahy a začala pracovať pre The Home Depot Company.

Zostala s nimi až do roku 2006, kedy odišla pracovať do Smith & Nephew Company.

V roku 2010 sa Denise rozhodla stať sa realitnou maklérkou, získala licenciu a potom začala pracuje v Prudential Douglas Elliman Company . Hoci sa snažila udržať svoj osobný a obchodný život mimo pozornosti médií, ukázalo sa, že je to ťažké kvôli jej bývalému manželstvu s Jordanom Belfortom.

Denise hrá Christin Milioti vo filme Wolf of the Wall Street, ktorý sleduje Jordanovu notoricky známu kariéru.

Milujte život a manželstvo s Jordanom Belfortom

Denise sa zoznámila s Jordanom Belfortom v roku 1990, keď ich zoznámil spoločný priateľ, a už po niekoľkých mesiacoch randenia sa vzali. potom sa rozviedli v roku 1991 . Všeobecne sa verí, že dôvodom ich rozvodu bola Jordanova nevera a krátko po dokončení rozvodu sa oženil s americkou modelkou Nadine Caridi, ktorá im porodila dve deti, no manželstvo sa v roku 2005 skončilo rozvodom.

V roku 1995 sa Denise vydala za svojho dvojročného priateľa Mladyho na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo len niekoľko blízkych priateľov a rodiny, a odvtedy si podrobnosti o svojom a Mladyho manželskom živote necháva pre seba.

Nemá deti a momentálne vedie zjavne pokojný život s Mladym a ich dvoma psami v ich dome v Ohiu.

Záľuby a iné záujmy

Denise sa väčšinou zamerala na zarábanie peňazí, no vo svojom voľnom čase rada robí niekoľko vecí. Rada nakupuje veci do svojho domu, vďaka čomu sa cíti ako interiérová dizajnérka a je veľkou milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú kone. Rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, pričom pri niekoľkých príležitostiach navštívila Európu – jej obľúbené mesto sú Benátky v Taliansku. Už nie je fyzicky aktívna ako v minulosti, keď mala niekoľko tréningov v posilňovni, jej hlavnou pohybovou aktivitou je dnes cyklistika, ktorej sa však venuje skôr zriedka.

Denise vo svojom voľnom čase sleduje filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Johnny Depp a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Nožnicovoruký Edward, Willy Wonka a továreň na čokoládu a Leon The Professional. Tiež rada číta knihy a jej obľúbenou spisovateľkou je Agatha Christie.

Denisin čistý majetok

Denisin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Jordánsky majetok od polovice roku 2020 sa odhaduje na viac ako 100 miliónov dolárov. Denise má dlhé hnedé vlasy a jej oči sú modré, je vysoká asi 1,65 m. Jej vek je okolo 55 rokov.

Kto je Jordan Belfort?

Jordan Ross Belfort sa narodil v Bronxe, New York City, USA, 9. júla 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť.

Je to bývalý obchodník s cennými papiermi, ktorý sa preslávil najmä škandálom z roku 1999, keď bol obvinený z podvodu a manipulácie s burzou, ku ktorým sa priznal a priznal, že prevádzkoval kotolňu („ odchádzajúce call centrum predávajúce pochybné investície cez telefón“ ). Bol odsúdený na rok a 10 mesiacov vo väzení a po prepustení vydal svoju knihu Vlk z Wall Street, ktorá zožala obrovský úspech a v roku 2013 bola sfilmovaná.

Vyrastal v Bayside, Queens a od malička vedel, ako zarobiť peniaze. Počas navštevovania strednej školy on a jeho priateľ Elliot predávali taliansky ľad na pláži a každý si zarobil 10 000 dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ľudia nekupujú akcie, ale predávajú sa im. Nikdy na to nezabudni. #jordanbelfort #thewolfofwallstreet

Príspevok zdieľaný používateľom Jordan Belfort (@wolfofwallst) 29. júla 2020 o 10:34 PDT

Jordan pokračoval v štúdiu na Americkej univerzite, na ktorej v roku 1984 ukončil bakalársky titul v odbore biológia. Rozhodol sa stať zubným lekárom, a tak sa zapísal na University of Maryland's School of Dentistry, ale potom, čo mu dekan povedal, že zubné lekárstvo nie je oblasťou na zarábanie peňazí, odišiel a stal sa podomovým predajcom mäsa na Long Islande. Založil svoju vlastnú spoločnosť, ktorá bola zatvorená v roku 1987, ale nakoniec mu pomohol priateľ začať sa vzdelávať ako maklér v L. F. Rothschild.

Pokračoval v založení maklérskej spoločnosti Stratton Oakmont, Inc., ktorá oklamala investorov tak, že prišli o milióny dolárov, zatiaľ čo Jordan viedol okázalý životný štýl a užíval drogy, zatiaľ čo jeho obľúbeným bol metakvalon.

Predpokladá sa, že oklamal investorov za viac ako 1 miliardu dolárov, až kým ho v roku 1989 nezačala sledovať Národná asociácia obchodníkov s bezpečnostnými informáciami a jeho spoločnosť bola nakoniec v decembri 1996 zatvorená a bol obvinený z podvádzania investorov a prevádzkovania kotolne. Svoj trest si odpykal v Taftovom nápravnom ústave a dostal príkaz splatiť 110 miliónov dolárov ľuďom, ktorých oklamal. Po prepustení z väzenia sa Jordan stal motivačným rečníkom.

Jordan bol vlastníkom jachty Nadine, ktorá bola vyrobená pre Coco Chanel, ale v júni 1996 sa potopila po tom, čo Jordan vyplával proti radám svojho kapitána.

Venuje sa rôznym športom a najlepší je v tenise.