• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Pepsi dievča? Životopis Hallie Eisenbergovej

Kde je dnes Pepsi dievča? Životopis Hallie Eisenbergovej

ObsahÚvod

Ak patríte medzi milovníkov filmov, s najväčšou pravdepodobnosťou ste už počuli o prominentnom mladom hercovi Jesse Eisenbergovi. Vedeli ste, že má mladšiu sestru, ktorá bola koncom 90. rokov v rôznych reklamách na Pepsi? Koľko toho naozaj viete o Hallie Eisenbergovej?

Raný život a vzdelanie

Hallie Kate Eisenberg sa narodila 2. augusta 1992 v East Brunswick, New Jersey USA rodičom Barrymu a Amy Eisenbergovým v sekulárnej židovskej rodine.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zameranie na ocenenie malých okamihov. Andddd oceňuje milujúceho priateľa, ktorý kvôli tejto fotke vytiahol telefón skôr, ako som ho o to vôbec požiadal

Príspevok zdieľaný používateľom Hallie Eisenbergová (@halliebunnies) 20. apríla 2020 o 13:59 PDT

Jej otec viedol miestnu nemocnicu predtým, ako sa stal vysokoškolským profesorom, a jej matka bola profesionálna klaunka, ktorá viac ako 20 rokov vystupovala na narodeninových oslavách pre deti. Eisenberg má dvoch starších súrodencov, brata Jesseho Eisenberga a sestru Kerry Eisenbergovú. Svoje meno dostala po postave Thory Birch z filmu All I Want for Christmas, Hallie O’Fallon.

Eisenbergová chodila na miestnu strednú školu a po maturite sa zapísala na Americkú univerzitu vo Washingtone, D.C., ale dala si prestávku v štúdiu, aby sa mohla venovať hereckej kariére.

Pepsi dievča

Eisenbergovo prvé pozoruhodné televízne vystúpenie bolo v sérii reklám na slávnu značku sýtených nealkoholických nápojov Pepsi, ktorá sa stala tvárou Pepsi, keď mala len sedem rokov – v skutočnosti bola počas svojej kariéry známa ako „The Pepsi Girl“. V televízii ju bolo možné vidieť od konca 90. rokov do začiatku 21. storočia.

Kariéra

Eisenberg ju priviedol k herectvu debutovať v roku 1998, keď mala len šesť rokov, bola obsadená ako Marie Alweather v rodinnej komédii Paulie. V tom istom roku stvárnila dcéru postáv Jamie Lee Curtis a Alana Batesa v televíznom filme Nicholas Gift.

Haillie bola zaneprázdnená v roku 1999, keď sa vedľa Andyho Garciu objavila v televíznom filme Davida Anspaugha Swing Vote, potom hrala vo filme A Little Inside, v ktorom stvárnila Abby Mills, a objavila sa po boku Russella Crowea, Al Pacina a Christophera Plummera v životopisný film The Insider, napokon účinkovanie po boku Robina Williamsa v sci-fi komediálnom filme Bicentennial Man. V roku 2000 sa Haillie objavila v epizóde televízneho seriálu Get Real, kde si zahrala po boku Joeyho Larena Adamsa a Minnie Driver, potom stvárnila Helen Keller, americkú spisovateľku, ktorá bola prvou hluchoslepou osobou, ktorá získala titul bakalára umenia, v epizóde The Miracle Worker epizóde série The Wonderful World of Disney. V roku 2002 sa objavila v divadelnej inscenácii The Women v divadle Roundabout, ktorú napísala Clare Boothe Luce.

Eisenberg sa v nasledujúcich rokoch pravidelne objavoval v televízii a vo filmoch, stvárnil Grace Rothmanovú v epizóde televízneho seriálu Presidio Med, účinkoval v komediálnom televíznom filme The Goodbye Girl spolu s Jeffom Danielsom a Patriciou Heatonovou a objavil sa vo filme Jesus, Mary a Joey, komediálny romantický film režiséra Jamesa Quattrochiho.

V roku 2006 si zahrala v rodinnej komédii o živote typických detí na strednej škole How to Eat Fried Worms, ktorá bola adaptáciou rovnomennej knihy Thomasa Rockwella – spoločne získala cenu Young Artist Award v kategórii Najlepší mladý súbor v roku 2007 za prínos k tomuto filmu.

V roku 2008 sa krátko objavila v dramatickom filme Heaven’s Messenger o lekárovi, ktorý sa snaží zistiť, kto je jeho nemenovaný pacient s viacerými osobnosťami. V tom istom roku hosťovala vo filme Wild Child, v ktorom stvárnila Ruthie.

Eisenberg sa naposledy objavil v celovečernom filme v roku 2010, keď účinkovala po boku svojho brata Jesseho v životopisnom filme Holy Rollers, ktorý ukázal život mladého muža z ortodoxnej židovskej rodiny, ktorý sa stal obchodníkom s extázou.

Osobný život

Eisenbergov starší brat Jessie je slávny hollywoodsky herec. Preslávil sa najmä stvárnením zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga v životopisnom filme Davida Finchera The Social Network z roku 2010. Účinkoval v mnohých populárnych vysoko zarábajúcich filmoch, ako napríklad Now You See Me a jeho pokračovaní Now You See Me 2, Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti a Do Ríma s láskou. Na rozdiel od svojho staršieho brata, Eisenberg odišiel z herectva v roku 2010, aby si mohla dokončiť vysokoškolské vzdelanie a zamerať sa na iné obchodné ciele.

Keďže odišla z herectva, keď bola ešte tínedžerkou, o Eisenbergovom súkromnom živote sa toho veľa nevie. Na verejnosti ju vídať len zriedka a jej brat o nej len zriedka hovorí, aby rešpektoval jej súkromie.

Eisenberg je aktívny na niekoľkých platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram. Na poslednom menovanom má takmer 9 000 sledovateľov a na svojom instagramovom profile často zverejňuje zábery seba a svojej rodiny z niekoľkých fotografie , možno si všimnúť, že chodí s mužom menom Jon Carrado a že vlastní adoptovaného psa menom Albus.

Eisenberg je bojovníčkou za práva zvierat a na svojom instagramovom profile ju často vidno propagovať rôzne útulky pre zvieratá.

Bola tiež súčasťou ženského pochodu, ktorý sa konal v januári 2017 v Nashville, Tennessee, USA.

Čistá hodnota

Napriek tomu, že Eisenberg odišla z herectva, keď mala 18 rokov, mala prominentnú kariéru ako chlapec a dospievajúci herec. Od júna 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 2 miliónov dolárov.

Fyzicka charakteristika

Hallie Eisenberg má nízku postavu, stojí vo výške 5 stôp 1 palca (1,55 m) a váži približne 50 kg, s tvarom presýpacích hodín a vitálnymi štatistikami približne 32-23-33 palcov. Má dlhé, kučeravé hnedé vlasy a tmavé oči. Jej črty tváre sa veľmi podobajú na jej brata Jesseho.