• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Patty McCormack? Čistá hodnota, Biografia

Kde je dnes Patty McCormack? Čistá hodnota, Biografia

ObsahKto je Patty McCormack a kde je dnes? Wiki Bio

Patricia Ellen ‚Patty‘ Russo sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, dňa 21. augusta 1945 , takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila účinkovaním v sitkome The Ropers, ako aj v hre Playhouse 90. Povrávalo sa, že Patty odišla z herectva, a hoci to nie je pravda, hrá menej často. trávi čas doma oddychom.

Raný život a vzdelanie

Patty vychovala v Brooklyne jej matka Elizabeth, ktorá bola súťažnou jazdou na kolieskových korčuliach, a jej otec Frank Russo, ktorý bol hasičom – Patty sa zdá byť jedináčik.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sú prázdniny, deti! DRŽTE SA, všetci! Aj keď ste vražedné dieťa. Smerujem do Los Angeles a Palm Springs, hoci len kvôli srdečnosti priateľských tvárí. Ako hovorí moja 94-ročná teta Mary: Ak sú pre vás Vianoce drsné, nezabudnite, že z vášho dňa je 24 hodín a na 8 z nich spíte. A môžete vyprať dve dávky bielizne, ktorá horí ďalšie 4 hodiny. Prečítajte si noviny, pozrite si Jeopardy a tri relácie o archeológii na PBS. A tu je váš deň. Je to múdra žena. #thebadseed #pattymccormack #holidaysarechallenging #bahhumbug #justkidding #myclosetisfullofchristmasornaments #ihatecoldweather #manoahbowman #markbiberstine #matttunia #johnsala #jeffsumner #johnsloman #davidstandish #fritzbrekeller #tomcasiello #donnapescow #stevebluestein #boblambert #scottkelly #catherinehouser #elizabethcheap #kennysolms #johnschroeder #chrisfowler #timothybenell #özkankılıç #imforgettingpeople #rhodapenmark #photoshopmagic #thebadseed

Príspevok zdieľaný používateľom Frank Vlastnik (@frankvlastnik) 13. decembra 2019 o 22:10 PST

Študovala na strednej škole v New Utrecht, kde si svoje herecké schopnosti precvičila v školskom dramatickom klube, pričom s herectvom začala už dávno predtým, keď mala šesť rokov, keď sa objavila v komediálnom filme Two Gals and a Guy, ktorý vyšiel v roku 1951 o dva roky neskôr, objavila sa v televíznom seriáli Mama. Vo veku ôsmich rokov debutovala v divadle v hre Touchstone a potom získala svoju prvú hlavnú úlohu v hre The Bad Seed s Rhodou Penmarkovou.

Po maturite na strednej škole Patty nenavštevovala vysokú školu, ale stala sa herečkou na plný úväzok.

Kariéra herečky

Pokračovala v kariére stvárnil Angela vo filme Snehová kráľovná v roku 1957 a v tom istom roku sa objavil v melodrame All Mine to Give. Patty hrala hlavnú úlohu Kathy O'Rourke v komediálnom filme Kathy-O' v roku 1958, zatiaľ čo nasledujúci rok ju stvárnila Torey Peck v komediálnom filme Peck's Bad Girl, ktorý bol remakom pôvodného filmu z roku 1918 ( ktorý je dnes stratený).

Objavila sa v jednotlivých epizódach televízneho seriálu Wagon Train a Alcoa Presents: One Step Beyond v roku 1959, zatiaľ čo v roku 1960 bola jej hviezda vo filme. Dobrodružstvá Huckleberryho Finna s Tonym Randallom a Eddiem Hodgesom v hlavných úlohách a bol obrovským hitom.

Je založený na príbehu, ktorý Mark Twain napísal v roku 1851 a ktorý sleduje dvoch priateľov, jedného čierneho a jedného bieleho chlapca, ktorí utekajú z domu pri hľadaní slobody a vzrušujúcich dobrodružstiev.

Patty sa objavila vo filmoch The Explosive Generation a Jacktown v rokoch 1961 a 1962, zatiaľ čo nasledujúci rok stvárnila Karen Kegler v televíznom seriáli The New Breed. V roku 1968 bola obsadená do úlohy Susan Hoffmanovej v celovečernom filme Maryjane, ktorý sleduje učiteľku umenia, ktorá skončí vo väzení po tom, čo ju obvinili z držania drog. V tom istom roku sa objavila v dvoch ďalších filmoch – The Mini-Skirt Mob a The Young Runaways – predtým, ako si dala sedem rokov prestávku s hraním.

Vo svojej kariére pokračovala v roku 1975, keď sa objavila v horore Bug, žánru, v ktorom sa objavila, a potom si dala ďalšiu dlhú prestávku, kým sa objavila v nadprirodzenom horore Invitation to Hell.

Ďalej sa objavila v niekoľkých televíznych seriáloch, vrátane Murder, She Wrote a Cold Case, pričom sa objavila aj vo filmoch Mommy a Mommy’s Day. V roku 2005 stvárnila Helen vo filme Heart of the Beholder, ako aj Marciu Gordon vo filme Criminal Minds, zatiaľ čo v nasledujúcich rokoch bola jej hosťujúcou hviezdou v televíznych seriáloch ako Private Practice, Desperate Housewives a Supernatural.

Niektoré z posledných úloh Patty boli v komediálnom televíznom seriáli Hart of Dixie v roku 2013, hororovom dramatickom filme The Bad Seed v roku 2018 a vo filme Home Abduction v roku 2019.

Ocenenia a uznania

Patty získala v roku 1956 cenu Mliečna dráha pre najúžasnejšieho mladého herca, pričom bola nominovaná na Zlatý glóbus a Oscara za výkon vo filme The Bad Seed. Je najmladšou osobou, ktorá získala hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy vo veku iba 15 rokov. V roku 2009 bola pozvaná, aby sa stala čestným hosťom konferencie Nostalgia v Strednom Atlantiku, na ktorej sa premietali mnohé z jej filmov.

Milujte život a vzťahy

Patty sa zoznámila s Robertom Richardom Cataniom, reštaurátorom, v roku 1962, keď nakrúcala pre film v Los Angeles, a obaja spolu chodili takmer štyri roky, kým sa v roku 1966 zasnúbili a v roku 1967 sa vzali na ceremónii, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 300 ľudí. 27. júla 1969 Patty porodila ich syna Roberta R. Cataniu a rozhodla sa dať si prestávku z hereckej kariéry, aby mohla vychovávať svojho syna. O dva roky neskôr porodila ich druhé dieťa, no s Robertom sa v roku 1973 z neznámych dôvodov rozviedli.

V roku 1981 začala chodiť Ernest Thompson ktorý je najznámejším dramatikom a scenáristom 117 libier (53 kg).

Od marca za písanie drámy Na zlatom rybníku. Nasledujúcich osem rokov spolu chodili bez toho, aby sa vzali a nemali spolu deti. Patty je momentálne slobodná a stále hrá.

Záľuby a iné záujmy

Patty je od začiatku svojej kariéry filantropkou a darovala veľké množstvo peňazí charitatívnym organizáciám, pričom dobrovoľne pôsobila aj v Ázii, Afrike a Európe. Jej hlavným koníčkom počas tínedžerských rokov bolo cestovanie a navštívila mnohé európske krajiny ako Nemecko, Francúzsko a Taliansko, pričom jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Miami na Floride.

Má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Robert De Niro a Meryl Streep, pričom medzi jej obľúbené filmy patria Jeden deň, Správa vo fľaši a Život je krásny. Patty je milovníčkou zvierat a mala niekoľko domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a papagájov. Keď bola mladšia, bola veľmi dobrá v športe, najmä v tenise a lakrose, ale už žiadny nehrá.

Vzhľad a čistý majetok

Patty má 74 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,6 metra a váži okolo roku 2020, jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.