• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Mindy Cohn? Čistá hodnota, vek, Wiki. lesbička?

Kde je dnes Mindy Cohn? Čistá hodnota, vek, Wiki. lesbička?

Mindy Cohn je americká herečka, komička a hlasová herečka, ktorá je známa najmä vďaka úlohe Natalie Green v sitcome The Facts of Life a ktorej hlasom sa stali fanúšikovia animovanej série Scooby-Doo (2002-2006). , spoznal by vo Velme.

ObsahRaný život a rodina

Mindy Cohnová sa narodila ako Melinda Heather Cohnová 20. mája 1966 v Los Angeles v Kalifornii manželom Natovi a Ine Cohnovým, právnikom v oblasti nehnuteľností. Patrí do židovskej rodiny. O jej rodine a rokoch dospievania nie sú dostupné žiadne ďalšie informácie.

Vzdelanie

Navštevovala Westlake School v Holmby Hills v Kalifornii. Neexistujú žiadne informácie o tom, kde maturovala zo strednej školy. Vyštudovala kultúrnu antropológiu na Loyola Marymount University v L.A.

Pamätáte si na roztomilú Mindy Cohnovú z „The Facts of Life“? Herečka dnes vyzerá tak inak, že ju takmer nespoznávame! —> http://bit.ly/2k7Y6PS

pridané Ženský svet na Utorok 7. marca 2017

Kariéra

Prvé kroky

Fakty života

Cohnová mala skvelý štart do svojej kariéry, keď získala úlohu Natalie Green v televíznom seriáli NBC The Facts of Life. V tom čase mala len 13 rokov. Zdá sa, že charakterová herečka a komička Charlotte Ray Lubotsky, objavil ju keď Charlotte a producenti seriálu išli do Westlake School v Holmby Hills robiť výskum pre show. The Facts of Life bol spin-off ďalšieho televízneho seriálu Diff'rent Strokes, kde bola Charlotte Rae obsadená ako pani Edna Garrett, prvá gazdiná Drummondovcov, a ktorá by hrala rovnakú postavu, ale ako domácu matku v Eastlande. Škola, internátna škola pre dievčatá, v novej sérii.

Mindy povedala, že Charlotte za ňu lobovala a požiadala producentov, aby pre ňu vytvorili part. Zdalo sa, že okrem toho, že bola ‚veselá a nepotlačiteľná‘, Mindy pripomenula Charlotte jej najlepšiu kamarátku Natalie.

Recepcia

Sitkom sa prvýkrát odvysielal 24. augusta 1979 a trval deväť sezón (1979-1987) s 201 epizódami. Bola to séria NBC s najnižším hodnotením počas prvej sezóny a bola prerušená. Pre sezónu 2 boli vykonané rozsiahle zmeny, ktoré sa vyplatili, pretože na svojom novom časovom úseku získala vysoké hodnotenie, ktoré vyvrcholilo na 27,4 v januári 1981, čím sa stala štvrtou najvyššie hodnotenou scenáristickou sériou na NBC. Potom s treťou sezónou sa stala celkovo 2. sériou NBC a jej najvyššie hodnotenou komediálnou sériou.

Pokračovalo to vo svojom úspešný beh počas zvyšku sezón. NBC plánovala obnoviť show na desiatu sezónu, ale Mindy Cohn a ďalšia členka obsadenia, Nancy McKeon, sa rozhodli odísť po deviatej sezóne. S úspechom seriálu bol vysielaný aj v iných krajinách ako Kanada, Brazília a Francúzsko.

Mindy bola tiež súčasťou troch dvojhodinových filmových televízií, konkrétne The Facts of Life Goes to Paris (1982), The Facts of Life Down Under (1987) a The Facts of Life Reunion (2001).

Ďalší úspech

Objavila sa ako jej postava Natalie Green v dvoch epizódach Diff’rent Strokes.

Mindy dokázala hrať aj iné postavy, keď hosťovala v jednej alebo dvoch epizódach iných populárnych televíznych seriálov, ako napríklad NBC’s Double Trouble (1985) a 21 Jump Street (1987-1988) na Fox Network. Jej prvý celovečerný film bol v roku 1986 vo fantazijnej komediálnej dráme Chlapec, ktorý by mohol lietať, no v pokladniach sa mu nedarilo a na Rotten Tomatoes získalo 67 % hodnotenie.

Po The Facts of Life pokračovala ako hosť v rôznych televíznych seriáloch, ako napríklad Charles in Charge (1988) so Scottom Baiom v hlavnej úlohe a Suddenly Susan (1999) s Brooke Shields v hlavnej úlohe. Bola tiež súčasťou hlavného obsadenia ako Maureen Tucker vo filme NBC The Second Half (1993-1994) a ako kuchárka Maggie v The Help (2004) od The WB. Tieto dve série však trvali iba jednu sezónu.

Okrem televíznych filmov natočila v rokoch 1986 až 2020 aj približne 10 celovečerných filmov vrátane čiernej komédie Sex a smrť 101, v roku 1987 s Wynonou Ryder a Simonom Bakerom romantickú komédiu Violet Tendencies v roku 2010 a A Nice Girl Like You. , v roku 2020.

Práca s hlasom

V roku 1999 bola hlasovou herečkou v 13 epizódach kanála The Chimp Channel (TCC), ktorý bol založený na filmoch Monkey-ed Movies a obsahoval paródie na populárne televízne programy, filmy, reklamu a osobnosti, ako aj zákulisie. scénické vyčíňanie. Prehliadka využívala orangutany a šimpanzy oblečené v kostýmoch, ktoré vyjadrili ľudskí herci.

Mindy bola hlasovou herečkou pre Candy Yuponce, maskérku TCC. Séria získala negatívne recenzie od kritikov a bežala iba jednu sezónu.

The Kids from Room 402 bola jej ďalšia práca ako hlasového herca. Toto bol kanadsko-americký animovaný seriál založený na detskej knihe Gracie Graves and the Kids from Room 402. Bol odvysielaný v roku 1999 na Fox Family Channel v USA a v roku 2000 na Teletoone v Kanade. Jednu z hlavných postáv, Nancy Francisovú, vyjadril Cohn v 34 z 52 epizód počas dvoch sezón.

Scooby Doo

Mindy bola hlasovou herečkou pre Velmu z veľmi populárneho animovaného mysteriózneho komediálneho seriálu Čo je nové, Scooby-Doo? (2002-2006), produkoval Warner Bros. Animation for WB Kids.

Príbeh sa točí okolo Scooby-Doo a jeho spoločníkov, Freda Jonesa, Daphne Blake, Velma Dinkley a Shaggy Rogers, ako riešia záhady na rôznych miestach pomocou moderných technológií. Séria bola modernizovanou verziou Hanny-Barberovej Scooby-Doo, Where Are You! ktorá mala premiéru v roku 1969. Hrala tri sezóny so 42 epizódami. Scooby Doo! Mystery Incorporated sa vysielalo dve sezóny (2010-2013) s 52 epizódami. V rokoch 2004 až 2015 bolo vydaných aj 18 Scooby-Doo priamych filmov a šesť krátkych filmov priamo do videa. Jej hlas sa objavil aj v piatich Scooby-Doo videohrách vydaných v rokoch 2004 až 2010.

Ako hlasová herečka bola tiež v epizóde animovaného seriálu Dexter's Laboratory ako knihovníčka a Kim Possible ako pani Whispová v roku 2003. Zaujímavé je, že hrala vo Family Guy ako Natalie Green v roku 2006 bola v Batman: The Brave a Bold ako Velma Dinkley v roku 2011.

Osobný život

Mindy je slobodná vo veku 53 rokov a nemá deti. Nie sú žiadne správy o tom, že by s niekým chodila. Svoj osobný život zachováva v súkromí. V súčasnosti žije vo svojom dome v Beverly Hills.

Boj s rakovinou

Rakovinu prsníka jej diagnostikovali v roku 2012. Podľa článku z People Magazine z roku 2017, keď sa Mindy prechádzala po jej štvrti v L.A., zrazu sa cítila taká unavená a musela poslať SMS svojej kamarátke Helen Hunt, aby jej prišla pomôcť. Bol to Hunt, kto ju prvý vzal k lekárovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

new york je vždy dobrý nápad. čoskoro sa uvidíme. # ilovenewyork

Príspevok zdieľaný používateľom mindy cohn (@mindycohn) 2. novembra 2019 o 19:57 PDT

Po vykonaní biopsie jej skenovanie ukázalo niečo v prsníku a ukázalo sa, že má rakovinu prsníka. Najprv sa rozhodla pre lumpektómiu, ale rakovina metastázovala a rozšírila sa do lymfatických uzlín, a tak si dala rok pauzu v práci a podstúpila dvojitú radikálnu mastektómiu. Absolvovala aj chemoterapiu a ožarovanie. Nechala si ju boj s rakovinou tajomstvo na päť rokov. Mindy zostala so svojimi priateľmi, doktorom Brentom Ridgeom a Joshom Kilmer-Purcellom, ktorí sú známi svojou reality šou The Fabulous Beekman Boys, na ich 60-akrovom ranči v tomto ťažkom období. Povedala, že bolo ťažké prejsť tým sama a dodala: „Bolo dosť zlé, že som tým prehnala svojich rodičov, som rada, že som tým nedala aj partnera.“ V roku 2017 bola v remisii a vrátila sa pracovať.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Mindy a jej herecká mentorka Charlotte si udržali svoje priateľstvo aj po skončení televízneho seriálu The Facts of Life.
  • Umiestnila sa na 43. miesterdv zozname 100 najväčších detských hviezd VH1.
  • Získala cenu Daytime Emmy nomináciu za prácu vo filme Čo je nové, Scooby-Doo.
  • V roku 2016 bola jednou zo súťažiacich v deviatej sezóne: 2. vydanie celebrít The Worst Cooks in America.
  • Je veľkým podporovateľom LGBT komunity.
  • Mindy je vraj dobrá kamarátka s americkým hercom Jamesom Havenom a vďaka nemu spoznala Angelinu Jolie, keďže bol jej starším bratom. Je krstnou mamou dvoch detí Angeliny a Brada Pitta a dokonca údajne dostala diamantový prsteň ako poďakovanie. Keď sa jej na to spýtali, povedala iba toto: ‚Zdá sa, že ten príbeh sa stále opakuje. Len o ničom z toho nehovorím.‘
  • Po prekonaní rakoviny sa stala zakladajúcou členkou WeSpark Cancer Support Center a je členkou jeho správnej rady.

Vzhľad

Mindy má zmyselnú postavu a je vysoká 5 stôp (1,5 m). Ona má hnedé vlasy.

Čistá hodnota

Podľa zdrojov má Mindy Cohn odhad čisté imanie 1 milión dolárov.