• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Max Gail? Čistá hodnota, manželka, rodina – zomreli? Wiki

Kde je dnes Max Gail? Čistá hodnota, manželka, rodina – zomreli? Wiki

ObsahKto je Max Gail?

Max Gail je americký skúsený herec, ktorý sa preslávil úlohou detektíva Stana 'Woja' Wojciehowicza v televíznom komediálnom seriáli Barney Miller v rokoch 1975 až 1982. Odvtedy mal množstvo úloh, vrátane Mikea Corbina v seriáli. opera Všeobecná nemocnica (2018-2020), čo je jeho najnovšia rola.

Max Gail Wiki – Vek, detstvo a vzdelanie?

Narodil sa ako Maxwell Trowbridge Gail Jr. 5. apríla 1943 v Detroite, Michigan, USA, je synom Maxwella Trowbridge Gaila, obchodníka, a jeho manželky Mary Elizabeth. Max je dvojča so sestrou Mary Gail. Detstvo prežil v Grosse Ile v štáte Michigan a navštevoval Williams College. Predtým, ako začal hrať, bol Max inštruktorom na univerzite Liggett School.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#MaxGail získal cenu Emmy za #GeneralHospital— 40 rokov po tom, čo bol nominovaný na #BarneyMiller!⠀ ⠀ Pozrite si ho na #WalkerTexasRanger — 12p ET na #getTV

Príspevok zdieľaný používateľom getTV (@gettv_official) 7. apríla 2020 o 8:45 PDT

Začiatky kariéry

Maxova kariéra začala začiatkom 70. rokov, na javisku debutoval ako náčelník Bromden v hre Prelet nad kukučím hniezdom, ktorá sa hrala v Little Fox Theatre v San Franciscu v Kalifornii a o tri roky neskôr si svoju rolu zopakoval. hra sa presťahovala do New Yorku. Začal sa tiež uchádzať o roly na obrazovke av roku 1971 sa objavil vo filme Organizácia, v tom istom roku sa objavil v niekoľkých ďalších vystúpeniach, hoci jeho práca bola vystrihnutá z finálnych verzií a zostal bez titulkov.

Vzostup ku hviezde

Úlohy však nasledovali a v roku 1974 bol Max Albanel v televíznom filme Pán a pani policajti, po ktorom v roku 1975 získal svoju najstaršiu pozoruhodnú úlohu ako detektív Stan 'Wojo' Wojciehowicz v televíznom komediálnom seriáli Barney Miller, kde si zahral s Hal Linden za sedem rokov získal Max dve nominácie na cenu Primetime Emmy. Počas práce na seriáli vystupoval v niekoľkých ďalších úspešných projektoch, vrátane televíznych filmov Prekliatie čiernej vdovy (1977) a Zúfalé ženy v roku 1978. Po skončení seriálu stvárnil Llewellena Farleyho Jr. v televíznom seriáli Whiz. Kids, od roku 1983 do roku 1984, a spoluúčinkovali v dramatickom filme Heartbreakers, s Peter Coyote, Nick Mancuso a Carole Laure ako hlavné hviezdy filmu.

pridané Max Gail na Pondelok 13. júla 2020

Počas 80. rokov sa objavoval v nezávislých filmoch a v roku 1988 hral v akčnom kriminálnom filme Man Against the Mob a spoluúčinkoval v dramatickom filme Judgment v Berlíne.

Pokles kariéry

V 90-tych rokoch Maxova popularita začala klesať a vystupoval najmä v menších úlohách v nezávislých filmoch, bez väčšieho úspechu. Urobil však jedno vystúpenie, ktoré stojí za zmienku, keď si zahral s filmovou a televíznou legendou Chuckom Norrisom v akčnom filme Forest Warrior. Nové tisícročie začal s niekoľkými hosťujúcimi úlohami v televíznych seriáloch, ako napríklad 18 kolies spravodlivosti a Slepačia polievka pre dušu, zatiaľ čo v roku 2001 sa objavil v niekoľkých televíznych filmoch vrátane Dokonalej manželky, ale opäť bez väčšieho úspechu.

V rokoch 2006 až 2007 stvárnil Wendala Halberta v televíznom seriáli Sons & Daughters av roku 2007 bol Merle v populárnej televíznej telenovele Days of Our Lives.

Max pokračoval s hosťujúcimi úlohami v mnohých seriáloch, v NCIS, Cold Case a ďalších, predtým, než bol vybraný pre rolu Jacka v televíznom seriáli Gary Unmarried, ktorý sa objavil v siedmich epizódach seriálu nominovaného na Primetime Emmy Award. - odštartoval jeho kariéru. V roku 2013 sa objavil v ocenenom životopisnom filme s názvom 42 o Jackiem Robinsonovi, prvom Afroameričanovi, ktorý hral v Major League Baseball, a pokračoval vo filmových úlohách, napríklad v horore Dark House (2014) a romantickej dráme. Uvidíme sa v mojich snoch (2015).

Max Gail

V roku 2015 sa objavil aj v druhej sezóne populárneho televízneho komediálneho seriálu Review, v ktorom si zahrali Andrew Daly, Jessica St. Clair a Megan Stevenson, a v roku 2017 si zahral vo westernovom romanticko-dráme The Hero, kde sa pripojil k hviezdam ako Sam. Elliott, Krysten Ritter, Laura Prepon a Nick Offerman, medzi inými.

Posledné roky a kde je dnes Max Gail?

Od roku 2018 až do súčasnosti Max stvárňuje Mikea Corbina v telenovele General Hospital, doteraz sa objavil vo viac ako 100 epizódach série nominovanej na Zlatý glóbus, ktorá si počas 58 sezón získala srdcia mnohých. . Medzitým Max pracoval aj na iných projektoch, vrátane televíznej minisérie Quest (2019) a vojnového dramatického filmu The Last Full Measure.

Naposledy si Max zahral v športovej dráme Jumping the Gun (2020). Napriek tomu, že má už takmer 70 rokov, Max je stále veľmi aktívny v zábavnom priemysle a teší sa na nové projekty, na ktorých bude pracovať.

Max Gail čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Max Gail je ocenený herec a doteraz sa objavil vo viac ako 125 filmoch a televíznych seriáloch. Jeho bohatstvo sa počas jeho kariéry značne zvýšilo a autoritatívne zdroje odhadujú, že Gailin majetok je v polovici roku 2020 až 6 miliónov dolárov.

Max je vo výške 6 stôp (1,82 m), zatiaľ čo jeho hmotnosť a ďalšie dôležité štatistiky nie sú známe. Teraz má sivé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Max Gail, manželstvo, manželka, deti

Maxovo prvé manželstvo sa skončilo tragédiou, v roku 1983 sa oženil s Willie Bierovou, ktorá však len o tri roky neskôr zomrela na rakovinu. Napriek tomu v roku 1984 porodila ich dieťa, dcéru Indiu, a po Willieho smrti sa Max stal otcom doma a sústredil sa na výchovu svojej dcéry. V roku 1986 sa Max oženil so svojou druhou manželkou Nan Harris a majú spolu dve deti, Maxwella a Grace. On a Nan tiež vychovávali Nanovho synovca menom Delondon, ktorý sa narodil v roku 1979.

Max Gail Správy, fakty, vplyv

Max Gail je tiež vlastníkom produkčnej spoločnosti Full Circle, prostredníctvom ktorej produkuje dokumentárne filmy s témami ako domorodí Američania, jadrová problematika či Agent Orange.

Herectvo na univerzite neštudoval, má bakalársky titul z ekonómie a magisterský titul z medzinárodných financií – pred kariérou herca bol školským učiteľom, hral aj na klavíri v nočných baroch a čakal pri stoloch. , ako aj prácu na stavbách.

Strávil dni v teepee na svojom pozemku v Malibu, keď prerábal svoj dom, chcel kruhové izby, oblúky a žiadne rovné línie.

Max získal cenu Daytime Emmy za svoju prácu vo Všeobecnej nemocnici, ale nedávne udalosti týkajúce sa šírenia koronavírusu a jeho vek bol veľmi ovplyvnený vírusom, pochybuje o návrate na súprave Všeobecnej nemocnice .