• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Max Baer Jr? Čistý majetok, deti, zomrel alebo žil?

Kde je dnes Max Baer Jr? Čistý majetok, deti, zomrel alebo žil?

ObsahKde je dnes Max Baer Jr? Je mŕtvy alebo živý? Wiki Bio

Maximilian Adalbert Baer Jr. sa narodil v Oaklande v Kalifornii v USA 4. decembra 1937 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je hercom, filmovým producentom a režisérom , ktorý je možno stále najznámejší pre jeho stvárnenie Jethro Bodine vo viac ako 270 epizódach populárneho televízneho seriálu The Beverly Hillbillies z rokov 1962 až '71, v ktorom si zahrali aj Buddy Ebsen, Donna Douglas a Irene Ryan. (Neobjavil sa vo filme z roku 1993, v ktorom hrali Diedrich Bader, Erika Eleniak a Jim Varney.) Séria bola o rodine, ktorá zbohatne po tom, čo na svojom pozemku nájdu „čierne zlato“ – ropu – a potom sa presťahujú do žiť v Beverly Hills. Max je jediným žijúcim členom pravidelného obsadenia série.

Max Baer JR (Jethro z The Beverly Hillbillies) je s nami práve teraz vo vysielaní!! Počúvajte na www.cultradioagogo.com #beverlyhillbillies #jethro #maxbaerjr #chiller #chillerexpo #chillertheatre

pridané Kultové rádio A-Go-Go na Sobota 23. apríla 2016

Povrávalo sa, že Max zomrel, ale ukázalo sa, že sú nepravdivé, keďže vedie pokojný život v Los Angeles v Kalifornii.

Raný život a vzdelanie

Max bol vychovaný spolu so svojím bratom Jamesom Mannym Baerom, ktorý zomrel v roku 2009, a jeho sestrou Maude Baer (narodenou v roku 1943) v Oaklande ich otcom Maxom Baerom, ktorý bol šampiónom v boxe, a ich matkou Mary Ellen Sullivan, ktorá bola v domácnosti. Maxa motivoval jeho strýko Buddy Baer stať sa hercom, pretože Buddyho si stále pamätáme vďaka úlohám vo westernovom filme Hell Canyon Outlaws a westernovom komediálnom filme Once Upon a Horse... v 50. rokoch.

Max študoval na strednej škole Christian Brothers v Sacramente, kde vynikal v štyroch športoch a dvakrát súťažil na golfovom turnaji Sacramento Open, pričom v oboch prípadoch vyhral.

Neskôr vo veku 31 rokov v roku 1968 vyhral pro-am turnaj Andy Williams – San Diego Open. O herectvo sa začal zaujímať už na škole, keďže bol členom dramatického krúžku a účinkoval takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii sa zapísal na Univerzitu v Santa Clare, ktorú v roku 1959 ukončil s bakalárskym titulom v odbore obchodná administratíva a popri tom pokračoval vo filozofii.

Úlohy v televíznych seriáloch

Max debutoval v televíznom seriáli v roku 1960, keď stvárnil tri postavy v troch epizódach – Bundle from Britain, A Bullet for the Teacher a Kiz – westernového dramatického seriálu Maverick, v ktorom hrali James Garner, Jack Kelly a Roger Moore, o dvaja hráči, ktorí sa presúvajú z mesta do mesta a hľadajú dobré hry.

Max Baer Jr

Séria bola hitom, vyhrala Primetime Emmy Award a bola nominovaná na 10 ďalších cien.

Max sa objavil v dvoch epizódach detektívneho seriálu Surfside 6 v roku 1961, predtým ako bol pozvaný, aby sa objavil v štyroch epizódach westernový seriál Cheyenne , v ktorej si zahrali Clint Walker, Clyde Howdy a Chuck Hicks a ktorá je o dobrodruhovi Cheyenne Bodie, ktorý sa túla po krajine a hľadá ženy a bojuje – séria získala v roku 1957 cenu Zlatý glóbus za televízny výkon. detektívny seriál Hawaiian Eye, v ktorom stvárnil Billa Gorhama v dvoch epizódach, a potom si zahral tri postavy v epizódach Double Trouble, The Corsican Caper a The Chrome Coffin súkromného detektívneho seriálu 77 Sunset Strip.

Nasledujúce roky ho videli ako hosťujúcu hviezdu v jedinej epizóde mnohých seriálov, ako je western Bronco, ďalší westernový Sugarfoot a dobrodružný seriál Follow the Sun, pričom stvárnil aj 1st GI v epizóde Drive Over to Exeter komediálneho dramatického seriálu. Je to mužský svet v roku 1962.

V rokoch 1966 a 1967 bol spolumoderátorom 10 epizód reality show Dream Girl of '67 a potom bol vybraný ako panelista hernej show Hollywood Squares v roku 1968. Hosťoval v epizóde Love and the Fullback a Love a Games People Play v antologickom komediálnom seriáli Love, American Style v rokoch 1972 a 1973, potom v jedinej epizóde fantasy seriálu Fantasy Island v roku 1979.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Max Baer Jr.! #maxbaer #maxbaerjr #thebeverlyhillbillies #ireneryan #donnadouglas

Príspevok zdieľaný používateľom Len Conner (@len3rd) 4. decembra 2017 o 6:32 PST

Následne stvárnil Andyho MacKaya v epizódach Return to Nam: Part 1 a Escape from Nam: Part 2 kriminálneho seriálu Matt Houston, pričom niektoré z jeho neskorších účinkovaní v televíznych seriáloch boli v kriminálnej dráme Murder, She Wrote v roku 1989 a 1991, zatiaľ čo v roku 2005 sa objavil ako rozhovor v dokumentárnom seriáli Biografia.

Úlohy vo filmoch a produkcia a réžia

Max debutoval vo filme v roku 1967 ako vedľajšia postava seržanta Luthera Liskella vo westernovom filme A Time for Killing, v ktorom hrali Inger Stevens, Glenn Ford a Paul Petersen a režírovali ho Phil Karlson a Roger Corman.

V roku 1971 stvárnil ďalšiu vedľajšiu postavu, Tankera vo filme The Birdmen, v ktorom hrali Doug McClure a Rene Auberjonois, o Američanovi, ktorý je počas druhej svetovej vojny poslaný do Nórska.

Max produkoval svoj prvý film Dvaja za peniaze v roku 1972 – hrali v ňom Robert Hooks, Stephen Brooks a Walter Brennan a je o dvoch policajtoch, ktorí odišli zo zamestnania a stali sa súkromnými detektívmi. Produkoval, režíroval a napísal nezávislý film Macon County Line v roku 1974, v ktorom tiež hral ako zástupca Reeda Morgana, ktorý je okresným šerifom v Georgii a hľadá pomstu po zavraždení jeho manželky. Nasledujúci rok režíroval, produkoval a napísal drámu The Wild McCullochs, v ktorej si zahral aj po boku Forresta Tuckera a Julie Adamsovej.

V roku 1976 Max režíroval a produkoval drámu Óda na Billyho Joea a potom v roku 1979 režíroval komediálny film Hometown USA, v ktorom hrali Gary Springer, David Wilson a Brian Kerwin, o troch tínedžeroch, ktorí jazdia okolo a flirtujú s dievčatami. Dve z jeho posledných úloh vo filmoch boli v mysterióznej kriminálnej dráme The Asphalt Cowboy v roku 1980 a v dramatickej komédii The Circle Family v roku 1982.

Milujte život a vzťahy

Max stretol svoju teraz už bývalú manželku Joanne Kathleen Hill v roku 1965, keď videl jej fotku na billboarde na Sunset Boulevard a na Valentína prišiel k jej dverám s tým, že sa s ňou chce stretnúť. Po necelom roku randenia sa v roku 1966 vzali na malom obrade, na ktorom boli len ich najbližší priatelia a rodina. Rozviedli sa v roku 1971, zrejme preto, že Max si chcel založiť rodinu, zatiaľ čo Joanne deti nechcela, ale radšej sa chcela sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Pred Maxom bola Joanne vydatá mužovi, ktorý ‚vyzeral presne ako Elvis z ‚Jailhouse Rock‘ , ale po dvoch rokoch manželstva sa rozviedli.

Verí sa, že Max bol v niekoľkých krátkodobých vzťahoch od svojho rozchodu s Joanne, ale znova sa neoženil a nemá deti. Zdá sa, že dnes je slobodný.

Záľuby a iné záujmy

Potom, čo si zahral v niekoľkých filmoch o hazardných hrách a uvedomil si, že turisti platia peniaze len za to, aby videli ranč Ponderosa – hoci na tom nebolo nič zvláštne, okrem toho, že sa tam natáčalo niekoľko epizód westernového seriálu Bonanza – rozhodol sa urobiť podobný vec s The Beverly Hillbillies, nákup práv od CBS za približne 1 milión dolárov, vytvorenie 65 hracích automatov s tematikou The Beverly Hillbillies a ich umiestnenie v 10 kasínach.

Neskôr sa pokúsil otvoriť si vlastné kasíno, no jeho vývoj bol v júli 2012 zastavený.

Max bol fyzicky aktívny až do svojich 50-tych rokov, keď hral golf, tenis a futbal a rád cestoval, bol po celých USA a navštívil aj niekoľko krajín v Afrike, Európe a Ázii. Je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú kone a býky.

Vzhľad a čistý majetok

Max má 82 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,93 metra a váži okolo 85 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 50 miliónov dolárov.