Kde je dnes Maria Lark? čo robí teraz? Životopis

ObsahMaria Lark dnes

Maria Lark sa narodila na Sibíri v Rusku 20. júna 1997 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú aj ruskú národnosť. Je to bývalá herečka , ktorá si získala uznanie po tom, čo stvárnila vedľajšiu postavu Bridgette DuBois v televíznom seriáli Medium s Patriciou Arquette, Miguelom Sandovalom a Jakeom Webberom a vytvoril ju Glenn Gordon Caron.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Staré oslnenie oslňuje

Príspevok zdieľaný používateľom Mária Lark (@larkmaria) 26. októbra 2019 o 16:44 PDT

Vysielalo sa v rokoch 2005 až 2011 a príbeh sleduje psychickú ženu, ktorá počas spánku prijíma návštevy mŕtvych ľudí o spôsobe ich smrti.

Vo filmovom priemysle nie je aktívna od roku 2012 a verí sa, že v USA vedie život necelebrít.

Raný život a vzdelanie

Máriu opustili krátko po narodení a adoptovala si ju slobodná Američanka Peggy Lark.

Peggy vychovávala Máriu ako svoju vlastnú dcéru v New Yorku, ktorá jej poskytla všetko, čo potrebovala, a tiež podporila jej sen stať sa slávnou herečkou tým, že ju vzala na početné konkurzy – vzala ju aj na konkurz, na ktorom Maria vyhrala úlohu Bridgette DuBois v vek osem rokov.

Maria začala navštevovať súkromnú základnú školu v New Yorku a potom sa presťahovala na strednú školu v Redondo Beach v Kalifornii, z ktorej maturovala v roku 2015, a odvtedy sa drží ďaleko od centra pozornosti, hoci je známe, že nenavštevoval vysokú školu.

Rusko-americká televízna herečka, známa svojou úlohou ako Bridgette DuBois v televíznom seriáli NBC/CBS „Medium“. Objavila sa v každej sezóne 'Medium', Maria Lark (21)

pridané Stránka k narodeninám Jameyho celebrít na Streda 20. júna 2018

Kariéra herečky

V roku 2006 sa Maria objavila v troch epizódach komediálnej talkshow The Tonight Show s Jayom Lenom a v roku 2007 bola obsadená do dvoch epizód ďalšej talkshow The View, ktorú tiež moderovala, a stala sa tak najmladšou osobou urob tak.

V roku 2008 sa objavila v krátkom dokumentárnom videu The Making of Medium: Season 4 a v tom istom roku bola Maria pozvaná, aby sa objavila v dvoch krátkych videách súvisiacich s tvorbou seriálu Medium s názvom Medium Season 4: Joe's Crayon Dream a Stredná sezóna 4: Predstavujeme Cynthiu Keenerovú.

Išla ďalej hlas Aardvark Girl Cindy v krátkom animovanom videu Surviving Sid, v ktorom hrá postavu Sida z obľúbeného animovaného filmu Doba ľadová. V roku 2010 sa objavila ako Bridgette Dubois v dvoch krátkych videách s názvom Medium Season 6: Zombies on the Loose: The Making of Bite Me a Medium Season 6: The Mind Behind Medium.

Mariina posledná rola pred odchodom z herectva bola v roku 2012, keď stvárnila jednu z hlavných postáv, Dawn Buckets v rodinnom filme Kirby Buckets, ktorý nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť – film režíroval David Bowers, scenár napísal Mike Alber a Gabe Snyder. a zahrali si aj Asia De Marcos a Jon Huck.

Maria bola v roku 2006 nominovaná na cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom seriáli (komédia alebo dráma) – mladá herečka vo veku desať alebo menej rokov a rovnakú cenu získala aj v roku 2007.

Milovať život a priateľa

Maria sa od začiatku svojej hereckej kariéry drží ďaleko od centra pozornosti a verí sa tomu momentálne je slobodná zatiaľ čo iní tvrdili, že videli bývalú herečku (alebo dievča, ktoré sa na ňu podobá) držať sa za ruky a bozkávať muža v kaviarni v Los Angeles v Kalifornii.

Prvýkrát si ich všimol fanúšik Márie v roku 2018 a krátko na to ďalší ľudia začali písať na internete o tom, ako veria, že videli aj Mariu Lark, ale v Redondo. Aj keď sa mnohí z týchto ľudí pýtali Márie na viacerých účtoch sociálnych médií na vzťah, rozhodla sa nechať si svoje osobné záležitosti pre seba.

Od augusta 2020 je Mária slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Maria je milovníčkou zvierat a počas svojich tínedžerských rokov niekoľkokrát dobrovoľne pracovala v útulku pre zvieratá.

Uprednostňuje chladné počasie pred teplým, preto je zima jej obľúbeným obdobím a vie, ako lyžovať, ale v posledných rokoch to robí menej často kvôli miernej nadváhe. Rada sleduje nové filmy v kinách ako aj hrá v divadlách a rada počúva americkú pop music, pričom jej obľúbenými umelcami sú Beyonce, Miley Cyrus a Michael Jackson. Maria spolu so svojou adoptívnou mamou precestovala viacero európskych krajín a najradšej má rodnú krajinu Rusko.

Vo svojom voľnom čase Maria rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Robert Downey Jr. a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Kramer verzus Kramer, Spáči a Taxikár.

Vzhľad a čistý majetok

Mária má 23 rokov. Má blond vlasy a modré oči, meria 1,57 metra a váži okolo 62 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov.