Kde je dnes manželka amerického sériového vraha Richarda Ramireza?

ObsahKde je dnes Doreen Lioy?

Doreen Lioy je redaktorka amerického magazínu, no svetu je zrejme známejšia ako vdova po sériovom vrahovi Richardovi Ramirezovi. Ich vzťah začal, keď bol vo väzení a obaja sa vo väzení zosobášili. Pred jeho smrťou v roku 2013 sa však obaja rozišli a odvtedy Doreen zmizla z médií a nie sú o nej žiadne informácie. Po smrti Richarda si ani neprišla vyzdvihnúť jeho telo.

Doreen Lioy Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Doreen Lioy sa narodila v Burbanku v Kalifornii v USA, ale nezdieľala nič o svojom živote, vrátane dátumu narodenia, mena svojich rodičov a podrobností o všetkých súrodencoch.

Doreen Lioy – Biografia 2020https://biographon.com/doreen-lioy/Lioy sa narodila v Burbanku v Kalifornii a je najznámejšia…

pridané Biographon na Streda 22. januára 2020

Neexistujú ani informácie o tom, ktoré školy a univerzity navštevovala, ale povolaním je novinárka a redaktorka časopisov.

Doreen Lioy a Richard Ramirez Romance

Napriek svojej sláve, keď bol Richard zatknutý a predvedený pred súd, pritiahol širokú škálu fanúšikov a jednou z nich bola Doreen. Zamilovala sa do neho a okolo 75 rokov počas jeho väzenia mu začala posielať listy a začala ho navštevovať vo väzení. Medzi nimi sa vytvorilo silné puto, ktoré nakoniec vyústilo do manželstva. Navštevovala ho až štyrikrát týždenne a obaja začali románik – v roku 1998 ju Richard požiadal o ruku a v roku 1996 sa obaja vzali v kalifornskom štátnom väzení San Quentin.

V priebehu rokov sa Doreen stala jedným z jeho hlavných obhajcov a bola proti jeho trestu smrti a spolu s ďalšími jeho priaznivcami sa zasadzovala za zníženie trestu. Keďže jej životný príbeh bol pre verejnosť čoraz zaujímavejší, začala sa objavovať v rôznych dokumentoch o svojom milencovi, vrátane Biography (2001) a THS Investigates v roku 2005. Vďaka jej boju proti Richardovej poprave sa trest oddialil takmer na neurčito. a Richard nakoniec zomrel na B-bunkový lymfóm vo veku 53 rokov vo Všeobecnej nemocnici Marin.

Pred jeho smrťou sa Doreen a Richard ‚rozišli‘ – samozrejme, že spolu nikdy nežili – ale dôvod nebol odhalený. Odvtedy je Doreen mimo očí verejnosti a nie sú o nej dostupné žiadne informácie.

Doreen Lioy Čistá hodnota, výška a hmotnosť

Miesto pobytu Doreen nie je známe, ale jej profesionálne úsilie výrazne zvýšilo jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Doreen Lioy odhaduje na približne 600 000 dolárov od začiatku roku 2020.

Doreen je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), zatiaľ čo jej hmotnosť a telesné miery nie sú v súčasnosti známe. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Životopis Richarda Ramireza

Ricardo Leyva Munoz Ramirez sa narodil 29. februára 1960 v El Paso v Texase v USA a stal sa známym ako Night Stalker, odsúdený sériový vrah, zlodej a násilník, ktorý od júna 1984 do augusta 1985 terorizoval ľudí v Los Angeles a San Franciscu. .

Bol najmladším dieťaťom z piatich, ktoré sa narodilo Julianovi, mexickému policajtovi, a jeho manželke Mercedes Ramirezovej. Vo veku iba desiatich rokov si Richard vypestoval závislosť na marihuane, no začal sa spájať so svojím bratrancom Mikeom, ktorý bol vyznamenaným bojovým veteránom zelených baretov americkej armády. Mike sa Richardovi často chválil svojimi činmi vo Vietname, vrátane znásilňovania žien. Richard si ho vzal za vzor a začal sa od Mika učiť rôzne vojenské zručnosti. 4. mája 1973 Mike zastrelil svoju manželku Jessie a Richard bol v ich dome, keď sa to stalo. Potom začal Richard žiť so svojou staršou sestrou a jej manželom, pretože sa chcel vyhnúť kontaktu so zvyškom svojej rodiny. Začal používať LSD a zaujímal sa o satanizmus.

Chodil na strednú školu Jefferson, ale skončil v deviatej triede.

Richard začal pracovať v miestnom Holiday Inn, ale to netrvalo dlho, pretože ho prichytil muž, ktorého manželku sa pokúšal znásilniť, a zmlátil Richarda na mieste činu. Podali obvinenia proti Richardovi, ale prípad bol stiahnutý, keďže pár žil mimo štátu a rozhodol sa nevrátiť svedčiť.

Prvá vražda a vraždenie

V apríli 1984 zabil 9-ročné dievča, Mei Leung, odvliekol ju do pivnice hotela, kde býval, znásilnil a zbil dievča, než jej spôsobil smrteľné bodné rany a jej telo nechal visieť na potrubí. . Najprv s týmto prípadom nesúvisel, no neskôr bola na mieste činu objavená jeho DNA.

Jeho prvá identifikovaná vražda zo zločinov Night Stalker sa stala v júni 1984, keď bola v jej byte nájdená Jennie Vincow – bola dobodaná a podrezaná jej hrdlo, takmer bez hlavy a na mieste činu boli jeho odtlačky prstov. Od júna 1984 do augusta 1985 zabil 14 ľudí, zatiaľ čo iní jeho útoky prežili, vrátane páru z Northridge v Kalifornii, Chrisa a Virginie Petersonových. Virgínii strelil do tváre poloautomatickou pištoľou kalibru 0,25 a Chrisa zastrelil v chráme, no prežili a Richard ušiel.

Zajatie, rozsudok, smrť

30. augusta 1985 Ramirez odcestoval za svojim bratom do Tucsonu v Arizone, no nestretli sa a on sa nasledujúce ráno vrátil do Los Angeles.

Keďže zanechával stopy na miestach činu, polícia vedela, kto to je, a hľadali ho po celých USA. Stal sa hlavným príbehom všetkých novín a niekoľko starších Mexičaniek ho spoznalo a volali ho ‚El Matador, (Zabijak).

Utiekol z obchodu a pokúsil sa uniesť auto, no okoloidúci si ho všimli a začali ho prenasledovať. Nakoniec ho udrel do hlavy kovovou tyčou jeden muž zo skupiny ľudí, ktorí ho prenasledovali, čím sa prenasledovanie skončilo. Neľútostne ho bili, kým neprišla polícia a nevzala ho do väzby. Pri svojom prvom vystúpení v súdnej sieni Richard zakričal Hail Satan a nechal si na ruku nakresliť pentagram.

Bol obvinený z trinástich vrážd, piatich pokusov o vraždu, jedenástich sexuálnych útokov a štrnástich vlámaní – 7. novembra 1989 bol odsúdený na smrť. Po rozsudku smrti Richard povedal: Veľká dohoda. Smrť vždy išla s územím. Uvidíme sa v Disneylande.. Celá skúška stála 1,8 milióna dolárov, čo bola v tom čase najdrahšia skúška v histórii Kalifornie.

Avšak početné výzvy jeho fanúšikov, právnikov a jeho prípadnej manželky oddialili jeho rozsudok smrti a Richard nakoniec 7. júna 2013 zomrel na B-bunkový lymfóm v Marin General Hospital v Greenbrae v Kalifornii. Mal tiež chronickú hepatitídu C vírusová infekcia a v priebehu rokov sa vyvinulo chronické zneužívanie návykových látok. Na vykonanie rozsudku smrti čakal viac ako 23 rokov.

Na základe hodnotenia duševného zdravia bol Richard určený ako primárny psychopat a okrem iných problémov s duševným zdravím mal aj narcistickú poruchu osobnosti a antisociálnu poruchu osobnosti. Tiež mu bola diagnostikovaná schizofrénia – užívanie LSD, kokaínu a PCP to len zhoršilo.