• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Lori Saunders? Čistá hodnota, miery, bio

Kde je dnes Lori Saunders? Čistá hodnota, miery, bio

ObsahKto je Lori Saunders?

Linda Marie Hines sa narodila 4. októbra 1941 v Kansas City, Missouri, USA a je herečkou a pod svojím umeleckým menom Lori Saunders je pravdepodobne najznámejšia vďaka svojej práci v televíznom seriáli Petticoat Junction, v ktorom stvárnila postavu. postava Bobby Jo Bradley. Pracovala aj na iných projektoch, ako napríklad Mara of the Wilderness, Blood Bath a The Beverly Hillbillies.

Bohatstvo Lori Saundersovej

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Lori Saunders odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou herectva v zábavnom priemysle v rokoch 1960 až 1980. Okrem svojich hereckých projektov sa pustila aj do hudobného priemyslu. niekoľko singlov počas svojej kariéry.

pridané Lori Saundersová na Nedeľa 25. novembra 2012

Začiatky kariéry

Lori začala profesionálnu hereckú kariéru v roku 1960 a prijala meno Lori Saunders, pretože jej meno už bolo zaregistrované v hercovom zväze. Bol to tiež spôsob, ako oddeliť jej hereckú osobnosť od jej skutočného života, a pomôcť tak zachovať jej súkromie. Svoju kariéru začala účinkovaním v televízii, kde pôsobila ako rôzne postavy v epizódach Dobrodružstva Ozzieho a Harriet. Situačná komédia sa vysielala na ABC a pôvodne začala ako rozhlasový program a potom pokračovala vo svojom úspechu s televíznou adaptáciou. V šou hrali titulárny Ozzie Nelson a Harriet Nelson.

Potom sa objavila v relácii „Burke's Law“, ďalšej relácii ABC, tentoraz detektívnej sérii po titulárnom kapitánovi oddelenia vrážd losangeleského policajného oddelenia (LAPD). Prehliadka sa neskôr obrátila na Amos Burke Secret Agent po pokračovaní jej príbehu počas tretej a poslednej sezóny. Približne v rovnakom čase pracovala aj na populárnom televíznom seriáli Surová koža v ktorom hral Clint Eastwood – relácia CBS je jedným z najdlhšie vysielaných západných seriálov v americkej televízii, ktorý prekonali iba mená ako Death Valley Days a Bonanza.

Spodnička Junction

Saunders získala svoju najväčšiu rolu v roku 1965, keď bola obsadená do seriálu Petticoat Junction. Do šou sa pripojila počas jej tretej sezóny v úlohe Bobbie Jo, čím nahradila Pata Woodella, ktorý sa z tejto úlohy rozhodol, aby sa viac zameral na spevácku kariéru. Prehliadka sa odohráva v hoteli Shady Rest, ktorý prevádzkuje rodina Bradleyovcov, a vznikla po počiatočnom úspechu Beverly Hillbillies ako súčasť oveľa väčšieho prepojeného vesmíru producenta Paula Henninga, všetko s vidieckym prostredím ako jeho témou.

Predstavenie sleduje život rodiny, ich vzťahy, aktivity, problémy a ich strýka Joea, ktorý často prichádza s nápadmi na rýchle zbohatnutie.

Jeho súčasťou bol aj historický parný vlak Hooterville Cannonball, ktorého posádka často zastavuje v hoteli. Rovnako ako jej predchodca bola šou veľmi úspešná, najmä vďaka jej posunu smerom k komédiám s domácou tematikou počas strednej až neskoršej sezóny. Jeho úspech viedol k ďalšiemu výtvoru Henninga v Green Acres.

Život po spodničke

Počas Loriho času v šou sa zblížila s herečkou Meredith MacRae, ktorá s ňou cítila spojenie, keď obe nahradili postavy v šou. Po jeho spustení sa neskôr objavila v epizóde Beverly Hillbillies, ale svoju rolu si nezopakovala a hrala inú postavu, aj keď boli predstavenia prepojené. V roku 1970 sa objavila aj v epizóde série antológie Bob Hope Presents the Chrysler Theatre, ktorá sa zameriavala na rôzne formáty, ako sú epizódy komédie, drámy a muzikály.

Filmové projekty

Počas druhej časti Saundersovej kariéry sa viac zamerala na filmovú prácu,

zníženie jej vystúpenia v televízii. Pracovala na horore Krvavý kúpeľ, ktorý sleduje príbeh bludného maliara, ktorý sa mylne považuje za upíra, ktorý sa zameriava na ženy a unáša ich, aby ich využil na svoje umenie. Produkcia filmu bola známa tým, že bola veľmi problematická, prechádzala mnohými pretáčaniami a strihmi, napriek tomu si vytvorila kult.

Po práci na filmoch A Day at the White House a So Sad About Gloria sa vrátila do televízie, aby pracovala na sitcome Dusty's Trail . Westernová show hrali Forrest Tucker a Bob Denver a je známa tým, že ide o verziu Gilligan's Island so západnou tematikou, ktorou sa Denver stal známym.

Prehliadka sa odohráva v 19. storočí a sleduje životy cestovateľov, ktorí sa na ceste do Kalifornie oddelili od svojho vagónového vlaku, čo ich vedie k tomu, aby sa vydali za dobrodružstvami a našli cestu späť, relácia trvala rok a mala asi 26 epizód. Jej postava bola založená na May Ann, ktorú hrala Dawn Elberta Wells v Gilliganovom ostrove. Dokonca poznamenala, že tieto dve predstavenia boli veľmi podobné, až na to, že Dusty’s Trail nemal žiadne kokosové orechy!

Cesta do dôchodku

Pracovala vtedy aj na filme Mara of the Wilderness po boku Adama Westa a Theodora Marcuseho, bola na hranici oficiálneho meniace sa jej meno je Lori.

Film rozpráva príbeh ženy, ktorú vychovali vlci v divočine Aljašky. Prichádza na pomoc antropológovi, ktorý sa ju snaží naučiť spôsoby sveta, zatiaľ čo iný sa ju snaží uloviť. Jej posledným filmom pred odchodom do dôchodku bol Captive.

Vydala tiež niekoľko singlov, pričom využila slávu z Petticoat Junction ako marketing, z ktorých niektoré zahŕňajú Thirty Days Hath September, Out of Your Mind a Lonely Christmas.

Osobný život

Lori je vydatá za Bernarda Sandlera od roku 1961 a po pár rokoch randenia spolu majú dve deti.

Pár je známy svojim aktivizmom, často sa objavuje na verejnosti a pracuje proti obchod so slonovinou v 80. rokoch 20. storočia, v čase, keď boli slony lovené a takmer vyhynuté kvôli popularite ich klov vyrobených zo slonoviny.

Aj keď nikdy neuviedla, prečo odišla z herectva, táto profesia ju už možno unavila a nedostatok nových predstavení, ktoré by konkurovali úspechu Petticoat Junction. Rozvinula tiež novú lásku k umeniu, najmä k maľbe, sochárstvu a fotografii, pričom sa namiesto toho zamerala na to. Okrem umenia je vegánka a venuje sa meditácii.