• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Linda Kozlowski? Čistá hodnota, bývalý manžel, Bio

Kde je dnes Linda Kozlowski? Čistá hodnota, bývalý manžel, Bio

ObsahÚvod

Linda Kozlowski sa preslávila rolou v austrálskom filme Krokodíl Dundee a milostným pomerom s jej vtedy ženatým kolegom Paulom Hoganom, no po dvoch pokračovaniach rýchlo zmizla z pozornosti. Tak kde je teraz?

Raný život a vzdelávanie

Linda Kozlowská sa narodila 7. januára 1958 vo Fairfielde, Connecticut, USA, kde ju vychovávali jej rodičia poľského pôvodu Stanislaw ‚Stanley‘ Kozlowski a Helena Parniawska, bežne známa ako Helen E Kozlowki. Linda maturovala na Andrew Warde High School v roku 1976, potom absolvovala prestížnu Juilliard School v odbore dráma a opera.

všetko najlepšie k 58 narodeninám Linde Kozlowskej

pridané 1920-1989 veci na štvrtok 7. januára 2016

Kariéra

Kozlowského prvé veľké vystúpenie bolo v roku 1982 v off-Broadwayskej produkcii Death of a Salesman, kde hrala slečnu Forsytheovú – v roku 1985 sa prihlásila, že bude hrať rovnakú postavu vo verzii show na obrazovke. O hre, ktorú napísal Arthur Miller, sa hovorí, že je jednou z najlepších hier 20.thstoročí. Je to príbeh muža, ktorý zisťuje, že stratil svoju identitu a nedokáže prijať zmeny, ktoré sa dejú okolo neho a v jeho vnútri. Hra je posledných 24 hodín života tohto muža, pozostáva zo snov a spomienok, ako aj z hádok a konfrontácií s jeho rodinou. Smrť obchodníka získala v roku 1949 cenu Tony a Pulitzerovu cenu za najlepšiu hru, v roku, keď bola prvýkrát uvedená. Odvtedy odohralo 742 predstavení a štyrikrát sa vrátilo na Broadway.

Nielen to, ale získal aj tri ceny Tony za najlepší revival.

Úlohou, ktorá Kozlowskú zaradila na mapu, bol austrálsky film Krokodíl Dundee z roku 1986, do ktorého bola obsadená ako hlavná žena po boku herca Paula Hogana a je príbehom austrálskeho lovca krokodílov menom Michael J. Dundee. Žije vo vnútrozemí Austrálie, kde s jedným zo svojich priateľov vedie spoločnosť, ktorá berie zákazníkov na safari. Reportér z New Yorku prichádza urobiť rozhovor s Dundeem o strašnom útoku krokodíla, pri ktorom len o vlások unikol smrti. Pri predvádzaní Sue (reportérky) ju pripútal krokodíl, ale Dundee ju zachráni. Sue sa spýta Michaela, či by sa s ňou nechcel vrátiť do New Yorku, a keďže nikdy nebola mimo Austrálie, prijme jej ponuku.,

Dundee prijíma všetku novú kultúru a skúsenosti mesta, keď zistí, že sa zamiluje do Sue. Lindine výkony jej vyniesli nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

V roku 1988 bola Linda obsadená do filmu Pass the Ammo, filmu o nečestnom pastorovi, ktorý káže v televízii, a jeho zbore, ktorí sú zajatí ženami, dvoma jej sesternicami a jej milencom, aby sa pokúsili pomstiť ľuďom, ktorí ukradol jej dedičstvo.

V tom istom roku si Kozlowski zopakovala svoju úlohu Sue vo filme Krokodíl Dundee 2. Pokračovanie sleduje Dundeeho v jeho novom živote v New Yorku, keď ho vystopuje drogový boss z Južnej Ameriky, ktorý unesie jeho priateľku.

Drogoví díleri majú dojem, že keďže Suein bývalý manžel má fotografie, na ktorých robí nezákonné činy, Sue k nim musí mať nejaký prístup. Narkobarón ju vezme do Kolumbie, aby ju použil ako záruku na získanie jeho fotografií späť, no Dundee ich vystopuje, aby Sue zachránila.

Rok 1988 bol pre Kozlowského aj naďalej rušným rokom, pretože sa objavila v minisérii Favorite Son o kandidátovi na post viceprezidenta, ktorý bol zastrelený. Počas vyšetrovania sa odhalí konšpiračná teória. Zamestnanci prezidenta robia všetko pre to, aby zabezpečili, že sa prezident opäť dostane do oválnej pracovne.

O dva roky neskôr, v roku 1990, získala Linda rolu po boku Cocodile Dundeeho, Paula Hogana, ktorý bol aj scenáristom filmu s názvom Takmer anjel. Je to príbeh malého zločinca zapleteného do znepokojujúcej nehody, ktorý ho vedie k presvedčeniu, že je anjel, a tak sa rozhodne, že bude vykonávať úlohy, ktoré by podľa anjela mal.

V roku 1994 sa objavila v dvoch filmoch, v prvom Backstreet Justice po boku Paula Sorvina ako vyšetrovateľa, ktorého prenasleduje povesť jej otca ako špinavého policajta. Začne pátrať po sérii vrážd v nevkusnej štvrti, keď narazí na nové informácie, ktoré by ju mohli priviesť k odhaleniu pravdy o minulosti jej otca.

Ďalším filmom z roku 1994, v ktorom hrala, bol Sused s Rodom Steigerom o tehotnom páre, ktorý sa presťahoval do nového domu vedľa psychopata. Mladá nastávajúca matka sa bojí o svoje nenarodené dieťa, keď jej chlapec od vedľa povie, že mu pripomína jeho mŕtvu matku.

Doteraz posledným filmom, v ktorom sa Kozlowski objavil, bol tretí film o Krokodílovi Dundeem, Krokodíl Dundee v Los Angeles. Film sleduje Dundeeho a Sue s ich malým synom, keď sa dočasne presťahujú do Los Angeles, aby Sue viedla noviny, pre ktoré pracuje jej otec, keď predchádzajúci šéf podozrivo zomrie a obaja sa zapletú do vyšetrovania.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Linda Kozlowski * * #lindakozlowski #80. roky #herečka

Príspevok zdieľaný používateľom OldHollywoodCollector (@hollywoodmemorabilia22) 30. mája 2020 o 4:02 PDT

Keď sa jej pýtali, prečo sa rozhodla odísť z herectva, Linda povedala, že nie je spokojná s filmovými úlohami, ktoré jej ponúkli, a tieto špinavé filmy, ktoré som dostával, mi robili vred, v podstate preto, že som bol jediný na natáčaní. ktorý sa staral o čokoľvek. Uviedla tiež, že starnutie bolo hlavným dôvodom, prečo sa rozhodla skončiť s herectvom.

Manželka

V roku 1986 na natáčaní prvého Krokodíla Dundee Kozlowski stretol Paula Hogana, ktorý bol v tom čase ženatý. Tí dvaja sa do seba zaľúbili a Hogan podal žiadosť o rozvod, aby sa mohol oženiť s Lindou. Dvojica sa zosobášila 5. mája 1990. O osem rokov neskôr privítali syna Chancea a Linda a Paul zostali manželmi ďalších 15 rokov, kým v októbri 201 podali žiadosť o rozvod, o rok neskôr bol rozvod ukončený.

Paul Hogan sa narodil 8. októbra 1939 v Sydney v Austrálii. Je známy tým, že pracoval na moste Sydney Harbour Bridge ako montér, predtým ako sa stal spisovateľom, televíznym moderátorom, komikom a hlavným hercom v seriáli Krokodíl Dundee. Objavil sa aj vo filmoch ako Almost an Angel, Lightning Jack, Flipper či Strange Bedfellows. Paul bol nominovaný na Oscara za najlepší pôvodný scenár a bol nominovaný na cenu Zlatých glóbusov za najlepšieho herca vo filme, muzikáli alebo komédii, ktorú aj vyhral. Hogan bol ženatý dvakrát predtým, ako sa oženil s Lindou – s rovnakými ženami. Noelene Edwards a Paul boli manželmi v rokoch 1958 – 1981, no rozviedli sa menej ako rok, kým sa znovu zosobášili.

Pár má spolu päť detí Scotta, Claya, Todda, Lauren a Bretta Hoganových. Paul však opustil Noelene kvôli svojej kolegyni v údajne jednom z najškaredších rozvodov celebrít v Austrálii.

Hovorí sa, že Hogan má hodnotu 28 miliónov dolárov, ale herec sa ocitol v horúcej vode s Austrálskym daňovým úradom, ktorý ho vyšetroval pre daňové úniky, ale všetky obvinenia boli v roku 2010 stiahnuté.

Iné vzťahy

Linda bola údajne raz vydatá pred Hoganom, ale neexistujú žiadne informácie, ktoré by to podporovali. Od rozchodu s Hoganom sa Kozlowski znovu oženil so svojím obchodným partnerom Moulayom Hafidom Babaaom z Maroka – Moulay je turistickým sprievodcom spoločnosti Dream my Destiny, ktorú s ním Linda spoluzaložila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy „tak“ krásna Linda Kozlowski No a „skutočne“ dokazuje, že #TrueBeautyComesFromWithin #ChooseToSeeTheBeautyInLife #TheLovelestEver @newideamagazine @katie_nolan_photography @fernmaddenmakeup #LindaKozlowski #BeautindaHoganul #HennaTattoo #NewIdeaMagazine #Fernmadden #FernmaddenmakeupArtist @makeup #hair #makeupartist #sydneymakeupartist #celebrityMakeupArtist #hairstylist #SydneyHairstylist #celebrityShootlocation #ShootlocationbrashionFashion

Príspevok zdieľaný používateľom F E R N M A D D E N (@fernmaddenmakeup) 17. novembra 2015 o 13:08 PST

Dvojica spolu chodila štyri roky a obaja mali na sebe zlaté snubné prstene. Hoganov manažér vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že Paul je z Lindiných správ skutočne nadšený a želá jej veľa šťastia v novom vzťahu.

Čistý majetok

Zdroje uvádzajú, že Kozlowského čistý majetok odhaduje sa na 12 miliónov dolárov.

Fyzicka charakteristika

Linda Kozlowská je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 m), váži 130 libier (59 kg) a má dôležité štatistiky 35-25-35, s veľkosťou topánok 10 US. Má modré oči a neustále sa meniacu farbu vlasov – na vrchole slávy nosila svoje typické blond vlasy, no odvtedy si ich farbila na rôzne odtiene červenej a hnedej.