Kde je dnes Laura Leon? čo robí teraz? Životopis

ObsahKto je Laura Leon?

Rebeca Valderrain Vera (Laura Leon) sa narodila v Comalcalco, Tabasco, Mexiko, 24. novembra 1952 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má mexickú štátnu príslušnosť. Je to herečka a speváčka , ktorá je možno ešte najznámejšia vďaka stvárneniu hlavnej postavy v romantickej komediálnej telenovele El Premio Mayor, v ktorej hrali aj Claudio Baez, Carlos Bonavides a Sergio Goyri a ktorá v rokoch 1995 a 1996 odvysielala 190 epizód.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

pekný koniec! Moje milované poklady #ellookdehoy #poklady

Príspevok zdieľaný používateľom Laura Leonová (@lauraleontv) 11. júla 2020 o 10:09 PDT

Kde je dnes a čo teraz robí?

Laura odišla z herectva v roku 2013 a momentálne vedie zjavne pokojný život vo svojom dome v Mexico City.

Raný život a vzdelanie

Lauru vychovávali ako jediné dieťa v Comalcalcu jej otec, ktorý bol robotníkom v továrni, a matka Jaime Velderrain, speváčka. Začala sa zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku a bola pozvaná, aby hrala svoju prvú rolu (neuvedenú) počas štúdia na strednej škole – v tomto bode Laura snívala o tom, že sa stane slávnou modelkou a speváčkou, a neplánovala začať hereckú kariéru.

Po roku opustila strednú školu, aby si splnila svoje sny, namiesto toho, aby sa zamerala na svoje vzdelanie.

Kariéra herečky

Laura debutovala vo filme v roku 1976, keď stvárnila vedľajšiu postavu v romantickej dráme Ružová zóna, ktorá sleduje Leonor, ktorá pracuje v bordeli, a lásku jej života Juana, ktorý práve utiekol z väzenia, aby bol s ňou. V tom istom roku Laura debutovala v televíznom seriáli, keď hosťovala v jedinej epizóde kriminálneho mysteriózneho seriálu Mundos Opuestos.

V roku 1979 stvárnila Lucy, barovú speváčku v akčnom kriminálnom filme Tierra Sangrienta, a potom sa objavila v kriminálny mysteriózny film Party Night , ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť. V tom istom roku si Laura zahrala v komediálnom filme Lagunilla, mi Barrio po boku Manola Fabregasa, Luchu Villu a Hectora Suareza a hrala Prositutu Pelirroja v komediálnom ťahu Semana Santa en Acapulco, ktorý napísal a režíroval Luis Alcoriza, ktorý tiež hral vo filme film.

Laura sa preslávila v Mexiku v roku 1982 po tom, čo ju ocenili za výkon ako Bailarina v akčnom kriminálnom filme Presos Sin Culpa a potom sa objavila ako Azucena v troch epizódach romantickej série El Amor Nunca Muere a hosťovala v jedinej epizóde. z dramatického seriálu Amor en Silencio.

V roku 1991 bola pozvaná, aby si zahrala hlavnú postavu Esther Perez de Olivares, ktorá sa objavila vo všetkých 200 epizódach dobrodružného seriálu Muchachitas, rolu, ktorú si zopakovala vo filme El Special de Muchachitas, ktorý vyšiel v roku 1992.

pridané Laura Leonová na štvrtok 23. februára 2017

O dva roky neskôr si Laura zahrala ako Ana Maria de Villegas v dramatickom filme Lo Que Se Vio y No Se Vio de Dos Mujeres, Un Camino a ako tá istá postava v seriáli Dve ženy, jedna cesta, ktorá sa objavila vo všetkých 301 epizódach 1994.

V roku 1999 bola pozvaná, aby stvárnila ďalšiu hlavnú postavu – Yolandu Jimenez – vo všetkých 120 epizódach romantického seriálu Mujeres Enganadas, v ktorom hrali aj Andres Garcia a Arturo Peniche. O dva roky neskôr si Laura zahrala v epizóde La Envidia thrillerovej série Mujer, Casos de la Vida Real.

Tri z posledných úloh Laury pred odchodom z herectva boli v dramatickom seriáli Muchachitas Como Tu, v ktorom stvárnila Carmen Marquez v roku 2007, v romantickom seriáli Double Life v hlavnej úlohe ako Refugio Urbina de Lagos v 149 epizódach v roku 2011 a v roku 2013 v epizóde Lo. Menea z hudobnej série La Serie Gratis, v ktorej hrala Leonoru.

Laura získala uznanie ako speváčka po tom, čo naspievala tematické piesne v troch telenovelách, v ktorých sa objavila: Dos Mujeres, Un Camino, Mujeres Enganadas a El Premio Mayor.

Miluj život a manžela

Laura si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, ale je známe, že je už roky vydatá za Guillerma Vazqueza Villalobosa – Guillermo bol redaktorom dnes už neexistujúcich novín El Heraldo de Mexico. Obaja sa vzali na malom obrade v 80. rokoch navštevovali len ich najbližší priatelia a rodina a po roku im Laura porodila syna, po ktorom nasledoval ich druhý syn, ktorý je dnes známy pod umeleckým menom Santa Lucia a ktorý je hercom a spevákom hudobná skupina Banda Sinaloense El Recodo de Don Cruz Lizarraga. Obaja Laurini synovia sa oženili a odišli z domu a ona je dnes starou mamou piatich detí.

Verí sa, že Laura mala dlhodobý vzťah s tajomným mužom predtým, ako spoznala Guillerma, a že sa títo dvaja rozišli po viac ako štyroch rokoch spolužitia, zrejme preto, že muž nebol pripravený oženiť sa.

Záľuby a iné záujmy

Laura sa zaujíma o módu a sama je návrhárkou – má rada lesklé a farebné oblečenie a fotky jej návrhov nájdete nahrané na jej instagramový účet .

Rada cestuje a jej kariéra herečky jej umožnila cestovať po celých Spojených štátoch, pričom bola aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Taliansko, Španielsko a Francúzsko – jej vysnívanou destináciou je Paríž vo Francúzsku.

Je to vysoko spoločenský človek, ktorý sa zameriava na trávenie voľného času so svojimi najbližšími priateľmi a rodinou.

Neskoro v noci Laura rada pozerá mexické filmy a seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Diego Luna, Gael Garcia Bernal a Salma Hayek, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú animovaný film Coco, trilerová dráma Miss Bala, a komédia Pokyny nie sú súčasťou dodávky.

Vek a výška

Laura má 67 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od augusta 2020 sa čistý majetok Laury odhadoval na viac ako 1 milión dolárov.