• Hlavná
 • Herci
 • Kde je dnes Larry Hankin? Čistá hodnota, manželka, rodina – Wiki

Kde je dnes Larry Hankin? Čistá hodnota, manželka, rodina – Wiki

Larry Michael Hankin je americký komik, herec, spisovateľ, producent, režisér a výtvarník, ktorý je s najväčšou pravdepodobnosťou známy svojou úlohou Charleyho Buttsa vo filme Escape From Alcatraz. Medzi mladšou generáciou však bude známy najmä vďaka úlohe Starého Joea v Breaking Bad. Napriek tomu vo svojej kariére herca, ktorá trvá viac ako päť desaťročí, Larry hral veľa rolí a množstvo rôznych vystúpení. Ľudia by sa najviac čudovali, kde je dnes Larry Hankin. Ak áno, čítajte ďalej, keď diskutujeme o kariére a budúcich plánoch tohto hereckého veterána.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Riff Raff 35 mm krátky Podporovaný @americanfilminstitute Podporovaný @kodak_shootfilm @kodak @panavisionofficial @fotokem_la #shotonfilm Veľký pokrik pre celé herecké obsadenie a štáb. #vistatheatre Bez vašej lásky a podpory by som to nedokázal @larryhankin35 #larryhankin @ssawyerrr @billybudinich Kamera ‍♀️ Producent @thomasdelvin Produkčný dizajnér @laura.gabel Editor @charliehcarter Skladateľ @roberttreves @baftala Colourist @andrew_ samsrichman Zvukový dizajnér @justinjays Gaffer @antoinecombelles BBE @sam_pemberton Electric Jeremy Owens @metmedia @tinygoldfish Úchop klávesov @starzak_starcommand Úchopy @narayan.hearn @nealkumar_ @edo.ak Operátor fotoaparátu @day_by_dae 1ACykenjoemlcnawards @garretla Art Director @frvr310 Sound Mixer @zempowerfulaudio Kostým @itsnikiperl @straydogfilm Hair & MakeUp @alanjmua Doprava Erwin Quintero PA @angelicagonzalezmba Špeciálne poďakovanie @christinakholmes @kevinrwright @bfoat @anthonysneedart @scami.bart @scami.bart

Príspevok zdieľaný používateľom P I P W H I T E (@pipkwhite) 18. júna 2020 o 12:26 PDT

ObsahRaný život a rodina

Larry sa narodil 31. augusta 1940 a tento rok bude mať 80 rokov. Je to domorodec New Yorker ktorý sa narodil a vyrastal v ‘The Big Apple’, ale o jeho detstve ani o žiadnom z jeho blízkych príbuzných sa nanešťastie veľa iného nevie. Nie je ani známe, kto boli jeho rodičia, ale pravdepodobne už nežijú. Vzhľadom na to, že je sám veteránom, nie je prekvapením, že jeho najstaršia história bude zapadnutá prachom a tajomstvom.

Vzdelanie

Tak ako je Larryho detstvo záhadou, je záhadou aj história jeho najranejšieho vzdelania. Je však známe, že Larry absolvoval Univerzita v Syrakúzach v štáte New York, kde sa zúčastnil s kolegami umelcami a celoživotnými priateľmi Carlom Gottliebom a Frankom Langellom. Larry má titul z priemyselného dizajnu a je multitalentovaný umelec, ktorý začal svoju kariéru v zábavnom priemysle ako ilustrátor a potom sa začal venovať herectvu.

Kariéra

Keď Larry vyštudoval vysokú školu, usadil sa v Greenwich Village v New Yorku so svojím priateľom Carlom Gottliebom, spisovateľom za filmom Čeľuste, a pustil sa do stand-up comedy v miestnych kaviarňach.

Následne robil úvodné vystúpenia pre legendy ako Woody Allen a Miles Davis, čím si získal slávu u davov z Greenwichu. Odtiaľ cestoval do Chicaga, kde sa pripojil k ‚Druhému mestu‘, ale nezostal dlho, vzlietol sa so šiestimi ďalšími členmi komediálneho klubu, aby v San Franciscu odštartoval nový akt. Volalo sa to „Výbor“ a išlo väčšinou o improvizovanú komédiu.

Po úspechu ako komik Larry odcestoval do Los Angeles, kde zažil trochu smoly, bol bezdomovcom, kým ho objavili ako herca. Penny Marshal obsadil Larryho do tanečného aktu v Laverne a Shirley a odtiaľ sa stal pracovným hercom v Hollywoode.

Fanúšikovia majú byť vďační za Larryho objav, pretože hral veľké množstvo nezabudnuteľných postáv. Jeho prvý veľký filmový titul bol v roku 1979 po boku Clinta Eastwooda vo filme Útek z Alcatrazu, odvtedy sa objavil v mnohých komediálnych a dramatických úlohách v televízii.

Larry investoval svoj prvý veľký výplatný šek do hazardu za produkciu krátkeho filmu Solly’s Diner, ktorý napísal a režíroval a v ktorom tiež hral hlavnú úlohu. Jeho hazard sa vyplatil a film bol nominovaný na cenu akadémie.

Larry sa odvtedy objavil vo viac ako 150 filmoch a predstaveniach, vrátane nezabudnuteľnej postavy pána Hecklesa vo filme Priatelia, Monica a Rossov sused na prízemí. Objavil sa aj v reláciách ako Seinfeld, Star Trek Voyager, CSI a v poslednom čase v Breaking Bad a pôvodnom filme Netflix El Camino. Objavil sa aj vo filme Sám doma ako dôstojník Balzak.

Larry nedávno začal používať YouTube ako nové médium, na ktoré nahráva svoje vlastné krátke filmy zobrazujúce život Emmeta Deemusa v niekoľkých rôznych prostrediach. Napísal aj knihu satiry a niekoľko ďalších publikácií. Okrem toho sa Larry živí aj ako fotograf a maliar, pričom väčšinu svojich produkcií predáva prostredníctvom svojej vlastnej vyhradenej webovej stránky. „Skutočný Larry Hankin“ .

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

O Larryho osobných preferenciách sa toho veľa nezaznamenalo.

Dokonca aj jeho stránka na Facebooku zostáva nejasná, pokiaľ ide o podrobnosti o tom, čo sa mu páči a nepáči, ale v rozhovor na YouTube Larry spomenul, že má poruchu ADHD. Spomenul tiež, že podobne ako postava Emmeta, aj Larry bol v mladosti nejaký čas motorkárom.

Vzťahy

Larryho romantické zapletenie v minulosti, ako aj v súčasnosti, bolo držané v tajnosti a je bezpečne skryté pred verejnosťou. Nie je známe, či sa niekedy oženil, nie je známe ani to, či má nejaké deti. K dnešnému dňu existuje podozrenie, že Larry je slobodný a mal málo alebo žiadne vzťahy.

Fyzicka charakteristika

 • Dátum narodenia: 31. august 1940
 • Farba vlasov: šedá
 • Farba očí: hnedá
 • Výška: 6 stôp 4 palce (1,93 m)
 • Hmotnosť : 147,7 libier (67 kg)
 • Veľkosť obuvi: Neznáma
 • Hviezdne znamenie: Panna
 • Národnosť: Americká
 • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistý majetok

Ako herec, spisovateľ, producent a režisér sa Larry podľa odhadov presadil čisté imanie viac ako 400 000 dolárov od roku 2020.