• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Lacey Wildd? Žena mala operáciu pohára QQQ

Kde je dnes Lacey Wildd? Žena mala operáciu pohára QQQ

ObsahKto je Lacey Wildd?

Lacey Wildd sa narodila 23. apríla 1968 v Montgomery, Západná Virgínia, USA a je príležitostnou herečkou v televíznych a filmových reality šou a bývalou modelkou, ktorá je známa svojimi početnými zväčšeniami pŕs a implantátmi, ktoré viedli k tomu, že jej prsia dosiahli veľmi veľké rozmery. veľkosť. Vystupovala v mnohých televíznych programoch, vrátane True Life.

Bohatstvo Lacey Wilddovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lacey Wildd odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Jej práca v televízii priniesla niekoľko významných výplat, hoci tiež minula nemalé sumy na zväčšenie a udržanie veľkosti poprsia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som nočná sova! Ale niekedy. Divím sa ! prečo?

Príspevok zdieľaný používateľom LACEY WILDDOVÁ (@lacey_wildd) 4. marca 2020 o 12:00 PST

Má tiež vykonanú inú prácu na rôznych častiach tela.

Raný život a začiatky plastickej chirurgie

Lacey vyrastala v Západnej Virgínii a väčšinu svojho raného života prežila bez väčšej pozornosti, hoci sa často dostávala do problémov alebo mala nehody – zažila pád do studne a zažila aj iné zážitky blízkej smrti, aj keď nikdy nešpecifikované. Jednou konkrétnou skúsenosťou, ktorú mala, bol pocit, že by nemala nastupovať do auta, čo sa ukázalo ako dobré rozhodnutie, pretože auto neskôr v ten deň havarovalo.

Vo veku 16 rokov sa zapojila do vzťahu a otehotnela, čo ju priviedlo k tomu, aby sa vydala v mladom veku.

Mala dve deti, no po piatich rokoch sa rozviedla. Keď sa stala slobodnou, uvedomila si, že potrebuje vyžiť, aby pomohla zabezpečiť deti, a pracovala ako čašníčka. Zmenila si aj farbu vlasov a začala uvažovať o operácii zväčšenia pŕs, o čom vždy premýšľala. Zatiaľ čo presné dôvody jej operácie pŕs nie sú známe, rozhodla sa, že jej A košíček nie je dostatočne veľký.

Zväčšenie pŕs a iné zväčšenia

Lacey teda použila časť svojich zárobkov na zväčšenie pŕs, čím sa jej veľkosť zväčšila z košíčka A na košíček B.

Niektorí ľudia podstúpia augmentáciu, potom si uvedomia, že môžu urobiť viac vylepšení a začnú zvažovať a Barbie vzhľad . Chcela sa stať dospelou Barbie, no extrémna verzia, a tak si potom okrem mnohých iných vecí nechala zväčšiť zadoček, zoštíhliť nos a vyvaliť oči.

Hlavnou vecou, ​​na ktorej však zapracovala, boli jej prsia, keďže svoju veľkosť ďalej zväčšovala, viac ako tretinu z 36 operácií plastickej chirurgie. K dnešnému dňu minula viac ako milión dolárov na zväčšenie pŕs a teraz sa jej pripisuje pohár LLL, čo je veľkosť, ktorú je biologicky takmer nemožné dosiahnuť. Veľkosť pŕs jej priniesla veľa pozornosti a značný hnev od tých, ktorí neveria v plastickú chirurgiu.

Napriek tomu sa rýchlo stala celebritou na základe veľkosti pŕs a iných zväčšení, ktoré boli predmetom mnohých programov reality. V roku 2014 oznámila, že má v úmysle zvoliť veľkosť košíčkov QQQ, a toto rozhodnutie opäť vyvolalo kontroverziu.

Televízne vystúpenia

Vďaka veľkosti pŕs získala Lacey's príležitosť objaviť sa v menších úlohách vo filmoch, pričom prvá bola v nezávislom celovečernom filme Dr. Ice. Neskôr sa objavila vo filmoch Blonde Squad a Beauty and the Beholder, väčšinou pracovala na rôznych B filmoch, takže si svojím hraním nezískala žiadnu mainstreamovú pozornosť.

V roku 2011 jej popularita prudko vzrástla, keď sa objavila v epizóde True Life – dokumentárny seriál sleduje konkrétnu tému, často súvisiacu so závislosťou alebo problémami týkajúcimi sa sexu, peňazí alebo drog, a v priebehu rokov získal množstvo ocenení.

Odvtedy bola pozvaná na množstvo relácií, vrátane 20/20, ABC News a Dr. Drew, ktoré sa zaoberali jej príbehom o augmentácii a diskutovali o jej závislosti na plastickej chirurgii. V roku 2014 sa objavila v Moja zvláštna závislosť , ďalší dokumentárny seriál, ktorý predstavuje ľudí s tým, čo niektorí považujú za bizarné správanie súvisiace s ich presvedčením alebo osobnými záujmami, čo často vedie k rituálnemu alebo nutkavému správaniu.

Jedným z jej najnovších vystúpení bolo v tom istom roku v epizóde Botched, reality show, ktorá sa zaoberá rôznymi postupmi plastickej chirurgie, ktoré sa pokazili.

Nedávne snahy

Wildd pokračoval s ňou QQQ operácia pohára, hoci po jej oznámení sa tomu nevenovalo veľa pozornosti, s výnimkou určitej kontroverzie založenej na riziku, ktoré bolo spojené s operáciou. Žiadny lekár z USA nechcel podporiť jej akciu, a tak musela ísť na lekárske konzultácie do Brazílie. Kvôli jej veľkým prsiam a váhe si nechala do brucha všiť bravčovú kožu, aby ich podporila. Podstúpila tiež operáciu vnútornej podprsenky, aby mala niečo, čo podporuje ťažkú ​​váhu jej augmentácií.

Musí spať v 30-stupňovom uhle alebo riskovať, že sa zadusí svojimi prsiami, ktoré spolu vážili asi 21 kilogramov. Spomína, že má pocit, že má v tele gitarové struny, ktoré podopierajú jej prsia. Napriek zjavným rizikám a nebezpečenstvám sa nezdá, že by ju to vôbec trápilo. V roku 2016 začala s psychickým biznisom a ponúkala konzultácie vo svojom dome s menom Ghostbusty . Svoje psychické schopnosti pripisuje svojim nezvyčajným zážitkom alebo zážitkom na prahu smrti v detstve, ale verí, že jej cesta za prsiami ju priviedla k súčasnej práci.

Osobný život

Lacey má šesť detí z rôznych vzťahov, no stále je slobodná. Po prvom sobáši a rozvode sa už znovu nevydala, o čom svedčí aj fakt, že jej bývalý priateľ bol jedným z ľudí, ktorí ju povzbudili v jej súčasnom psychickom biznise. Jej deti boli rozhovor v televízii a priznávajú, že ich život bol obklopený pozornosťou na prsiach ich matky. Jej deti väčšinou neveria jej vylepšeniam plastickej chirurgie a keď videli jej fotografie z minulosti, veria, že vtedy bola oveľa krajšia.