Kde je dnes Kristin Minter? čo robí teraz? Wiki

Kristin Minter je americká herečka, ktorá dosiahla skorú hviezdu ako dievča, ktoré urobilo chybu pri počítaní detí McCalisterových vo filme Sám doma, čo malo za následok, že Kevin zostal doma. V uznávanej hereckej kariére odohrala viac ako 70 filmových a televíznych vystúpení, ktoré vynikajú ako Kathy vo filme Cool as Ice (1991) a Randi Fronczak v televíznom medicínsko-dramatickom seriáli ER v rokoch 1995 až 2003, okrem mnohých iných úspechov.

Kristin Minter (Heather McCallister) Sám doma#Sám doma

pridané Rozprávky zo starej školy na Piatok 13. januára 2017

ObsahKde je dnes Kristin Minter? čo robí teraz?

No, Kristin sme už nejaký čas nevideli, keďže jej posledné vystúpenie na obrazovke bolo v televíznom filme Deadly Shores z roku 2018, v ktorom stvárnila Pani Argyle, v hlavnej úlohe s Carly Schroeder a Phillip P. Keene, ale filmový triler nesplnilo jeho očakávania. Pracuje však na niekoľkých projektoch, vrátane dramatického filmu 7th Secret, v ktorom si zahrá okrem iných aj slávna hudobníčka Joan Jett, a hororového mysteriózneho filmu Don't Look There s Natalie Alyn Lind, Emmanuelle Vaugier a Kirk Acevedo. v hlavných úlohách.

Ani jeden film nemá stanovený dátum vydania – 7th Secret je teraz v postprodukcii, zatiaľ čo spomínaný horor je v predprodukcii.

Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Kristin Minter sa narodila 22. novembra 1965 v Miami na Floride v USA a je dcérou Charlieho Mintera, manažéra finančnej firmy a jeho manželky Dottie, trénerky koní. Detstvo prežila v Yardley v Pensylvánii so svojimi tromi bratmi. Predtým, ako sa začala venovať herectvu, absolvovala niekoľko modelingových koncertov, väčšinou po Európe, no akonáhle sa vrátila do štátov, začala si hľadať hereckú prácu.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Zapísala sa na Philadelphia College of Arts, kde študovala tanec, ale po zranení chodidla sa presťahovala do LA, aby opäť stíhala modeling, ale potom sa zapísala na hodiny herectva a po niekoľkých reklamách si zabezpečila svoje debutové obsadenie na obrazovke ako Sheila vo filme. V televíznom seriáli The Outsiders (1990) bola medzi hollywoodskymi talentami ako Billy Bob Thornton a David Arquette. Cítila, že nie je dosť dobrá, ale za svoju prácu dostala veľkú pochvalu a po rade od Jeffa Goldbluma začala štyrikrát týždenne navštevovať kurzy Meisnera.

To viedlo k novým konkurzom a prirodzeným úlohám, ktoré si vybrali pre časť Heather vo filme Sám doma, a stala sa priateľkou s celou rodinou Caulkinovcov, najmä s Macaulayom.

Vo svojej kariére úspešne pokračovala, účinkovala vo filmoch ako Cool as Ice, hrala po boku Vanilla Ice, potom sa objavila vo filme Passed Away v roku 1992, zatiaľ čo v roku 1994 hrala v akčnom thrilleri Flashfire a v roku 1995 mala film. časť Randi Fronczak v seriáli ER, ktorý získal Zlatý glóbus a Primetime Emmy Award.

Kristin sa do roku 2003 objavila v 71 epizódach populárneho seriálu, čo ju skutočne vystrelilo na hviezdu.

Pokles kariéry

Kristin si svoje najlepšie roky kariéry užívala v 90. rokoch a so začiatkom nového tisícročia mala problémy s hľadaním nových, úspešných úloh. Začiatok roku 2000 bol pre ňu veľmi tvrdý, pretože sa objavila len v niekoľkých B-produkčných filmoch vrátane The Gray in Between v roku 2002.

Niekoľkokrát si zahrala ako hosť v seriáloch CSI: Vyšetrovanie miesta činu (2006), Špina (2007) a Nip/Tuck v roku 2009, potom sa vrátila na veľké plátno s rolou Cynthie vo fantasy dramatickom seriáli What If … v roku 2010, v ktorom mala hlavnú úlohu s Kevinom Sorbo, Kristy Swanson a Johnom Ratzenbergerom. Jej kariéra sa oživila v druhej polovici 2010, keď bola matkou vo filme Liza, Liza, Skies Are Grey v roku 2015 a hrala kapitána Scotta vo filme Dirty, zatiaľ čo v roku 2017 mala pozoruhodný vzhľad ako pani Dobson. , bojujúci narkoman v televíznom seriáli This Is Us.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Kristin je dokonalá herečka a jej úspech prispel k jej bohatstvu. Podľa zdrojov sa jej čistý majetok od polovice roku 2020 odhaduje na 300 000 dolárov.

Kristin Minter je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom váži približne 121 libier ~ 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34. Má sivomodré oči a hnedé vlasy.

Osobný život, je vydatá alebo slobodná? Záľuby, záujmy

Kristin málokedy hovorí o svojom osobnom živote, no niektoré informácie pred médiami skryť nedokázala.

Kristin je vydatá žena a jej manželom je Sander Zagzebski, ktorí neprezradili, kedy sa vzali, ale je známe, že nemajú deti. Namiesto toho si Kristin užíva čas strávený so svojimi psami a často zdieľa ich fotografie sama so svojimi miláčikmi na svojej oficiálnej stránke Instagram. Rád trávi čas vonku a môžete nájsť veľa obrázkov z jej dobrodružstiev v sadoch, lesoch a kopcoch.