• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Joyce Hyser? Životopis hviezdy „Just One of the Guys“.

Kde je dnes Joyce Hyser? Životopis hviezdy „Just One of the Guys“.

ObsahKde je dnes hviezda Just One of the Guys Joyce Hyser? Wiki Bio

Joyce Hyser sa narodila v New Yorku, USA, dňa 20. decembra 1957 , takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to bývalá herečka, ktorá sa preslávila najmä úlohou v tínedžerskom komediálnom filme Just One of the Guys, pričom uznanie si získala aj po tom, čo začala chodiť so slávnym americkým spevákom a skladateľom Bruceom Springsteenom. Joyce vedie pokojný život v New Yorku, odkedy v roku 2014 odišla do hereckého dôchodku.

Raný život a vzdelanie

Joyce bola vychovávaná ako slobodné dieťa v New Yorku svojimi židovskými rodičmi – jej otec bol majiteľom malého klenotníctva, zatiaľ čo jej matka bola zdravotná sestra pracujúca v miestnej nemocnici.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Blesk z minulosti!!. . Kto je táto herečka??? . Ak správne uhádnete čo je to za film??? . Bonusové body! S akou celebritou Rock Star chodila. Jej Instagram @theheisjhr

Príspevok zdieľaný používateľom PixieCut krátke vlasy Cabelo (@nothingbutpixies) 29. marca 2020 o 14:39 PDT

Joyce vyrastala so záujmom o herectvo a modeling, a keď navštevovala miestnu strednú školu, bola členkou dramatického krúžku a účinkovala takmer vo všetkých divadelných hrách pred imatrikuláciou v roku 1975. Pracovala aj na svojich speváckych schopnostiach a snažila sa naučiť hrať na klavír, no po zistení, že nemá talent, sa zamerala skôr na počúvanie hudby ako na jej tvorbu.

Úlohy vo filmoch

Joyce pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživila, predtým ako debutovala vo filme ako Brenda Weintraub v tínedžerskom komediálnom filme The Hollywood Knights v roku 1980, po ktorej nasledovali jej úlohy vo filmoch They All Laughed v roku 1981 a Valley Girl v roku 1983.

Lindu stvárnila v tanečnom muzikáli Staying Alive, v ktorom si zahrali John Travolta a Cynthia Rhodes a režíroval ho Sylvester Stallone. V roku 1984 sa stala jej hviezdou ako Belinda v mockumentárnom filme This is Spinal Tap a potom sa objavila v Len jeden z chlapov ako Terry Griffith jej rola zmenila život. Vo filme hrala Joyce ako Terry, ktorá sa po tom, čo stratila dve zamestnania pre dvoch chlapcov, rozhodla predstierať, že je chlap na svojej strednej škole, a to tak, že sa oblečie a ostrihá si vlasy nakrátko. Film bol nominovaný na tri ceny vrátane nominácie Joyce za najlepší herecký výkon mladej herečky v hlavnej úlohe – film.

V roku 1990 stvárnila Karlu Thompson vo filme Wedding Band a v roku 1994 Muriel vo filme Greedy, pričom jej ďalšia rola vo filme prišla o šesť rokov neskôr vo filme Can’t Be Heaven. Niektoré z jej posledných účinkov vo filmoch pred odchodom do dôchodku boli v Piknik Teddy Bears v roku 2002, Art of Revenge v roku 2003 a Svadobný pakt v roku 2014.

Úlohy v televíznych seriáloch

Joyce debutovala v televíznom seriáli v roku 1988 vo filme Freddy's Nightmares, po ktorom nasledovalo stvárnenie Vicki Singer v epizóde Suspicious Minds zo seriálu Mancuso, F.B.I. v roku 1989. V tom istom roku získala svoju jedinú opakujúcu sa rolu, stvárnila Allison Gottlieb v televíznom právnom dramatickom seriáli L.A. Law, v ktorom hrali Corbin Bernsen a Jill Eikenberry a ktorý sleduje niekoľko ľudí pracujúcich v najlepšej právnickej spoločnosti v Los Angeles.

V roku 1990 bola hosťujúcou hviezdou v epizóde niekoľkých televíznych seriálov, vrátane Midnight Caller, Lifestories a The Flash, a v roku 1992 stvárnila Noru Blake v epizóde Is Someone Crazy in Here alebo Is It Me z dramatického seriálu Raven. Potom bola obsadená do úlohy Dawn Bonds vo filme Melrose Place a Claire vo Viper v roku 1994 a potom stvárnila Annette Gabbiano v epizóde akčného dramatického seriálu The Marshal v roku 1995.

Niektoré z posledných vystúpení Joyce v televíznych seriáloch pred odchodom do herectva boli v Pacific Blue v roku 1998 a v The Division a CSI: Crime Scene Investigation v roku 2011.

Joyce Hyser

Milujte život a vzťahy

Joyce sa stretol s Bruceom Springsteenom na večierku, keď bol na svojom turné po USA v roku 1978 – Bruce požiadal ich spoločného priateľa Garyho Buseyho, aby ich predstavil a Joyce nakoniec strávil zvyšok Bruceovho turné s ním. Všeobecne sa verí, že títo dvaja sa rozišli hneď po skončení turné, no zostali v kontakte a príležitostne sa videli ešte niekoľko rokov potom.

Rok po tom, čo sa jej a Bruceov úlet skončil, sa stretla Warren Beatty , americký herec a producent, keď sa objavila v jednom z jeho filmov. Warren nebol v minulosti lojálny k svojim priateľkám a Joan Collins, herečka, s ktorou chodil pred stretnutím s Joyce, podstúpila potrat, keď ju oplodnil, a opustila ho, pretože bol neverný.

Warren a Joyce spolu chodili rok, kým sa rozišli a v roku 1992 sa oženil s Anette Beningovou – majú spolu štyri deti.

Joyce je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Joyce sa vždy zaujímala o hudbu a jej vkus sa s pribúdajúcimi rokmi menil.

Vyrastala na počúvaní svojho neskoršieho priateľa Brucea, ako aj skupín Led Zeppelin a Pink Floyd, zatiaľ čo neskôr začala počúvať Queen, Deep Purple a Guns ‚n‘ Roses. Dnes je fanúšikom jazzovej a bluesovej hudby a niektorí z jej obľúbených interpretov sú Frank a Nancy Sinatra a Joe Cocker. Jej hlavným koníčkom je cestovanie, navštívila takmer všetky štáty USA a viackrát bola v Európe a Ázii, väčšinou pracovne, ale aj zábavne – jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Paríž vo Francúzsku.

Joyce má svoje obľúbené herečky a hercov, z ktorých niektorí sú Julianne Moore, Cate Blanchett a Johnny Depp, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Hannibal, Still Alice a franšíza The Pirates of the Caribbean. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov.

Vzhľad a čistý majetok

Joyce má 62 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.