• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Joyce DeWitt? Čistá hodnota, dcéra, Wiki. zomrel?

Kde je dnes Joyce DeWitt? Čistá hodnota, dcéra, Wiki. zomrel?

ObsahKde je dnes Joyce DeWitt? Zomrela? Wiki Bio

Joyce Anne DeWitt sa narodila vo Wheelingu v Západnej Virgínii v USA 23. apríla 1949 , takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Joyce je najlepšie známa tým, že stvárnila Janet Wood v situačnej komédii Three’s Company – je živá a zdravá, žije v Los Angeles a Novom Mexiku a stále pracuje ako herečka.

Raný život a vzdelanie

Joyce bola vychovaná v Speedway, Indiana, spolu so svojimi tromi súrodencami ich otcom Paulom DeWittom, ktorý je pôvodom z Dánska, a ich matkou Normou, ktorá pochádza z Talianska.

(n.d.)- JOYCE DEWITT

pridané Klasický Hollywood/Los Angeles/SFV na Piatok 19. februára 2016

Vyrastala so záujmom o herectvo a debatovanie a po skončení základnej školy navštevovala Speedway Senior High School, kde bola roztlieskavačkou, a krátky čas pracovala v pokladni Indianapolis Motor Speedway.

Joyce bola členkou Forenznej asociácie Indiana High School a prostredníctvom nich sa zúčastňovala súťaží v diskusii a prejave. Po imatrikulácii sa zapísala na Ball State University v Muncie, Indiana, kde bola členkou ženského bratstva Chi Omega, ktorú ukončila bakalárskym titulom v odbore divadlo v roku 1971. V štúdiu pokračovala na Kalifornskej univerzite, kde získala magisterský titul. v divadle v roku 1974.

Filmové role

Joyce debutovala vo filme v roku 1978 v dráme With This Ring, v ktorej stvárnila Jilly Weston, a potom sa objavila v parodickom filme. Lietadlo: Pokračovanie v roku 1982 v hlavných úlohách s Robertom Haysom, Julie Hagerty a Lloyd Bridges, ktorý sleduje príbeh ľudí, ktorí sú vo vnútri raketoplánu, ktorý smeruje priamo k Slnku.

V roku 1989 stvárnila Cousin Jeri v komediálnom filme Not Without My Cousin a potom bola pozvaná, aby si zahrala ako Linda Hayden v komediálnom filme Spring Fling! v roku 1995, v ktorom si zahrali aj James Echouse a Justin Burnette a ktorý je o učiteľke Linde, ktorá berie svojich študentov na výlet do Los Angeles v Kalifornii.

V roku 2009 stvárnila Jolene v rodinnom filme Volanie divočiny, v ktorom si zahrali Cristopher Lloyd, Veronica Cartwright a Christopher Dempsey, o mladom dievčati, ktoré si po záchrane zraneného vlka všimne zlý muž, ktorý chce vlka zabiť. Joyce bola ocenená za výkon Irene v nekonvenčnom komediálnom filme Failing Better Now v roku 2010 a potom bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Randi Toney vo filme The Great Fight v roku 2011.

Niektoré z jej najnovších účinkov vo filmoch boli v snímkach Snímka, v ktorej stvárnila prvú dámu v roku 2014, Rock Story ako sudkyňa Carol Anne Connelly v roku 2015 a The Savant, obsadená ako detektívka Randi Toney v roku 2018.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Joyce pracovala ako sekretárka predtým, ako debutovala v televíznom seriáli v roku 1975 v jedinej epizóde detektívneho seriálu Baretta, po ktorej nasledovala úloha Cindy v kriminálnom seriáli Most Wanted v roku 1976.

Celosvetovo sa preslávila potom, čo bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu Janet Wood v sitcome Spoločnosť troch z rokov 1977 až 1984, v ktorom si zahrali aj John Ritter a Suzanne Somers a bol o dvoch dievčatách a mužovi, ktorí žijú v jednom byte, a ich dobrodružstvách a nešťastiach so susedmi.

V roku 1979 sa objavila v jedinej epizóde troch televíznych seriálov – Supertrain, The Ropers a The Love Boat, a potom bola pozvaná, aby stvárnila postavu hosťujúcej hviezdy Lynn Powell v epizóde Portréty dramatického seriálu Finder of Lost. Loves v roku 1984. Niektoré z najnovších účinkov Joyce v televíznom seriáli boli v epizóde The Odd Couples of Cybill v roku 1995, epizóde To Catch A Thief of Living Single v roku 1998 a epizóde A Rising Tide Take All Boats in Hope Island v roku 2000.

Milovať život a priateľa

Viaceré zdroje hovoria že v 70. rokoch bola populárna herečka vydatá za Raya Buktenicu, amerického herca, ktorý sa preslávil najmä tým, že hral ako Benny Goodwin v sitcome Rhoda.

Títo dvaja sa údajne stretli počas štúdia na vysokej škole a vzali sa v roku 1979, no po siedmich rokoch spolužitia sa v roku 1986 ‚rozviedli‘. Obaja však povedali, že počas týchto rokov spolu žili, ale neboli zosobášení. Joyce vysvetlila, aký bol vzťah veľmi tvrdý a ako by nikdy neurobila nič podobné tomu, čo urobila pre Raya pre žiadneho iného muža.

Joyce potom začala chodiť s Henrym Bushkinom, ktorý bol právnikom Johnnyho Carsona, amerického televízneho moderátora, komika a spisovateľa. Žili spolu bez detí, ale nie je jasné, aký je ich súčasný stav. Zdá sa, že Joyce je oficiálne slobodná a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Joyce je filantropka a darovala peniaze organizácii Hunger and Homelessness spolu s niekoľkými členmi Snemovne reprezentantov a Senátu, pričom spolupracovala aj s nadáciou Family Assistance Program of Hollywood. Pomohla vytvoriť mnoho ďalších podujatí, ako napríklad World Food Gala, ktoré sa konalo v Kennedy Center, a Presidential End Hunger Awards, ktoré sa konalo v Bielom dome. Je tiež členkou organizácie Láska kŕmi každého (LIFE).

Joyce's hlavným koníčkom je cestovanie a po skončení šou Three’s Company cestovala po celom svete, kým sa napokon usadila v Novom Mexiku. Navštívila takmer všetky štáty v USA, pričom niektoré z jej obľúbených európskych krajín, ktoré navštívila, sú Anglicko, Francúzsko a Rakúsko.

Má svojich obľúbených, pokiaľ ide o slávnych hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jim Carrey, Elvis Presley a Susan Sarandon, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Klamár, Klamár, Viva Las Vegas a Bruce Almighty.

Problémy s úradmi

Joyce bola zatknutá v El Segundo v Kalifornii 4. júla 2009 potom, čo ju prichytili šoférovať pod vplyvom alkoholu. Nakoniec bola odsúdená na zaplatenie 510 dolárov a účasť na alkoholovom programe po dobu deviatich mesiacov, pričom jej bola uložená aj trojročná skúšobná doba.

Vzhľad a čistý majetok

Joyce má 70 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,61 metra a váži okolo 56 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.